Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rhylfein

Rozwiązany: Mysz przewodowa / 250-300 PLN

Polecane posty

Dzień dobry :)

potrzebuję myszki, jak w temacie, szczegóły poniżej (jestem praworęczny moja dziewczyna również więc nie musi być symetryczna):

  • Cena. 250 - 300 PLN (to jest budżet maksymalny, powiedzmy że nie przekraczalny)
  • Główne zastosowanie. gry (rpg, fps - ale bardzo okazjonalnie i jeśli już to tylko single, strategie - ale raczej turówki niż rts)
  • Chwyt. palmgrip (w pracy clawgrip :D ale tutaj nie mam akurat wyjścia), odległość palec środkowy / kciuk wyszło jakieś 12 - 12,5cm
  • Kabel. zdecydowanie kabel
  • Powierzchnia. podkładka, ale moja obecna od Steel Series już odchodzi powoli do lamusa, będę musiał kupić coś innego (nie ma w temacie, ale sugestie mile widziane, tylko bez przesady z ceną :))
  • Ilość przycisków. Tak naprawdę to poza standardowymi trzema i powiedzmy dwoma pod kciukiem (ich zazwyczaj używałem tylko przy przeglądarkach - opcja "wstecz" albo "dalej") cała reszta nie jest mi do niczego potrzebna, nie zależy mi na żadnym podświetlaniu (będzie to ok, nie będzie to też przeżyję).

Obecnie używam Steel Series Sensei Raw (wcześniej padł mój Raze DeathAdder - ale to był jakiś starszy model i dawno temu), ale tego gryzonia oddam dziewczynie (która pracuje na jakimś syfie, którego nie można nazwać myszką i wreszcie dała się przekonać...), więc muszę znaleźć jakiś zamiennik.

Widziałem tutaj kilka tematów, ludziska polecali m.in. Zowie EC2-A, DM1 Pro, Rival 300, DeathAdder Chroma i jeszcze kilka gryzoni mieszczących się w moim budżecie. Czy coś byście jeszcze dorzucili do listy? Nie w każdym sklepie można się do myszki przymierzyć więc lista 5-6 modeli daje szanse, że gdzieś jakaś będzie na stanie i akurat pozwolą :). Jak widać z moich preferencji jakiegoś demona prędkości nie potrzebuję, a kwestia komfortu to już chyba sprawa wielce indywidualna :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląd aż taki ważny nie jest, ale jakoś preferuję bardziej "klasyczne" kształty ;)

Upatrzyłem sobie takie mychy (poniżej) i teraz tylko pytanie czy są one równorzędne czy też któraś jest lepsza/gorsza? Nie pytam o ułożenie dłoni bo to sam sprawdzę w sklepie. Bardziej czy dla przeciętnego użytkownika będą jakiekolwiek różnice w jakości, wytrzymałości itd.?

Logitech G403 Prodigy Gaming

Zowie FK1

Zowie EC2-A

SteelSeries Rival 300

Kupował będę w X-kom i już wiem, że pozwolą mi się do tych myszek "przymierzyć" przed wyborem ostatecznym. Te drobne różnice cenowe nie mają znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irenez

Znajomy zadowolony z myszki? Sam rozglądam się za czymś uniwersalnym (do FPS i MMO) i zaciekawiła mnie ta mysz, bo dobry sensor i sporo przycisków na zbindowanie macr choćby do WoW. Z kolei nie chciałbym wydawać większych ilości gotówki (np. na Rival 500).

Przepraszam autora za offtop. Już nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...