Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chemikKKS

Windows 10 crashe i zacinki

Polecane posty

Cześć, 

od jakiegoś czasu mulił mi się komputer korzystałem z windowsa 7. Stwiedziłem,że przeinstaluje system i usunę zbędny syf. Z racji tego,że przez microsoft imagine moge pobrać za darmo windows 10 uznałem, że to 10 zainstaluję. Wszystko poszlo dobrze, ale do czasu. Od czasu zainstalowania 10 komputer zaczał crashować. Przeglądam neta, gram, a tu nagle pojawia się niebieski ekran z komunikatem o błędzie. Zdarzało się i tak,że zostawiałem pc włączony, nie robiąc nic na nim,ani nie mając odpalonego żadnego programu, a jak wróciłem to musiałem się logować od nowa, bo się zrestartował. Raz miałem też problem taki,że po zalogowaniu się komputer długo mulił a potem pokazał się czarny ekran i tyle, musiałem ręcznie restartować. Kody błędu pokazywały się bardzo różne, niestety zapisałem tylko 2 ostatnie FAULTY_HARDWARE_CORRUPTED_PAGE -> ten występuje zdecydowanie najczęściej, oraz ostatnio MEMORY_MANAGEMENT. Crashe zdarzają się zwykle 2-3 razy dziennie co kilka h.

Dodatkowo, komputer ma mikrościnki gdy przeglądam neta. Scrolluje stronę, a on przycina na 0,5 sek i leci dalej, to się zdarza tez co jakiś czas. 

Myślałem,że to może być wina sterowników,ale zaktualizowałem wszystkie i nic się nie zmieniło.

Moja konfiguracja:

Windows 10(Multiple Editions) PL

Intel i5 4690k

GeForce GTX970

Ares DDR3 8GB (4GBx2), 2400MHz,

Z97-AR

Smart SE Modular 530W 

SSD: C100 120 GB 

HDD: ST1000DM003 1TB

 

 

Jakieś pomysły co zrobić,żeby przestał crashować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...