Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2016

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2016

Bonusy:

1. Kod do gry Warface o wartości ponad 50 zł.

2. Kalendarz ścienny gracza.

Pełne wersje:

3. Nosferatu: Wrath of Malachi ENG (Steam)

2. El Matador PL

1. Fantasy Wars PL + Dziedzictwo elfów PL

Ta strategia i El Matador zapowiadają się na całkiem ciekawe tytuły, myślę że je ogram.

W ogole nie w moim guscie a Nosferatu to juz chyba bylo (moje pierwsze kupione CDA, gdzies kolo 2004 albo 2005 r :P ), licze na dobre teksty. 

Co wy macie z tymi strategiami? To jest niepokojące.

Nosferatu - horror. Meh, nie gram. El Matador - z tego co widzę, to podobne do Maxa Payne'a. Tego "klasyka" odinstalowałem po jakiejś godzinie, więc wątpię, żeby do mnie przemówił. Fantasy Wars - jeśli się nie mylę, to gra od twórców King's Bounty, które uważam za wybitne. Jeśli jest podobna do KB, jestem kupiony.

@kacperwawszczykno to lipa, cały entuzjazm wyparował :(

Edited by Arturzyn

Arturzyn, muszę ciebie zmartwić, ale Fantasy Wars nie stworzyli twórcy serii King's Bounty (chociaż wydawca obu tych gier jest ten sam, to fakt ;) ). Fantasy Wars stworzyli ludzie od Majesty 2 i Warlock 2.

To już wszystkie pełniaki? W takim razie ta niespodzianka musi być naprawdę niezła bo 3 numer z rzędu (no może oprócz ostatniego bo magazyn retro jest poczytna) w, którym są bardzo słabe (może nawet beznadziejne) pełne wersje. 

Nosferatu: Wrath of Malachi ENG (Steam) i Fantasy Wars PL + Dziedzictwo elfów jestem bardzo zadowolony ale najbardziej i tak z Nosferatu. 

No racja, generalnie spada poziom ostatnio i to mocno (w kazdym razie to moja opinia) ale trzeba pamietac, ze pelniaki to tylko dodatek do pisma a nie jego rdzen. Teksty sa bardzo ciekawe i zroznicowane tematycznie (publicystyka) a recenzji ciezko sie czepiac bo sa subiektywne - a co do ich formy i poprawnosci jezykowej nie ma zadnych przeciwwskazan. No i np ja tam wole dostac Retro albo taki kalendarz niz pelniaki, ciesza mnie takie praktyczne prezenty :P

Chciałem sobie zainstalować tego El Matadora, ale widzę, że nadal temat zepsutych płyt nie został ogarnięty. Ani z launchera, ani z folderu płyty, ani skopiować tego nie idzie.

Pograłem już trochę w Fantasy Wars i naszła mnie chęć na sprawdzenie El Matador. Niestety, mimo że mój lapek spełnia wymagania z palcem w d... nosie to przy odpalaniu wyskakuje komunikat o nieprawidłowym GPU, a po odpaleniu misji gra się wyłącza.