Jump to content
Sign in to follow this  
OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Recommended Posts

Witam, mam problem z Dead Island. Steam wymusza aktualizację gry, co przy moim obecnym łączu jest dosyć kłopotliwym tematem. Kupując pismo/grę wyszedłem z założenia, że jest ona zaktualizowana do najnowszej wersji (w końcu od premiery minęło już trochę czasu). Pytanie: Czy istnieje opcja aktualizacji gry z płyty? Ewentualnie, czy da się aktualizację "obejść" w jakiś sposób?

Pozdrawiam!

Ja mam problem z Farming Simulator sad_prosty.gif Instalacja przebiegła sprawie, natomiast gdy wchodzę do gry wybieram opcje Kariera lub Misja i startuje gra się wyłącza i wyrzuca mnie do pulpitu confused_prosty.gif Jakieś pomysły ?

Przejedź na ikonkę , kliknij PPM i wejdź w właściwości . Potem poszukaj zgodność i odpal za pomocą Windows XP Service pack 2 . Uruchom za pomoca admina ( jesli masz viste , windows 7 lub 8 ) A jak to nie podziała to zaaktualizuj sterowniki karty graficznej :)

A ja mam problem z kodem do PS+ zakupiłem CDA 2 dni temu i po wpisaniu kodu wyskakuje komunikat, że kod został wpisany niepoprawnie lub jest już nie ważny. Co mam zrobić w takim przypadku ?

Witam. Mam kłopot z instalacją Operation Flashpoint : Dragon Rising. Podczas instalacji wyskakuje błąd. Wymagania sprzętowe spełniam, więc to nie jest raczej wina komputera. Proszę pomóżcie, będę naprawdę wdzięczny.

Witam mam problem z Operation flashpoint dragon rising. Gdy próbuje założyć konto online to wyskakuje mi komunikat

o zerwaniu połączenia z Internetem. Czy ktoś miał taki problem?

Kiedyś to płytki były, że ho ho. A teraz prffff...

Oprócz najnowszego numeru, mam ten sam problem z nieco wcześniejszymi. Chciałem sobie zainstalować K-Lite Codec Pack z covera CDA nr 188. Ale gdzie tam. Wkładam płytę do mojej standardowej nagrywarki i guzik. Tylko światełko napędu się świeci ale płyty nie czyta. Eksperymentalnie włożyłem więc płytkę ze 150 nr CDA. Poszła od razu, bez problemu. CDA schodzi na psy :P:):D.

Gothic 4

Lol mi nie wchodzi bo kiedy zainstalowałem i włączam to wyświetla mi się informacja że cos tam nie pasuje nic z tego nie rozumiem

Rochard

Kiedy przechodzę jeden z poziomów nie ma grawitacji a powinna być bo ogladalem gameplaye wielu osób i u nich była to dziwne

Witam, posiadam problem z zainstalowaniem gry Clive Barker's Jericho, przy dobrze działającym Overlordzie z tej samej płyty, w tym wypadku gra nie chce się nawet zainstalować, co chwila wywala komunikat o złym kopiowaniu danych z płyty. Można temu jakoś zaradzić?

Nie wiem czy dobry temat, ale jak odpalam jericho to po intro, w głównym menu mnie wywala od razu i napisane że "Jerycho przestał działać". To przez win7? Czy problem jest gdzieś indziej?

Witam mam problem z instalacją Gothic 2 dochodzi do pewnego momentu i nie może wczytać próbowałem kilka razy ale cały czas na tym samym momencie się nie chciało wczytać.Wyskakuje Błąd danych CRC.

Edited by MasterSeba
  • Upvote 1

Niestety - mimo instalacji tego programu nadal podczas próby uruchomienia instalatora Sanctum wywala że nie jest to poprawna aplikacja win32. To jest numer 223 jak by co.

Edit

McPixel bez problemu się zainstalował. A akurat płyta druga z kaszaniastym Damnation działa.

Edit

Wrzucenie tego na dysk też nic nie daje. Na internecie wszędzie piszą że gry z cdaction nie działają. Jak widać przekonałem się tego na sobie. Następnym razem kupię po prostu na steam lub wersje pudełkową. Dziękuję do widzenia.

Edited by Jano900

Stalker nie działa :o Jak włączam grę to wyskakuje błąd: ''Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx9_42.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem''. Przeinstalowałem i wciąż to jest, wie ktoś o co chodzi ?