Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2017

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2017

BONUSY

6. Kod zniżkowy do serwisu othertees.com. Zniżka 10 zł na urania (bez bielizny).

5. Kod aktywujący pakiet ochronny G Data Total Protection PL na 90 dni.

4. Kod o wartości 60 zł do gry Survarium. Daje Premium Bandit Equipment Set oraz polską flagę do umieszczenia na ekwipunku gracza

3. Kod zaproszeniowy do World of Tanks. Radziecki lekki czołg premium T-127 wraz z miejscem w garażu, załogą wyszkoloną na 100% i zdolnością "szósty zmysł" u dowódcy oraz 1 dzień premium (wartość tego kodu to 25 zł)

2. Kod bonusowy do World of Warships. Amerykański niszczyciel premium II poziomu Smith, miejsce w porcie oraz 180 flag sygnałowych (wartość tego pakietu to 44 zł).

1. Dwustronny plakat z kalendarzem. 

PEŁNE WERSJE

3. The Way PL (Steam)

2. Men of War: Oddział szturmowy PL

1. Phantaruk PL (Steam)

Która to już strategia w w przeciągu ostatnich pięciu numerów? Szósta? Pffffffff. Słabo IMO. Bonusy również, po co zresztą plakat z kalendarzem, skoro kalendarz daliście osobno?

Oby główny pełniak dawał radę.

The Way - czilem sie na te gre od ponad pol roku, planowalem jej zakup na najblizszej swiatecznej wyprzedazy Steam, a tu taka mila niespodzianka. Nie dosc, ze nie bede musial go kupowac osobno, to jeszcze w cenie czasopisma jest wersja na Steam wlasnie. To bedzie pierwszy pelniak, ktorego zainstaluje od dobrych 3-4 lat. Well done CDA, well done.

Na razie tylko "The way" wygląda tak 'w miarę', poza tym straszna lipa. Zobaczymy jak to będzie z głównym pełniakiem. Nie wiem tylko jak interpretować dopisek "internet". Czyli, że to będzie jakaś gra online?

Co prawda kupuję CDA dla samej treści, ale ostatnie pełniaki trochę kłują w oczy. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale od paru miechów po zakupie magazynu ani razu nie włożyłem płyty do napędu, ale od razu odkładam ją na półkę ehh...

Dwie gry na Steama, których nie miałem, więc u mnie plus. Dodatkowo o Phantaruk w ogóle nie słyszałem, a gra wygląda interesująco. Osobiście wolę takie mniej znane tytuły, niż "hity" przeczołgane przez promocje i bundle. Ja jestem zadowolony. :)

Survival horrory nie są dla mnie. Strategiami również gardzę, a "indyki z historią" nie powodują u mnie palpitacji serca. Ja wiem, że Riptide był bombą, ale żeby czwarty miesiąc pościć? :P Mam nadzieję, że odpuścicie te gry strategiczne od następnego numeru, bo to już jest śmieszne. Oby zawartość była ciekawa.

Edited by Arturzyn

Trzeci miesiąc z rzędu gry mnie nie interesują :rolleyes: ... ehhh ... Jeżeli częścią czasopisma są gry, to są one również wliczone w cenę i stanowią z czasopismem niejako jedną całość. W związku z tym z przykrością nie kupię (znowu) CDA.

PS. To, że są strategie to fajnie, ale nie tylko RTS-y, bo turówki też by się przydały (np. Master of Orion 3) ... Ostatecznie to nawet jakaś udziwniona graficznie wersja szachów - też by nie było źle ... :wink:

Hehe, pełniaki nie tyle słabe co nie w moim typie. Nawet gdyby były DRMFree to bym je olał, bo to nie moje gatunki. Ale numer wyjątkowo kupię dla plakatu ze Star Wars. Resztę oddam bratu.