Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaczek93

PC do gier - 3300zł

Polecane posty

Witam

Mój brat cioteczny dość długo odkładał na komputer, który służyć ma mu przede wszystkim do gier. Uzbierał kwotę 3300zł i jest to maksymalna suma, jaką chłopak planuje przeznaczyć na tego PCta. Chcę uniknąć sytuacji, gdzie jego rodzice zapakują go do samochodu, zawiozą do pierwszego lepszego sklepu z odkurzaczami i innym sprzętem RTV AGD, po czym kupią tam gotowy zestaw, polecony przez Pana Doradcę, który sam za bardzo nie ogarnia. 

Byłbym wdzięczny za złożenie jakiegoś zestawu w tej kwocie, najlepiej np. na morele.net, tak jak często widuję tutaj na forum. 

Maksymalny budżet to - tak jak wspomniałem już wyżej - 3300zł. W tej cenie jednak miałby znaleźć się już montaż oraz ewentualnie system.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie, bo sam nie znam się na dobieraniu podzespołów, a nie chciałbym, żeby chłopak wydał ten hajs na jakiś szajs. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowym roku powinien wyjść Zen. Na za tydzień AMD planuje pokaz i wtedy pewnie coś więcej będzie wiadomo o wydajności i być może premierze. Sądzę, że w tym budżecie warto przynajmniej ten tydzień odczekać (w sumie i tak warto czekać na kartę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...