Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Ja mam taki problem. Chodzi o płytę z CDA, z numeru 190, tam gdzie był Torchlight w pełnej wersji. Otóż instaluję Torchlighta właśnie, czekam, wszystko bez problemu, ale gdy ma kończyć instalację, tego nie robi. Płyta kręci się w napędzie, nie wyskakuje żaden komunikat, ale instalacja trwa już ponad godzinę. Co robić? Na płycie jest parę zarysowań, ale niedawno instalowałem tą grę i poszło bez problemu. Teraz chciałem zagrać jeszcze raz, a tu nic. U kolegi płyta działała bez problemu. Może czymś wyczyścić płytę?

Prosiłbym o radę, bo nie wiem co jest grane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chyba pierwszy raz mam problem z płytą z cda. Podczas instalacji King's Bounty Nowe Światy wyskakuje błąd transferu składnika - błąd danych crc. Wyrzuca się na pliku data2.cab. Da się to jakoś obejść czy jest to błąd nośnika z którym nie da się nic zrobić. Winrarem też nie daje rady otworzyć plików data1.cab i data2.cab - pojawia się ten sam komunikat błąd danych crc.

I przy okazji drugi problem z Amnesia. Instaluje się ok wszystko działa. Ale może ktoś wie dlaczego jak instaluję patch 1.2 do Amnesii z Muve, który według opisu jest do podstawki w wersji pl, po zainstalowaniu patcha gra się nie uruchamia, pojawia się komunikat żeby włożyć płytę do napędu?

Odnośnie Amnesii jeszcze raz bo trochę nie jasno napisałem. Reasumując. Podstawowa wersja z cda dziala. Nie działa natomiast jeśli na tą wersję zainstaluję patch 1.2 z muve digital. Po instalacji tego patch woła o włożenie płyty do napędu.

Zgadzam się z Tobą. Ja też miałem podobny problem z łatka 1.2. Przez to głupie zabezpieczone nie mogę zagrać DLC Justine oraz niektóre fanowskie moduły (np. White Night). To dla mnie poważne straty, bo Justine i White Night to kampanie, które warto zagrać! Oczekuję od CD-Action, by będą naprawiać ten niedogodności. W końcu Amnesia to PEŁNA WERSJA, a patch 1.2 i DLC Justine są przeznaczone dla posiadacze legalnej kopii Amnesia, a nie pirackie! wallbash.gif

Czy odniesiono się już w jakikolwiek sposób do tego problemu? Nie ukrywam, że numer kupiłem właśnie ze względu na Amnezję, a dostałem wybrakowany produkt - bez możliwości zagrania w darmowy dodatek i z licznymi bugami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo mnie interesuje jak będzie wyglądało tłumaczenie CD-Action za dodatnie do aktualnego numeru "pełnej wersji" gry Amnesia, która po zastosowaniu oficjalnego patcha 1.2 przestaje być grywalna ponieważ zaczyna się domagać przy starcie "oryginalnej płyty" - oczywiście płyta z grą Amnesia dołączona do CD-Action za oryginalną nie jest uznawana... Myślę, że nie tylko moim zdaniem pełna wersja gry powinna bez najmniejszych problemów działać (a nawet lepiej działać) po zastosowaniu oficjalnego patcha. Jeśli zaś w takim wypadku nie działa w ogóle to jest to co najwyżej "pełna wersja specjalna wyłącznie dla CD-Action bez możliwości patchowania" i tak to powinno być jasno i wyraźnie opisane na okładce CD-Action tak by kupujący wiedział za co właściwie ewentualnie zdecyduje się zapłacić. Dodam tylko, że takie numery bardzo obniżają zaufanie do jakości gier dołączanych do pisma z wydawałoby się ugruntowaną renomą - skąd bowiem kupujący ma wiedzieć czy następna pełna wersja dołączona do kolejnego CDA będzie naprawdę pełna czy może jedynie "pełna"? Mam nadzieję, że tak jak sami stworzyliście ten problem tak sami uderzycie się w piersi i go rozwiążecie - oczywiście chodzi mi o konkretne rozwiązanie w postaci jakiegoś "miedzy patcha" umożliwiającego użycie oficjalnego patcha 1.2 (i ewentualnych kolejnych) z Waszą "pełną wersją" gry a nie rozmemłanego "no sorry, ale tak jakoś wyszło...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem dawno temu CD-ACTION 01/2013, dzisiaj zainstalowałem Call of Juarez the Cartel.

Gdy odpaliłem grę zaczął mi się pobierać luncher do Uplay, gdy się zalogowałem, poprosili mnie o podanie klucza do gry. Wpisałem kilkanaście razy, i ciągle było źle. Ciągle próbowałem na różne sposoby, ale ze skutkiem dostania bana na 60 minutpokerglass.png . Sprawdzałem na płycie i kod był poprawny.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej właśnie na stronę www, bo czekać na patcha do Amnesii aż do numeru 08/2013 ludzie by musieli mieć cierpliwość i prawdopodobnie zaczeli by szukać cracka. A jak gdzieś wrzucisz lub wrzuciłeś tego patcha to daj linka, żeby ludzie widzieli, najlepiej tutaj. Poprzez edytor postów dodam, że sam chce pograć w Amnesie i to Customa(niestety większość Customów wymaga patcha 1.2), a nie będę szukać cracka, bo piratem nie jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co KAMSTARpl. Zacząłem instalować tego COJ The Cartel z płytki, przekierowało na Steama. I tak musiałem przeinstalowywać przez internet rozpacz.gif . Gdy się udało, odpalam przekierowuje na Uplay. Każe wpisać kod aktywacyjny. Wpisuję. Nie działa. Kilkia razy sprawdzałem. Nic. I tu pojawia się moje pytanie. Także mam wysłać ten kod na seriale@cdaction.pl? I jeśli tak to mam coś jeszcze dopisać? Typu: nick, czy cokolwiek innego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up z tymi kluczami z Uplay bywają czeste problemy ja nie mogłem odblokować dodaków do HOMM VI . Kupowalem na steamie . Napisz do nich , czasem nawet tego samego dnia odpowiadają . Gdzieś Uplay ze Stemem czasami nie współpracuje tak jak powinien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesia - dostałem patcha do gry, nie powoduje on przywrócenia zabezpieczeń. Trochę muszę go jeszcze posprawdzać.

Wrzucimy go na płytę do numeru 08/2013 i być może gdzieś na stronę www.

[niesłyszący] Miło mi to czytać. smile_prosty.gif Jeśli to możliwe, to czy mógłbyś również sprawdzić White Night (moduł z www.ModDB.com) zainstalowany na Amnesia z "nowy" patch 1.2 ? Moduł White Night jest jedna z niewielu, którzy nie uruchamia na silniku Amnesia bez potwierdzający oryginał DVD w przeciwieństwo do większości moduły przygód i ma osobny plik startowy. White Night to jedna z prawdziwe perełki moduły przygód, jakby był nowa gra oparty na silniku Penumbra i Amnesia. Pozdrawiam Cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze problemy czysto "fizyczne" (nie związane z oprogramowaniem, czy też źle nagranymi plikami, bądź brakiem instalatora) jeśli chodzi o płytkę z Book of unwritten tales? Chodzi mi o to, że po włożeniu płyty do cd-romu, ta nieznośnie i głośno rzęzi zaś całe menu się zawiesza, podobnie zresztą jak explorer kiedy próbuję przeglądać płytkę z komputera. Z czasem pojawia się błąd "stream read error" i tyle.

Zauważyłem również, iż moje płyty (obie z najnowszego numeru) mają folię z nagraną zawartością umieszczoną, aż po sam koniec płyty. Tym samym nie ma tej milimetrowej, przezroczystej obwódki wokół płyty. Czy to może być ewentualnym problemem?

Płytki nie chcą się czytać na różnych komputerach, zaś z cd-romami z poprzednich numerów nie mam takich problemów, tym samym nie jest to na pewno błąd odtwarzacza.

Pisałem już z tym do działu reklamacji, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Czy w takiej sytuacji powinienem od razu przesłać płytę do wymiany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest taki-jak w każdym miesiącu kupiłem cdaction(tym razem w markecie, którego nazwa zaczyna się na t) i kiedy próbowałem aktywować dołączoną grę RUSE okazało się że kod jest nieprawidłowy, czyli najprawdopodobniej wykorzystany. Nie da się w jakiś sposób odzyskać kodu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz paragon- spróbuj napisać do Ghosta. Nawet jak nie masz paragonu i tak warto do niego napisać i podać kod.

Tak na przyszłość- uważaj na kupno czasopism w marketach. Często się zdarza, że ktoś kupił gazetę, a jakiś "inteligent" spisał kod

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaBekonie

Witam.

Miałem podobny problem do twojego (i nadal mam) albowiem płytka z Book i Shankiem 2 mi się cały czas zawieszała i dziwnie "gazowała" w napędzie (zatrzymywała się, rozpędzała i tak w kółko) a wszystko się zawieszało (łącznie z instalacją oraz wyskakiwał błąd "stream error"). Już miałem pisać do Ghosta ale spróbowałem jeszcze jednego sposobu:

Obniżyłem nagrywanie do 2, uruchomiłem instalację przygodówki z płyty (przez krótką chwilkę płyta chodzi dobrze) i gdy wszystko się zacinało wysunąłem napęd, odczekałem chwilę (na informację o braku płyty nie reagowałem) włożyłem drugi raz i dałem "ponów próbę", gra się tym razem zainstalowała (powoli ale zainstalowała).

To samo z Shankiem 2.

Nie gwarantuję, że to każdemu pomoże ale postanowiłem to napisać tutaj tak na wszelki wypadek smile_prosty.gif (jeśli post przeszkadza to z góry przepraszam i w takim wypadku niech ktoś go usunie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest taki-jak w każdym miesiącu kupiłem cdaction(tym razem w markecie, którego nazwa zaczyna się na t) i kiedy próbowałem aktywować dołączoną grę RUSE okazało się że kod jest nieprawidłowy, czyli najprawdopodobniej wykorzystany. Nie da się w jakiś sposób odzyskać kodu?

Jeśli pisze "nieprawidłowy", to źle wpisujesz. "Wykorzystany", to już jest używany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...