Jump to content
Sign in to follow this  
Scatman

Rozwiązany: NWN2 + MZ, Gniew i Wrota nie widzą gry .

Recommended Posts

Grałem kiedyś na XP, nie obyło się oczywiście bez problemów :D . Teraz chciałem sobie pograć znowu i nijak nie mogę się uporać z doinstalowaniem tych dwóch ostatnich dodatków, system to win7 . Przeczytałem wszystko, mam taką nadzieję na temat instalowania GZ i WZ  . Niestety wszystko kończyło się brakiem podstawowej wersji gry . Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety pełna instalacja z płyt które posiadam, i pewnie wielu takie wersje ma ( NWN2-podstawka ( Extra Klasyka ), Maska Zdrajcy ( osobna płyta Extra Klasyka ), Gniew Zefira i Wrota Zachodu ( osobna płyta  Top Seler ) nie jest możliwa na win7 i wyżej . Co najwyżej wchodzi podstawka i maska, reszta nie widzi gry . Dziwna to sytuacja bo na xp instalacja przebiega bez potrzeby patchowania, NWN2 i po kolei dodatki w kolejności jak się ukazywały ( przeprosiłem się ze starym kompem z systemem xp aby to sprawdzić i rozwiać wątpliwości swoje oraz tych co będą szukać jakiej kolwiek pomocy ) . Zainteresowanych odsyłam na YouTube są filmiki z gry nagrane przez gracza który zainstalował całą grę zakupioną w serwisie GOG

Temat zamykam

Edited by Scatman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...