Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

W takim razie jedyne co mi przychodzi do głowy, to ponowne odinstalowanie GTA, łącznie z Social Clubem i GFWL, usunięcie folderu, w którym była zainstalowana gra, przeczyszczenie rejestru i po tych wszystkich czynnościach instalacja GTA. Choć wątpię żeby to pomogło.

Spróbuj też napisać do pomocy technicznej, może coś doradzą.

Więcej pomysłów już nie mam, naprawdę dziwne rzeczy się z tą grą dzieją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eddy1

Miałem identyczny problem, a winowajcą był Commodo Firewall Pro. Pomogło jego odinstalowanie. Jeżeli też masz ten program to go odinstaluj, a jeżeli nie to poszukaj przyczyny w tego pokroju programach u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taką samą sytuację najpierw działało a potem nie :mad: Okazało się że poprzez głupią zmianę nazwy folderu nie chciała się ona uruchomić, ale jak zmieniłem na poprzednią to znów działała :happy: A ktoś z was już instalował może nowy patch do GTA?? Są może jakieś pozytywne reakcje??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zgoła dziwny problem... I nigdzie nie mogę znaleźć nań odpowiedzi. Po włączeniu gry jest muzyczka, potem jest coś takiego.

http://iv.pl/images/ryuwq7d8o13mgvtogtop.png

(ten czarny kwadracik na górze to kursor myszki)

I wiem, że na czarnym pasku na dole powinny być jakieś napisy, ponieważ gdy przejeżdżam tam tym kwadracikiem to są odgłosy klikania czy czegoś - ważne, że coś tam jest.

Wg. serwisu/programu "Can you run it?" GTA4 powinno mi hulać.

http://iv.pl/images/4weyz7sfdmkncadeyq4.png

Mój sprzęt (widać na zdjęciu):

AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 5600+

2,91 GHz, 1.75 GB RAM

Może i nisko, ale jest napisane, że powinno działać (działa to na zasadzie, że wysyła sondę do komputera i sprawdza hardware).

Zapoznaj się z zasadami zamieszczania obrazków na forum.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sieci krążą sterowniki przeznaczone specjalnie do GTA 4, spróbuj je zainstalować, może Ci pomogą.

...i oczywiście, żadnych linków nie dasz, bo po co nie? Niech sobie ludzie sami na googlach szukają marnując swój cenny czas :(

A ja mam taki problem, że gra wymaga win XP z SP3 lub Viste z sp1, a ja mam xp z SP2 i nie mogę gry włączyć. Pewnie sobie myślicie: "ściągnij sp3 i nie będzie problemu". Otóż to jest problem! Nie mogę tego zrobić, ponieważ nie mogę się połączyć ze stroną Microsoftu, wyświetla mi ciągle: "Nie można wyświetlić strony". Tak jakby ona wogóle nie istniała. A z innych stron www też nie mogę pobrać, bo wszystkie z nich podają linki do microsoftu... Krąg się zamyka... Skąd mam pobrać sp3 w takim razie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianek to odpada bo te strony przeskakują do strony microsoftu przy pobieraniu pliku, a strona ms nie wiem czemu nie może się pojawić na moim kompie, także to nic nie daje. Ja potrzebuje strony z której pobiore sp3 bezpośrednio, bez łączenia się z microsoft.com Nie takiej która ma linki do strony microsoft ale takiej która na swoim serwerze tym samym na którym stoi udostępni sp3 rozumiesz?? Nie wiem co jest z tą stroną, i z moim kompem ale na każdej przeglądarce tak mi się robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianek to odpada bo te strony przeskakują do strony microsoftu przy pobieraniu pliku, a strona ms nie wiem czemu nie może się pojawić na moim kompie, także to nic nie daje. Ja potrzebuje strony z której pobiore sp3 bezpośrednio, bez łączenia się z microsoft.com Nie takiej która ma linki do strony microsoft ale takiej która na swoim serwerze tym samym na którym stoi udostępni sp3 rozumiesz?? Nie wiem co jest z tą stroną, i z moim kompem ale na każdej przeglądarce tak mi się robi.

ja ci proponuje wylaczyc firewalla na czas sciagania

pewnie kiedys dodales do blokowanych i juz nie pamietasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i oczywiście, żadnych linków nie dasz, bo po co nie? Niech sobie ludzie sami na googlach szukają marnując swój cenny czas :(

Ale JA mam swój cenny czas marnować, tak?

Skoro tak ciężko poszukać niektórym w internecie, to wystarczy, że odpalą sobie Social Cluba i tam są podane wszystkie aktualizacje/sterowniki do GTA 4 razem z linkami, nie widzę problemu.

Tyle w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Grę w końcu zainstalowałem i uruchomiłem. Pojawia się intro, które w pewnym momencie się zatrzymuje i stoi, ale dźwięk leci nadal. gdy naciskam ctrl+ alt + del pisze przy grze że brak odpowiedzi, a jak uruchamiam grę od nowa to po wybraniu nowej gry jest dzwięk intra, ale obraz jest czarny. Stery mam najnowsze bo z lutego. inne gry działają dobrze. Tak przeglądam to forum i widze, że nikt nie miał podobnych problemów co ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

code]

Niestety nie :/ czarny ekran robi się po wybraniu nowej gry a nie po napisach. Mam pirata. Może to dla tego. I nie patrzcie na mnie z pode łba, nie kupię gry jeśli ta nie będzie działać, a muszę sprawdzić czy działa zanim ją kupie, więc ściągam i instaluje pirata. bo co mam zrobić? Pewnie powiecie że demo pobrać, jasne, ale nie każda gra je ma (GTA IV nie ma) Nie kupię oryginału, jeśli nie będę pewny że gra działa, bo wyrzuce 130 zł w błoto. Jasne pewnie powiecie że grę można zwrócić w sklepie jeśli nie działa, ale co jak się paragon zgubi? Albo jej nie przyjmą? nie przyjmą bo n.p. folia z pudełka będzie zdarta? Jeśli gra będzie mi działać, obiecuje że kupię oryginał, a pirata usunę, więcej wyrozumiałości, pirat to też człowiek w końcu!!
[quote name='Kratos1989' date='pon, 23 mar 2009 - 20:43' post='823469']

Ja w sumie też zgadzam się z tą opinią, gdyz lepiej wcześniej wiedziec czy dana gra się uruchomi bądź nie..




			
		
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jest to dział "Pomocna dłoń", nie temat o piractwie. Proszę się skupić na rozwiązywaniu problemów z oryginalną wersją gry.

@damianek12385 - właśnie zarobiłeś kolejne ostrzeżenie i dodatkowo 7 dni wakacji za usunięcie mojego dopisku. Nie po to moderatorzy mają prawo dopisywania się do postów użytkowników, żeby ci sobie to olewali i wymazywali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cenę GTA 4 to ja kupiłem w Media Markt za 99 zł, a następnego dnia było po 120 xD Rockstar głupio zrobił, że trzeba mieć konto na windows live, aby zrobić save gry i to nie jest według mnie jedyny minus tej gry. Jeśli nie masz internetu to nie masz jak wygenerować potrzebnego keya do uruchomienia gry (aby włączyć grę potrzeba cd-keya i jeszcze jednego, który znajduje się w internecie) :yucky:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...