Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2017

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2017

BONUSY

6. Kod zniżkowy do serwisu othertees.com. Zniżka 10 zł na urania (bez bielizny).

5. Kod aktywujący pakiet ochronny G Data Total Protection PL na 90 dni.

4. Kod o wartości 60 zł do gry Survarium. Daje Premium Bandit Equipment Set oraz polską flagę do umieszczenia na ekwipunku gracza

3. Kod zaproszeniowy do World of Tanks. Radziecki lekki czołg premium T-127 wraz z miejscem w garażu, załogą wyszkoloną na 100% i zdolnością "szósty zmysł" u dowódcy oraz 1 dzień premium (wartość tego kodu to 25 zł)

2. Kod bonusowy do World of Warships. Amerykański niszczyciel premium II poziomu Smith, miejsce w porcie oraz 180 flag sygnałowych (wartość tego pakietu to 44 zł).

1. Dwustronny plakat z kalendarzem. 

PEŁNE WERSJE

3. The Way PL (Steam)

2. Men of War: Oddział szturmowy PL

1. Phantaruk PL (Steam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Way - czilem sie na te gre od ponad pol roku, planowalem jej zakup na najblizszej swiatecznej wyprzedazy Steam, a tu taka mila niespodzianka. Nie dosc, ze nie bede musial go kupowac osobno, to jeszcze w cenie czasopisma jest wersja na Steam wlasnie. To bedzie pierwszy pelniak, ktorego zainstaluje od dobrych 3-4 lat. Well done CDA, well done.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie gry na Steama, których nie miałem, więc u mnie plus. Dodatkowo o Phantaruk w ogóle nie słyszałem, a gra wygląda interesująco. Osobiście wolę takie mniej znane tytuły, niż "hity" przeczołgane przez promocje i bundle. Ja jestem zadowolony. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Survival horrory nie są dla mnie. Strategiami również gardzę, a "indyki z historią" nie powodują u mnie palpitacji serca. Ja wiem, że Riptide był bombą, ale żeby czwarty miesiąc pościć? :P Mam nadzieję, że odpuścicie te gry strategiczne od następnego numeru, bo to już jest śmieszne. Oby zawartość była ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci miesiąc z rzędu gry mnie nie interesują :rolleyes: ... ehhh ... Jeżeli częścią czasopisma są gry, to są one również wliczone w cenę i stanowią z czasopismem niejako jedną całość. W związku z tym z przykrością nie kupię (znowu) CDA.

 

PS. To, że są strategie to fajnie, ale nie tylko RTS-y, bo turówki też by się przydały (np. Master of Orion 3) ... Ostatecznie to nawet jakaś udziwniona graficznie wersja szachów - też by nie było źle ... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...