Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Ja mam problem z Farming Simulator sad_prosty.gif Instalacja przebiegła sprawie, natomiast gdy wchodzę do gry wybieram opcje Kariera lub Misja i startuje gra się wyłącza i wyrzuca mnie do pulpitu confused_prosty.gif Jakieś pomysły ?

Przejedź na ikonkę , kliknij PPM i wejdź w właściwości . Potem poszukaj zgodność i odpal za pomocą Windows XP Service pack 2 . Uruchom za pomoca admina ( jesli masz viste , windows 7 lub 8 ) A jak to nie podziała to zaaktualizuj sterowniki karty graficznej :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to płytki były, że ho ho. A teraz prffff...

Oprócz najnowszego numeru, mam ten sam problem z nieco wcześniejszymi. Chciałem sobie zainstalować K-Lite Codec Pack z covera CDA nr 188. Ale gdzie tam. Wkładam płytę do mojej standardowej nagrywarki i guzik. Tylko światełko napędu się świeci ale płyty nie czyta. Eksperymentalnie włożyłem więc płytkę ze 150 nr CDA. Poszła od razu, bez problemu. CDA schodzi na psy :P:):D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 4

Lol mi nie wchodzi bo kiedy zainstalowałem i włączam to wyświetla mi się informacja że cos tam nie pasuje nic z tego nie rozumiem

Rochard

Kiedy przechodzę jeden z poziomów nie ma grawitacji a powinna być bo ogladalem gameplaye wielu osób i u nich była to dziwne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam problem z zainstalowaniem gry Clive Barker's Jericho, przy dobrze działającym Overlordzie z tej samej płyty, w tym wypadku gra nie chce się nawet zainstalować, co chwila wywala komunikat o złym kopiowaniu danych z płyty. Można temu jakoś zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - mimo instalacji tego programu nadal podczas próby uruchomienia instalatora Sanctum wywala że nie jest to poprawna aplikacja win32. To jest numer 223 jak by co.

Edit

McPixel bez problemu się zainstalował. A akurat płyta druga z kaszaniastym Damnation działa.

Edit

Wrzucenie tego na dysk też nic nie daje. Na internecie wszędzie piszą że gry z cdaction nie działają. Jak widać przekonałem się tego na sobie. Następnym razem kupię po prostu na steam lub wersje pudełkową. Dziękuję do widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker nie działa :o Jak włączam grę to wyskakuje błąd: ''Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono d3dx9_42.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem''. Przeinstalowałem i wciąż to jest, wie ktoś o co chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem nowy numer CDA 12/2013 i mam problem z płytami są pełne błędów nawet przy uruchomieniu CD1 czasem wyrzuca błąd "Stream read error.". Gra S.T.A.L.K.E.R. : ZEW PRYPECI nie chce się zainstalować wyrzuca błąd :

Kod błędu: -5006 : 0x8000ffff

Informacje o błędzie:

>SetupNew\setup.cpp (658)

PAPP:S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat

PVENDOR:GSC World Publishing (http://cop.stalker-game.com/)

PGUID:AEDE244C-0EFE-46A2-BB0F-192DEB581DC9

$

@Windows 7 / Server 2008 R2 Service Pack 0 (7600)

IE Version: 8.0.7600.16385

Również 2 płyta ma błędy nie mogę zainstalować gry DAMNATION.

Mój system to Windows 7 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...