Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Ghost już uprzedził Was, że obiecany patch prawdopodobnie ukaże się w dniu premiera następna czasopismo CD-Action albo wcześniej na forumie. A więc lepiej oszczędzajmy niepotrzebne komentarze na forumie i bądźmy cierpliwe na wiadomość Ghost.

P.S. Przepraszam za błędy w pisanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze problemy czysto "fizyczne" (nie związane z oprogramowaniem, czy też źle nagranymi plikami, bądź brakiem instalatora) jeśli chodzi o płytkę z Book of unwritten tales? Chodzi mi o to, że po włożeniu płyty do cd-romu, ta nieznośnie i głośno rzęzi zaś całe menu się zawiesza, podobnie zresztą jak explorer kiedy próbuję przeglądać płytkę z komputera. Z czasem pojawia się błąd "stream read error" i tyle.

Mam dokładnie to samo, po włożeniu płyty napęd zaczyna strasznie wyć, autorun się włącza, ale nie da się nic zrobić, po chwili się zawiesza. To samo dzieje się przy przeglądaniu płyty z komputera, po wejściu do któregoś z podfolderów wszystko się zawiesza. Inne płyty (w tym ta z Ruse) działają normalnie. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że na innym komputerze płyta z Book of Unwritten Tales włącza się normalnie, nie ma żadnych problemów z instalacją. Co w tej sytuacji powinienem zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost już uprzedził Was, że obiecany patch prawdopodobnie ukaże się w dniu premiera następna czasopismo CD-Action albo wcześniej na forumie. A więc lepiej oszczędzajmy niepotrzebne komentarze na forumie i bądźmy cierpliwe na wiadomość Ghost.

Wszystko fajnie, tylko że tym następnym numerem miał być numer obecnie dostępny w sprzedaży. A o problemie cicho jak makiem zasiał, bez słowa wyjaśnienia ani nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się ta cała sprawa średnio podoba. Z tego co rozumiem, łatka do Amnesii ma być w najnowszym wydaniu - czyli za 11 dni. PRZY CZYM ŻEBY NIE KUPOWAĆ NUMERU (bo np. ktoś nie ma ochoty) ma być dostępna na serwerach CD-A. Naprawdę nie można było tego wcześniej wrzucić, tylko czekamy aż do następnego numeru? Jeśli ten patch jest gdzieś tutaj, to mnie proszę oświećcie bo raczej go nie ma jeszcze. I nie sądzę, żeby były to wymogi wydawcy, aby tej łatki jeszcze nie publikować. Co to się dzieje z tym polskim rynkiem. O tempora, o mores. Jak kupujesz, to kupuj posłusznie - grzecznie. A jak coś nie pasuje z daną grą tudzież człowiek chciałby LEGALNIE ją update'ować, to albo czekaj cierpliwie i ani myśl o psioczeniu na kogokolwiek, cokolwiek albo zamów sobie inny egzemplarz. Demokracja i Kapitalizm (i kultura z nimi związana) w tym Kraju się muszą jeszcze dłuuuuuuugo uczyć.

Nic dodać nic ująć. Sytuacja co najmniej dziwna i jak chciałem wrócić do cdaction to takie działanie i problemy mnie mocno zniechęciły i z tej chęci wyleczyły :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli patch do amnesii faktycznie istnieje to spróbujcie go sami znaleźć w necie i pobrać, a tak w ogóle to co ten patch tam miałby poprawić ? Ja w to grałem i nie widziałem potrzeby aby patch miał być potrzebny

Był potrzebny do zagranie DLC - Justine oraz niektóre fanowskie moduły przygody, w tym perełka - White Night. Bez patch 1.2 z braku zabezpieczone (SecurROM czy coś podobnego) możesz tylko pomarzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Progressive miał rację. Ja grałem Amnesia przed patch 1.2 i po zainstalowanie. Testowałem dokładnie i zauważyłem to różnicę. Patch z Muve.pl miał poważna wada, a mianowicie przywraca Amnesia również upierdliwy zabezpieczony (wymaga uwierzytelnienia oryginalności DVD). Pełna wersja Amnesia z CD-Action ma wersja 1.1 i nie wymaga płyta. A patch 1.2, który przygotuje Ghost, ma być usunięty zabezpieczony w przeciwieństwo do patch z Muve.pl. Amnesia z wersja 1.2 to nic więcej jak Amnesia - Edycja Rozszerzona. Czy wszystko jasne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Nowy patch jest przeznaczony dla stałych czytelników (i klientów) CD-Action. tongue_prosty.gif Numer z pełna wersja Amnesia - kupujemy zwykła wersja Amnesia. Nowy numer z patch - kupujemy Edycja Rozszerzona (poprawki + DLC Justine + możliwości granie w niektóre moduły np. White Night)... Heh. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Amnesia w wersji 1.2 i DLC Justine działają bez płyta. To super! Dzięki Ghost. smile_prosty.gif

Ale... Moduł przygód - White Night (prosto z http://www.moddb.com/) odmawia uruchomienie, bo twierdzi, że Amnesia jest piracka i zepsuta! GŁUPIE !!! Po co mody i moduły przygód do gier mieć wspólnego z DRM i zabezpieczone DVD, TO GŁUPIE!!! sad_prosty.gif A tak chciałem od dawna zagrać White Night! Jak ja nienawidzę DRM i wszelkie zabezpieczone! rozpacz.gif A ja zakupiłem CD-Action z Amnesia zgodnie z prawem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje z post #379: Udało mi się wreszcie uruchomić ten przeklęty White Night. Okazuje się, że trzeba ustawić launcher.exe Amnesia na English i uruchomić go (by zapamiętać ustawienie), a potem uruchomić White Night.bat, ale nie od razu domyślny English. Po prostu zmienić język English na inny język i uruchomić. A potem wyłączyć White, włączyć jeszcze raz i ustawić z powrotem English, a potem miłej granie! Co za dziwny przypadek techniczny... To pierwszy raz, kiedy taki moduł z domyślny język bez zmian może uniemożliwić uruchomienie moduł. A ja myślałem, że to zabezpieczenie. confused.gif Sorry!

Jak o tym pomyślę, że przez trzech miesięcy na próżno szukałem w Internecie sposobu na przełamywanie White Night, kiedy rozwiązanie jest w moim zasięgu ręku... Po prostu załamuję się na samą myśl. rozpacz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Uplay rozpoznaje kiedy piszesz wielkimi a kiedy małymi. Ten problem był już poruszany na forum nie raz i nie dwa. Nawet Ghost o tym pisał ( o tutaj -> http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=225215&pid=3292978&st=0entry3292978 ).

Wpisz wszystko wielkimi literami i będzie gites.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli patcha nie będzie nigdzie poza płytkami od was? Wielkie dzięki za taki interes. Może to ktoś wrzucić kto kupił cdaction choćby na głupiego senspace.com (limit 300 mb z tego co patrzyłem)? Byłbym bardzo wdzięczny, jak i masa innych osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...