Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Zastanawia mnie jedno, co CDA robi, albo tłocznia z usług której korzystają że od kiedy pamiętam zawsze płyty z CDA hałasują w napędzie jak by były zarzynane i działają jak g*wno. Dobre 6 komputerów, kilkanaście napędów zaczynając od zwykłych CD-R w przeszłości po napedy blue-ray teraz (zewnętrzne jak i wewnętrzne) i zawsze ten sam problem. Menu działa jak by chciało a nie mogło, instalowanie czegokolwiek z płyty przypomina drogę przez mękę, skopiowanie czegoś z płyty to też masakra. Ogólnie płyty działają od dziadowsko do...absolutnie beznadziejnie. Takich hałasów jak przy odpalaniu płyty z CDA nie słyszałem od czasu korzystania z dyskietek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do instalki H.A.W.X

1.Uruchomcie instalacje

2.jak zacznie instalować wejdzcie w menu płyty i klikajcie na zakładki ( np. galeria i modulator).

Klikajcie tak co jakiś czas by napęd nie zwalniał, mi udało sie tak zainstalować H.A.W.X możecie spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie mogę uruchomić "Rajdu bezdroży". Gra freezuje się na ekranie startowym. Niestety nie mam jak sprawdzić teraz gry na innym PC. Na pewno nie jest to problem z płytą. Domyślam się, że gra gryzie się z moim PC i pewni jej nie uruchomię na swoim starym PC. Całe szczęście AC i HAWX działa świetnie. Chyba przypomnę sobie Asasyna, bo grałem już w PL i najbardziej dokuczał mi dubbing (oryginał ma fajny bliskowschodni akcent czego brakuje w naszych dubbingach)

Mam ten sam problem, wyskakuje screen i nic się nie dzieje.

;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post główny zostanie przeze mnie przebudowany na bardziej ogólny. Póki co oryginalny post wstawiam tutaj jakby ktoś potrzebował. Do uaktualniania i wznowienia mojej pomocy będziecie musieli poczekać do nowego numeru CDA ; )

EDIT:

Post główny został przebudowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas instalacji PoP, mniej więcej w połowie instalacji wyskakuje błąd :

Błąd transferu składnika

Składnik DataPC_01-03

Grupa pliku DataPC_01-03

Plik E:\pelne\PoP_ZP\data3.cab

Błąd Bład danych (CRC)

Jakieś rady ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem podczas instalacji PoP, mniej więcej w połowie instalacji wyskakuje błąd :

Błąd transferu składnika

Składnik DataPC_01-03

Grupa pliku DataPC_01-03

Plik E:\pelne\PoP_ZP\data3.cab

Błąd Bład danych (CRC)

Jakieś rady ?

Miałam ten sam problem. W ogóle z tymi plikami .cab miałam same problemy. Ale jakoś się udało, mam nadzieję, że Tobie to też pomoże. A więc skorzystałam z programu AnyDVD i Total Commandera. Sam AnyDVD nie wystarczył. A więc zainstalowałam AnyDVD, zrobiłam tak, jak to przestawił autor w pierwszym poście tego tematu (czyli ustawiłam w "Urządzenia" wszystko na "Wolny & Cichy"). Potem kopiowałam pliki Total Commanderem na dysk (ponieważ normalnie pliki nie chciały się niestety skopiować) i zainstalowałam grę z dysku.Oby działało wszystko jak trzeba podczas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smile_prosty.gif

Zawsze gdy kupuję CD-Action, płyta nie działa na moim laptopie. Sprawdzałam na innym komputerze i idzie.

Gdy włożę płytkę słychać pykanie (nie wiem jak to nazwać) ładuje się przez chwilę, na kilka sekund zatrzymuje. Gdy wchodzę w Komputer w ogóle nie wykrywa płytki i pisze: ,,Włóż dysk do stacji dysków F". Czy wie ktoś, jak ten problem rozwiązać? Byłabym bardzo wdzięczna smile_prosty.gif

Moja stacja dysków CD-ROM/DVD to TSSTcorp CDDVDW TS-L633C ATA Device

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napędy w laptopach są wrażliwsze od napędów stacjonarnych na odkształcenia płyty.

Dlatego proponuję zrobić następującą rzecz:

- wyjąć płytę z pudełka,

- położyć na biurku,

- położyć na niej jakąś encyklopedię lub jakąś inną grubą książkę z twardą okładką,

- zostawić na całą noc,

- spróbować ponownie uruchomić płytę w laptopie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napędy w laptopach są wrażliwsze od napędów stacjonarnych na odkształcenia płyty.

Dlatego proponuję zrobić następującą rzecz:

- wyjąć płytę z pudełka,

- położyć na biurku,

- położyć na niej jakąś encyklopedię lub jakąś inną grubą książkę z twardą okładką,

- zostawić na całą noc,

- spróbować ponownie uruchomić płytę w laptopie.

Dopiero teraz zauważyłam, że z innymi płytami DVD jest tak samo. Instalacja sterowników nic nie dała (płyta ze sterownikami nie odpaliła bo w DVD, ale jakoś się udało) ani ich aktualizacja. Kiedyś mi ta płytka (ze sterownikami) działała, więc uważam, że to od staroci lapka lub czegoś innego. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem Prince of Persia Zapomniane Piaski. Początkowo wyskakiwał mi błąd CRC ale to udało mi się koniec końców ominąć. Po małych przejściach z kontem uplay chcąc aktywować grę wyskakuje komunikat, że wpisany kod jest błędny - co robić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś problem z tymi papierowymi pudełkami na płyty czy tylko ja mam taki fart, że po wyjęciu płyty z pudełka mam na niej plamy jakby się do niego przykleiła i przez to trochę farby znalazło się na płycie. W poprzednim numerze coś takiego było na jednej dvd (drobne kropki w miejscu styku płyty z nadrukiem na pudełku). Teraz na płycie z HAWX2 sporą plama którą udało się odkleić, na drugiej tak dobrze nie jest i jest problem z doczyszczeniem, ale kiedyś się uda nie uszkadzając powierzchni płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z uruchomieniem gry Overlord II. Gra instaluje się normalnie, natomiast przy próbie uruchomienia wyskakuje błąd(screen poniżej).

blad.jpg

Dodam, że próbowałem już różnych rzeczy (instalka z HHD, pendrive itd.).

Hilfe!

(EDIT! Problem rozwiązany- potrzeba było aktualizacji PhysX)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z waszymi najnowszymi płytami (6/14)

Wkładam płytkę do napędu, kręci się i przestaje... komputer jej w ogóle nie wykrywa... nie pomogła też żadna porada ze strony pierwszej. Mam nowego lapka i zastanawiam się jaki może być problem...

Mój napęd to: MATSHITA DVD-RAM UJ8D1

Jeśli potrzeba więcej informacji oczywiście je podam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na jakims innym sprzęcie czy odczytuje plyty. U mnie na laptopie odczytuje po dłuższej chwili, na stacjonarnym na nowym napędzie co dziwne nie.czytało wcale. Wizyta w sklepie i po wysyłce na gwarancję wszystko dziala jak trzeba ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...