Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

Dla odmiany opowiem wam historię z dobrym zakończeniem... Dawno, dawno temu.. Kupiłem sobie w empiku polecaną i wyczekiwaną grę wszech czasów Grand Theft Auto IV... Dałem za nią bagatella 139... Potem wyszedłem z sklepu i zmierzałem do domu.. Przyspieszyłem tempo bo nie mogłem się doczekać, w pewnym momencie zacząłem biec!

No i jestem w domu! Ha! Instaluje... - please insert dvd2 - i potem szereg aktywacji, ale ja to miałem gdzieś, zainstalowałem tylko niezbędne programy wpisałem klucz i utworzyłem profil offline... Gra się włącza, mhmmm..

30fps? 25? :huh: OPTIONS: low, 800x600... 25fps? 30? No to again 1440x900 high... no ok niech już jest... EXIT GAME...

IDEA? Readme... hmm.. jakieś komendy... no to dopisuje do linii komend "E:\Gry\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict -DX9 /high odpalam gre, wyłączam w options tryb nagrywania... i?

ha! Elegancko, gra mi chodzi płynnie, w środku mam extremalnie ponad 100 fps, a na zewnątrz nie spada poniżej 30.. :D

Jestem bardzo zadowolony, tylko że wkurza mnie czasami włączanie klawisza 'P' żeby nie było widać tych kanciatych samochodów ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos co zrobic żeby u mnie ładnie chodziło ?

ciągle zanika i nie wczytuje mi się świat :(

IDEA? Readme... hmm.. jakieś komendy... no to dopisuje do linii komend "E:\Gry\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict -DX9 /high odpalam gre, wyłączam w options tryb nagrywania... i?

gdzie to dokładnie zrobić ?

gdyż ja mam problem z tym że nie wczytuje mi się świat...

czasem też zanika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo patch, który ma wprowadzi między innymi:

- Udoskonalenia edytora grafiki: postęp poziomu renderingu, ulepszenie fx podczas powtórek oraz inteligentniejsze mianownictwo plików wideo.

- Poprawki do kręgli, z których nie dało się swobodnie korzystać, w przypadku użytkowania wrażliwszych myszy.

- Innowacje dla ATI 1900.

- Zmniejszenie użycia pamięci.

- Udoskonalenie systemu grafiki.

- Wsparcie kontrolerów DirectInput (przed zainstalowaniem nowego programu, należy usunąć obecny, ponieważ może on nie działać z należytą funkcjonalnością).

- Problemy z programem do zarządzania energią, które powodowały powolne prędkości i przycięcia.

Zostaje nam oczekiwanie na patch'a i nadzieja, że poprawi większość błędów np. takiego, który występuje u mnie: d4a8f7533fc2d08fmed.jpg. :) Pięknie widoczne teksturuy xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że siebie zacytuję:

A ja mam taki problem: Mam oryginalne gta4 i servis packa 3, komp spełnie wymagania ze sporą górką. No i tak: włączam instalkę najpierw zamiast napisów były jakieś kwadraciki, w późniejszych oknach było już dobrze. Instalacja przebiegła bez problemu, zarejestrowałem się na grze i na tym social clubie no i włączam grę niby wszystko OK ale pojawia mi się menus klikam start i zaczyna się wczytywanie w pewnym momencie pojawia się jednak czarny ekran i wywala minie do pulpitu. Błagam o pomoc już tak długo czekałem na tą grę a teraz jeszcze nie mogę sobie pograć. (mój sprzęt przedstawiony jest w opisie)

I teraz mam pytanko: Czy patch może naprawić ten problem bo czytałem na innych forach że nie tylko ja go mam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dal tych, którzy mają problem z bujającą się kamerą podczas gry. Otóż jest to spowodowane crackiem, który nie omija zabezpieczeń, które utrudniają rozgrywkę, jeśli chcemy użyć cracka. Rozwiązaniem jest albo granie z oryginalnej płyty (należy zainstalować od nowa grę, jeśli nie zachowaliśmy oryginalnych plików), albo jeśli macie pirata

<ciach>

A ja przypominam, że pytamy i odpowiadamy tylko jeśli chodzi o oryginalne wersje. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kompa : Intel celeron d 3,06 GHz, 2GB RAM i karte GeForce 9600GSO 768 MB. Zastaniawiam sie nad kupnem GTA 4 ale slyszalem ze gra jest strasznie nie zoptymalizowana. Czy to prawda ? Na jakich detalach i w jakiej rozdzielczosci mógłbym płynnie (25 fps) pograc ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kompa : Intel celeron d 3,06 GHz, 2GB RAM i karte GeForce 9600GSO 768 MB. Zastaniawiam sie nad kupnem GTA 4 ale slyszalem ze gra jest strasznie nie zoptymalizowana. Czy to prawda ? Na jakich detalach i w jakiej rozdzielczosci mógłbym płynnie (25 fps) pograc ??

Ja mam AMD Athlon X2 4800+ @ 2.9GHz, 2GB ram i GeForce 9600gt o/c i gra działa mi w miarę płynnie w rozdzielczości 1024x768 i ustawienia na średnio niskie;/. Nie jest to to, o czy marzyłem... Podobno jeśli dopiszemy do linii komend jakiegoś tam tekstu, gra działa w miarę płynnie.

Dla odmiany opowiem wam historię z dobrym zakończeniem... Dawno, dawno temu.. Kupiłem sobie w empiku polecaną i wyczekiwaną grę wszech czasów Grand Theft Auto IV... Dałem za nią bagatella 139... Potem wyszedłem z sklepu i zmierzałem do domu.. Przyspieszyłem tempo bo nie mogłem się doczekać, w pewnym momencie zacząłem biec!

No i jestem w domu! Ha! Instaluje... - please insert dvd2 - i potem szereg aktywacji, ale ja to miałem gdzieś, zainstalowałem tylko niezbędne programy wpisałem klucz i utworzyłem profil offline... Gra się włącza, mhmmm..

30fps? 25? :huh: OPTIONS: low, 800x600... 25fps? 30? No to again 1440x900 high... no ok niech już jest... EXIT GAME...

IDEA? Readme... hmm.. jakieś komendy... no to dopisuje do linii komend "E:\Gry\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict -DX9 /high odpalam gre, wyłączam w options tryb nagrywania... i?

ha! Elegancko, gra mi chodzi płynnie, w środku mam extremalnie ponad 100 fps, a na zewnątrz nie spada poniżej 30.. :D

Jestem bardzo zadowolony, tylko że wkurza mnie czasami włączanie klawisza 'P' żeby nie było widać tych kanciatych samochodów ;]

HA! I [beeep]! Dopisałem to coś do linii komend, uruchamiam grę i....[beeep]. Nic nie reaguje :( Też tak miałeś??? Wiesz może jak temu zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko: gra chodziła mi od 3 grudnia bez większych problemów (mimo dość długiej zabawy z instalacją, sterownikami itd.), aż do dzisiaj. Włączyłem GTA 4 i moim oczom ukazała się animacja z logami R* i gry, a potem czarny ekran, i tyle. Aplikacja nie odpowiada, można ją tylko zamknąć. Jestem zalogowany w GfWL i RGSC. Zetkął się ktoś z podobną sytuacją, i co ważniejsze, wie jak to naprawić?

EDIT: Już działa, updatowałem GfWL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problemik mały z tym GTA IV(kochanym inaczej).

Zainstalowałem ją sobie, odpaliłem i happy uruchamiam. Wchodzę do opcji. Patrzę automatycznie ustawione 1240x1024 i detale na high i coś na medium. Ok myślę i nic nie zmieniam. Uruchamiam. (30fps)

Włączam grę i postacie są pokryte taką czarną mazią, jak i inne części przedstawionego świata. Wygląda tak jakby to były rzucane cienie.

Mój sprzęt:

AMD Athlon X2 3800+ @ 4200+

2GB DDR Dual 800MHZ

HD4850 512 MB (ATi 8.12 BETA)

MSI K9N SLI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Sposób z dopisaniem do linii komend tego, co napisano wyżej działa!!! Grafika znacznie płynna!!! Oto instrukcja jak to zrobić ;]:

-Klikamy prawym na skrót od GTA IV i wybieramy właściwości.

-W oknie "element docelowy" na końcu dopisujemy " -norestriction -nomemrestrict -DX9 /high" (przykładowo ma to wyglądać tak: "E:\Gry\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict -DX9 /high:)

-Klikamy OK.

-Odpalamy GTA 4. Powinniśmy zobaczyć znaczącą poprawę płynności obrazu.:)

W razie pytań pisać na gg:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...