Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Witam jestem nowy na forum jeżeli coś źle napisałem to z góry przepraszam

Problem polega na tym że kupiłem 2 wydania cd-action bo zależało mi na kilku grach zacząłem instalować jedna gre przez exe chwile sie instalowała i wyskoczył bład crc później sprobowałem drugą gre tym razem przez strema nie wyskoczył bład ale też po chwili instalacja sie zawiesiła. Stwierdziałem że płyta walnięta wziołem drugą płyte i tez instalka z exe i tak samo bład crc. sprobowałem zrobić obraz płyty ale tez bład mi wyskakuje kupiłem jeszcze raz to samo wydanie z najdzieja ze teraz bedzie ok ale tez znowu bład crc. Pierwsza moja mysl była ze mam napęd walniety ale miałem jakaś stara grę z cd action i bez problemu mi sie zinstalowała. wiec prosze o rade co jes nie tak czy naped walniety czy co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plyty to jakas parodia, nie da sie grac bo ciagle jakies bledy sie pojawiaja. Nawet jak ten szaj sie zainstaluje to assasin creed 2 nie dziala bo musi sie polaczyc z ubisoft konto a sie nie moze polaczyc, kupowanie tego czasopisma to widac wyrzucanie pieniedzy w bloto skoro nie mozna uzyc plyt.

Dodam ze teraz chcialem zainstalowac prince of persja i instalka nie dziala. Mam gdzies pieniadze bo to niewiele ale tego pismidla z plytami ktore moga co najwyzej sluzyc za podkladki pod szklanki nie warto kupowac.

Poprawka prince sie odpalil ale itak nie pogram bo nie da sie stwarzyc profilu komunikat "nie moge utworzyc profilu" szmelc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NAVRASx Wpisujesz tak jak na płycie? Ja wpisuje zawsze z myślnikami, nie jestem pewien czy są potrzebne, ale możesz spróbować. I sprawdzałeś czy napewno wpisujesz dobre litery/cyfry, a nie podobne, np Y=V, S=5, zero 0=O, I=1, U=V ? Wydruk na płycie może też być niewyraźny i różnie może wyglądać. Pokombinuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z South Park: Kijek Prawdy. Pomijając już to, że płyta zawiesza się nawet w menu, to podczas instalacji gry (z dysku) instaluje do 50-paru megabajtów i potem stopuje. Dalej nie rusza. Czekałem ponad dwie godziny, anulowałem, spróbowałem znów. To samo. Sprawdziłem również na innym komputerze i znów ta sama sytuacja. Jakieś pomysły (poza ściągnięciem z internetu)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...