Skocz do zawartości
PanBrzoza90

Skyrim Special Edition - Nie uruchamia się

Polecane posty

Jak w temacie. próbowałem już wszystkiego a gra nie chce się uruchomić, wszystkie sterowniki zaktualizowane , spójność plików też sprawdziłem i jest OK. Sytuacja wygląda tak że gdy naciskam graj to na steam jest pokazane że włączyłem grę na jakieś 3s potem jest przez ułamek sekundy synchronizacja i nic więcej. Żadnego czarnego ekranu ani nic takiego. Wymagania sprzętowe spełniam na zalecane : 16GB RAM, GTX 960, i5-6500

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zainstalowanego zwykłego Skyrima? Chociaż to taka fantazja, nie wiem czy się instaluję nie mając zainstalowanej pierwotnej wersji. 
Może system robi problemy jak to 10 to może uruchomić w zgodności z Windows 7? 

Można by wejść bezpośrednio do lokalizacji plików i uruchomić z uprawnieniami administratora.
Dalej to standardowo, antywirus sprawdź czy go nie blokuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra próbuje uzyskać dostęp do internetu dla "klubu kreacji i opcji modów". Steam w trybie offline nie pomoże.  Są trzy rozwiązania:

1) Należy zablokować dostęp przychodzących i wychodzących połączeń dla "Skyrim.exe" oraz "Skyrim Launcher." Przez zaporę ogniową windowsa lub innego  programu (ważne aby skutecznie np. ustawienie w Comodo domyślne blokowanie nigdy nie działa skutecznie tak samo tryb blokady przez zapore w windows).

2) Skorzystać z moda link:

https://www.nexusmods.com/skyrimspecialedition/mods/13415?tab=files

3) Najłatwiejsze rozwiązanie wyłączyć internet przez z poziomu windowsa lub przez program lub ręcznie (kabelek, zasilanie routera/modemu)

 

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...