Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie drodzy Forumowicze. Piszę do Was, ponieważ sprzedałem swojego Lenovo Tab 2 A7-10F i wspólnie postanowiliśmy że dołożymy trochę kasy i kupimy wydajniejszy tablet. Sprzęt będzie używany głównie jako nawigacja samochodowa offline (dzięki HERE Maps, chyba że polecacie jakąś inną darmową aplikację), jednak okazjonalnie będziemy z niej korzystać jako mobilną przeglądarkę internetu bądź też do grania w gry mobilne oraz odtwarzania filmów. Budżet na chwilę obecną wynosi 400 zł, ale myślę że będzie możliwość jego podniesienia, ale nie do kwoty większej niż 500 zł.

Najważniejsza w potencjalnym tablecie jest dla mnie wydajność w aplikacjach i grach, na drugim miejscu jakość aparatu, na trzecim wydajność baterii. Chcę, żeby urządzenie miało co najmniej taką przekątną ekranu co Tab 2 A7-10F (7"). Sprzęt musi mieć GPS oraz Wi-Fi. Nie zależy mi na jakości ekranu, slocie na kartę sim czy ilości wbudowanej pamięci. Chciałbym, żeby sprzęt był na Androidzie, jednak nie wymagam tego.

Mój typ padł na LG G Pada V490 lub Samsunga Galaxy Tab A SM-T280. Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?

W grę wchodzi tylko nowy sprzęt.

Z góry dziękuję za pomoc w doborze sprzętu i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...