Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Domyślam się, dlaczego nie będzie patch na stronie CD-Action poza płytkami. Otóż specjalny patch 1.2 od CD-Action usuwa zabezpieczenia Amnesia. A to stwarza okazja dla piratów, co ściągnęli Amnesia nielegalnie. I może w przyszłości postawi redakcja CD-Action na sądzie za stworzenie "crack". Oto odpowiedź, przynajmniej tak myślę. Gdyby nie ten drobiazg, to z pewnością patch byłoby udostępniony na forumie bez narażenie na prawa autorskie i wydawców.

P.S. Żeby nie było nieporozumiewań, wcześniej kupiłem czasopismo CD-Action z pełna wersja Amnesia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój kod do Jagged Alliance nie działa. Zawiera on znak wyglądający jak O (jak Ola) lub 0 (przekreślone ukośnie) oraz I (jak Irena) lub 1 (pionowa linia - to chyba nie jest małe "el" bo reszta znaków jest caps lockiem). Zreszą nieważne czym by nie były te znaki i tak wpisywałem je w każdej możliwej kombinacji. Zgłaszam reklamację. Co mam teraz zrobić? Czekać na nowy kod?

SORKI,

już zadziałał po 10 razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, skoro nie mam zamiaru kupować CDA bo nic mnie w numerze nie interesuje, tracę jedyną okazję do spaczowania Amnezji (co się wiąże, oprócz bugów, również z brakiem dostępu do, jak wynika z opinii, świetnych dodatków)?

Trzeba było kupić normalne sklepowe wydanie, bo z CDA jak widać wyszło drożej (jeśli kupić dwa numery - jak nie, mamy niegrywalne g) i gorzej (bo sądząc po postach, i tak jakieś problemy są). A z opinii widzę, że i przy innej grze CDA robi podobne cyrki.

Cóż, nauczka na przyszłość.

BTW, ktoś się zlituje i umieści na jakimś serwerze ten patch? Czy może będziecie jeszcze za coś takiego ścigać, bo to dla was utrata zysku?

Nie musisz kupowac. Jesli chcesz to wysle ci tego patcha na twoj adres majlowy, jesli skrzynka wytrzyma te 160 MB.

Ja chętnie skorzystam (w końcu co za problem podzielić plik na części) - ale podpowiem, że nie musisz wysyłać na maila, ale np. użyć dysku Google.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Musisz wejść w Start - Wszystkie Programy - Frictional Games - Amnesia - Mroczny Obłęd

Uruchom plik "Konfiguracja gry" (Ew. uruchom grę ze skrótu)

W okienku w prawym, dolnym rogu znajdziesz przycisk z napisem "Justine". Naciskasz go i grasz w darmowy dodatek. Oczywiście wcześniej musisz mieć zainstalowanego patcha 1.2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z płytami z CD-Action... Otóż nie jestem w stanie odpalić żadnej (dosłownie!) płyty z CDA!

Jeszcze jakiś czas temu ten problem był dość mały - ot, nie zawsze odpalało mi daną płytę za pierwszym razem. Musiałem próbować jakieś 2-5 razy. Napęd trzeszczał, skrzeczał, czy jakkolwiek to nazwać - po prostu usilnie próbował odpalić płytę. Chwilę to trwało i jak nie odpalił za pierwszym razem, to po prostu wkładam płytę jeszcze raz i tak do skutku.

Jednak od jakiegoś pół roku co raz częściej te płyty odpalały za - a bo ja wiem - 20 razem? 50? Może nawet więcej. Ale jak się uparłem, to jednak odpalały - więc jakoś nie widziałem w tym problemów. Widać mój napęd po prostu nie lubił Waszych płyt wink_prosty.gif

Ten problem potrafiłem jednak rozwiązać poprzez przegrywanie zawartości płyt na starym komputerze (tam jakoś bez problemu odpalałem płytki z CDA), a potem poprzez pendrive'y przerzucałem to na obecny. Lecz niestety tamten staruszek po prostu wykitował (naprawdę stara maszyna i do tego intensywnie wykorzystywana, więc to była najwyższa pora smile_prosty.gif ), czyli moja jedyna nadzieja razem z nim odeszła w zaświaty wink_prosty.gif

No ale teraz, czyli od 2 ostatnich numerów nie wiem co mam zrobić... Spędziłem dosłownie kilka dni na każdą z płyt (czyli w sumie 4 płyty, a każda razy te kilka dni) co rusz wkładając je do napędu i próbując odpalić... I jak nietrudno się domyślić, żadnej z nich nie udało mi uruchomić... ani razu! To samo zresztą, gdy próbowałem odpalić jakąś starszą płytkę z cda...

Zbliża się kolejny numer i znowu zaczęło mnie to poważnie zastanawiać - bo co jeśli ponownie żadna płyta nie odpali (całe szczęście, że Dead Island będzie na Steama smile_prosty.gif ).

Bo sumie w każdej chwili mogę odpalić jakiś film, muzykę, czy takiego chociażby Gohica 2 (na którego od kilku dni znowu mam ochotę tongue_prosty.gif ) i wszystko będzie działać bez większych problemów, ale z płytami z CDA jakoś po prostu nie mogę...

Porady z pierwszego posta nie dają żadnych rezultatów, zresztą jakoś nie zauważyłem, by ktokolwiek miał problemy z każdą płytą z CDA, więc co ja mam z tym fantem zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jes trywialna: zakupić nowy napęd optyczny (najlepiej firmy LG). Problem z odczytem dwuwarstwowych płyt DVD odejdzie w niebyt.

Problem w tym, że... to nie do końca rozwiązuje problem. Jak kupiłem sobie nowy napęd to się co prawda poprawiło, ale wciąż nie czyta mi dobrze wszystkich płyt z CD-A, a te z ostatnich trzech numerów tak mieli jakby chciał je rozerwać na kawałki. Problem istnieje tylko z płytkami z CD-A, wszystko inne, nie ważne, czy jedno, czy dwuwarstwowe czyta elegancko. Nie wiem co jest nie tak, ale sytuacja nie poprawiła się od bardzo dawna. Tylko czasem trafi się jakiś numer, w którym płytki czytają się jak trzeba. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem dziś kupiłem CD-ACTION rozpakówuje wkładam płyte z DL i zaczyna ona pierdzieć (Słychać dziwny dzwiek)

odpalam auto run i po chwili pojawia sie mi okienko Stream read error

http:www.iv.pl/images/70092227424986906138.jpg

nawet jak chce skopiować instalke z płyty to nic nie reaguje a pózniej jest brak odp

tak samo jest z 2 płyta z gra age of wulin

inne płyty cd-action patrzyłem działają normalnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem dziś kupiłem CD-ACTION rozpakówuje wkładam płyte z DL i zaczyna ona pierdzieć (Słychać dziwny dzwiek)

odpalam auto run i po chwili pojawia sie mi okienko Stream read error

http:www.iv.pl/images/70092227424986906138.jpg

Mam identyczny problem. Mój napęd nie czyta obu płyt z najnowszego CD-Action. Na szczęście jedyną grą która mnie interesuje jest Dead Island a ją można uruchomić bez płyty. Wystarczy że uruchomisz Steam i wejdziesz w "Gry -> Aktywuj produkt Steam...". W miejscu gdzie wprowadza się numer seryjny przepisz kod który jest nadrukowany na płycie i gotowe. Steam pobierze grę z sieci. Wadą jest niestety konieczność pobrania 3,3 GB danych. No ale najważniejsze że działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również w ostatnim czasie mam problemy z płytami z cdaction ponieważ mój napęd dvd ledwo co sobie z nimi daje radę, wszystko się odczytuje bardzo wolno, taki age of wulin instalował mi się około 30 minut i nie jest to 1 raz kiedy gra od was instaluje się tak długo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Dead Island. Steam wymusza aktualizację gry, co przy moim obecnym łączu jest dosyć kłopotliwym tematem. Kupując pismo/grę wyszedłem z założenia, że jest ona zaktualizowana do najnowszej wersji (w końcu od premiery minęło już trochę czasu). Pytanie: Czy istnieje opcja aktualizacji gry z płyty? Ewentualnie, czy da się aktualizację "obejść" w jakiś sposób?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...