Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Chciałem dzisiaj dodać kod do Supreme Commander 2 na Steam, ale kod jest troszke źle wydrukowany. Większość literek się da odczytać z łatwością ale dwie te same są dziwne. Prawdopodobnie to jest "1" albo "i". Próbowałem chyba wszystkich kombinacji, ale kod mi nie działa. Nikt z niego wcześniej nie korzystał, pierwszy raz próbowałem aktywować ten kod. Ten klucz mógł przestać działać przez to że go od razu nie aktywowałem? Kody z innych płyt mi działają bez zarzutów, dopiero wczoraj uaktywniłem klucz na warhammer 40,000: Dawn of War 2 i mi normalnie zadziałał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Od razu mówię, że nie wiedziałem do jakiej kategorii przyporządkować temat. Jeżeli źle przyporządkowałem to uprzejmie proszę administrację o zmianę kategorii. swiety.gif Przejdźmy do sedna. Mam problem z odczytem płyt z waszego czasopisma ( na przykładzie wydania 10/2013 ). Chciałbym zainstalować sobie gry z tego numeru, lecz napęd nie czyta tej płyty. Podkreślam, że nie czyta również płyt z np. Kolekcji klasyki, Extra Klasyki oraz na przykład gier z Biedronki jezyk1.gif. Większość pozostałych płyt odczytuje. W czym leży problem i jak mam jemu zaradzić? Widziałem, że nie tylko ja mam ten problem. Z góry dziękuje za pomoc.

Napęd: HP CDDVDW TS-L633N

System: WIN 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Deusem mianowicie włączam instalator wszystko leci trata ta wpisuje kod do steama klikam instaluj i wyskakuje okienko ze nie mozna zainstalowac icon_sad.gif . Ponowilem instalację znowu musialem wpisywac klucz (po wpisaniu wyskoczylo ze juz mam ta gre w mojej bibliotece ale jej tam nie ma o.O ) i wyskoczylo kolejne okienke ze nie da sie zainstalowac kurcze moglby ktos pomóc bo się napaliłem na tego Deusa. confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie ponownie zainstalować Shaun White Snowboarding z nr. urodzinowego 2011 i ciągle wyskakuje błąd pliku data3.cab.

Instalowałem to raz 3 lata temu i wszystko grało, od tamtego czasu płytka leżała w ekszynowej tekturce. Na nowym systemie już nie. Skopiowanie pliku na dysk nie pomaga, sprawdzałem już kilkanaście razy- zawsze ten sam błąd. Skopiuje 3.8 GB i dalej nie idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi błąd przy instalacji splinter cella conviction data4.cab błąd danych CRC ktoś wie jak temu zaradzić ? problem jest tylko na płytce jak ściągam grę z uplaya to działa wszystko normalnie tylko nie ma pełnej polskiej wersji językowej jest tylko angielska pomoże ktoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy problemie z Deus Ex'em dostałem odpowiedz od redaktora "u większosci działa, więc nie ma problemu" dostają kase i mają gdzies co sie potem dzieje. Olewają czytelnika i to już są moje ostatnie chwile z ShityAction

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...