Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OGHR3N

Problemy z płytkami z CDA

Polecane posty

Zawsze można pobrać z Uplay. Ja miałem problem z płytką gdzie jest Larry. Pomógł update firmware napędu blu-ray. W napędzie dvd nie chciała zatrybić (kopiowanie na dysk z prędkością kilkunastu bajtów na sekundę). Splinter Cella jeszcze nie próbowałem, ale wolę pobrać z sieci, będzie szybciej niż z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pomysł, że redakcja oleje? Odpowiadam na wszystkie maile reklamacyjne.

Po pierwsze sprawdźcie płytę na innym komputerze. Bo czasem to wina napędu i u innych osób płyta zadziała.

Można też spróbować grać instalkę gry z krążka na dysk twardy i z niego uruchomić instalację.

Warto też w przypadku problemów przeczyścić napęd zwłaszcza jeśli ma rok lub jest starszy.

W niektórych przypadkach pomaga aktualizacja firmware'u napędu.

Jeśli ktoś ma dobre łącze internetowe to część gier może po aktywacji ściągnąć ze Steama lub Uplaya.

A jeśli żadna z tych czynności nie odniesie skutku należy wysłać wadliwą płytę do redakcji. Wszystkie wymieniam na nowe.

Co do problemów z obsługą GeForce, proponuję zaktualizować sterowniki do niego. To powinno załatwić sprawę.

Poza tym jeśli piszecie o problemach po tym jak redakcja skończyła pracę, zwłaszcza w godzinach nocnych to chyba nie oczekujecie, że będziemy odpowiadać od razu? Może trochę cierpliwości? Nie pracujemy 24 na dobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko takie pytanie czemu jak ściągam grę z uplaya jest tylko angielska wersja językowa ? a polska wersja jest tylko jak się z płytki instaluje i w połowie instalacji błąd wyskakuje. Bo jak się ściąga z uplaya to wszytko działa tylko nie ma polskiej wersji językowej

PS. kolega też ściagał z uplaya i nie miał polskiej wersji jezykowej tylko jak zainstalował z płytki to miał polską wersję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dałbym radę jeszcze dostać klucz do Splinter Cell Chaos Theory? Na płycie pisze że mogę go pobrać ze strony. Po kliknięciu linku na stronie przeczytałem, iż powinienem napisać na forum do użytkownika o nazwie "seriale". I niestety takowego konta nie mogę znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary.... Uwielbiam Cię. Od roku głowiłem się z Arcanią, jak by tu ją zainstalować bo instalacja tworzyła mi... 300kb...

A ty tu wyskakujesz z setupem... I SIĘ UDAŁO ! :D Zainstalowało się bez problemu, wielkie dzięki naprawdę! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie mogę uruchomić "Rajdu bezdroży". Gra freezuje się na ekranie startowym. Niestety nie mam jak sprawdzić teraz gry na innym PC. Na pewno nie jest to problem z płytą. Domyślam się, że gra gryzie się z moim PC i pewni jej nie uruchomię na swoim starym PC. Całe szczęście AC i HAWX działa świetnie. Chyba przypomnę sobie Asasyna, bo grałem już w PL i najbardziej dokuczał mi dubbing (oryginał ma fajny bliskowschodni akcent czego brakuje w naszych dubbingach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...