Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

no może i tak...

wróćmy do problemu

jakim cudem nie chce Ci się aktywować kod ?

mi wszedł bez problemu

następnie (od razu po wpisaniu) łączył się z internetem i rozpoczynał aktywację (trwało to ok 3 min. ?)

nie wiem jak u Ciebie, ale może to przez neta...

spróbuj aktywować go np. u kolegi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bardzo niedawno temu .. za górami ... za lasami ... aktywowałem se klucz do gta 4 ... z wypiekami i bananem na twarzy uruchamiam grę... gdy tu nagle .... TAM TAM TAM TAM :o !!!!!! .... wyskakuje mi wredny error .... i mówi że "GTA IV FATAL ERROR: RMN40 ... i co tu robić ?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni problem już rozwiązany (brak Services pack-a 3 ) ale pojawił się nowy .... jak zmienić ustawienia grafy na "nie takie jakie nakazuje mi mój komp ?????? (ustawia mi się jakaś żenująca rozdz . tektur. " low " i rozdz. 1024x cuśtam ...... chce to zmienić ale gra mi nie pozwala .... co robić ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 małe problemy:

1. Nie wiem czemu mogę zmienić wszystkie opcje graficzne oprócz Texture Quality (nie mogę zmienić na niższe i wyższe)

2. Co muszę zrobić, żeby ilość kasy, obecna broń etc. były widoczne CAŁY czas? Bo np. teraz jak wybieram nóż to po chwili znika jego ikonka w lewym górnym rogu. Po 2 kasa wyświetla mi się tylko wtedy kiedy ją dostaję lub wydaję i po chwili znika ... Proszę o pomoc.

Mój konfig: Intel Core 2 Quad2.66 GHz, GeForce 8800 GT (512 ram), 2 GB RAM, Windows Vista

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep]. Co to wogóle jest??? Oni chyba sobie w ch..a lecą. Kupiłem oryginał za 125zł. Mój komp to AMD Athlon x2 4800+ 2.5GHz, 2 GB ram dual channel 800MHz, GeForce 9600gt O/C i Windows XP SP3. Po kliku godzinach pie......nia z tymi aktywacjami itd. itp. Uruchamiam grę. Zrobiłem profil OffLine. Gram... Ładnie pięknie, szkoda tylko że ma moim kompie na minimalnych w 1024x768 nie chodzi płynnie. Mam jakieś 20 FPS. Później włączam grę online i co? save'y mi sie skasowały. :( OK. Włączam multiplayer, fajnie się gra, ale....Kamera lata na wszystkie strony, wszystko się rozmazuje, nie moge nikogo wycelować bo nie trafie, wsiadam do samochodu i on sam jedzie, nie mogę go zatrzymać, sam sie niszczy, po cgwili wybucha:( W single player to samo. Na razie nie mam zamiaru uruchamiać gry dopóki nie pojawi się jakiś patch :((. Poza tym tekstury wyglądają jak robione sprayem w paincie. Co to wogóle jest. Mogliby się wstrzymać z premierą, ale dopracować tą grę na 10 stronę. Ludzie, jeśli wiecie coś o patchu albo macie rozwiązanie na tę "bujającą sie kamerę", pomóżcie. :((

Załamany fanatyk GTA:((
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktos sie zainteresuje tym? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&u=6080#end, gram.pl sprzedaje wersje bez polskiej instrukcji, z napisem na pudelku "asian only". Dodatkowo, sprzedwala w pre-orderze z gwarancją dostawy w dniu premiery..... jak ktos cierpliwy i przejrzy forum, zobaczy z\e i to olal ten sklepik nie wyjaśniając nic..... tlumaczą sie ze Cenega zawalila z dostawą, tam gdzies sie gosć wypowiada z Cenegi, ze to bzdura. Olany pe-order (bez wyjasnień), wersja wysylana bez instrukcji w jez. polskim (czyli jakby nie cenegi) z dopiskieem na pudelku "asian only" (są na tym forum screniki pudelka), czy to juz nie skandal? przypadkiem....

Pozdrowienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że około 80% ludzi którzy odpalili GTAIV mają problemy z płynnością gry i detalami (a reszta ma grę płynną nawet na bardzo średniej klasy PC!), ale ja nie wierzę, że taka gra może się ciąć z GTX260 i C2Q.. może ktoś mi więc wyjaśni czemu tak jest? Ktoś napisał niedawno że grę trzeba odpalić w trybie safe mode (chyba tak) ? Może o to chodzi? Ale co z płynnością?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grrrr ... wie ktoś jak można zmieniać tą graficzkę ?????

(NO DO JASNEJ CHO.... roby !!!!! kupiłem całkiem drogą grę .... odpalam i nie mogę grać na fajnych detach mimo że na moim kompie powinna pójść bez problemu na full !!!!!!! [a tak w ogóle przejrzał ktoś skargi i zażalenia na tą grę na gta site ???? mamy drugiego buggerfalla !!!!]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do waszego problemu nie możliwości zmiany tekstury na wyższe lub rozdzielczości na wyższą to wiem o co chodzi...

na dole macie ilość zużywanego RAMu z karty grafiki która zwiększa sie wraz z ustawieniem dalszego zasięgu widzenia, jakości tekstur czy rozdzielczości..

Jeśli osiągniecie np 510/512 MB to gra już nie pozwoli wam niczego zwiększyć co przekraczało by pamięć waszej grafiki tak więc musicie zrezygnować z jednego żeby zwiększyć drugie, sprawdzałem u siebie

trochę grałem wczoraj i było tak:

800x600 prawie że płynnie działa, zwiększam zasięg widzenia na full ile tylko mi gra pozwoliła, wszystko na MAX (oprócz rozdziałki) i co? gra nadal chodziła tak samo, nic nie zwolniła... ja już głupieje z tą grą... raz chodzi tak, a raz siak....

poza tym mam jeszcze jedno pytanie:

Jak wyglądaja u was cienie?? bo u mnie są takie trochę... ziarniste... i tam gdzie kończy się cień widzę takie ziarno jak by sprayem z painta dokładnie własnie jak ktoś wcześniej napisał było narysowane...

Da sie to jakoś zmienić żeby było normalnie?? cokolwiek bym nie grzebał w opcjach, nawet w panelu sterowania nvidia..

no NIC nie daje... strasznie brzydkie cienie

tak sie napaliłem na tą grę... kupiłem w dzień premiery i ogólnie mam potężnie mieszane uczucia... i sam nie wiem czy to kasa w błoto wywalona czy nie bo gra jest super, w lepszą chyba nie grałem moim zdaniem, ale ta optymalizacja.... zabiera mi uśmiech z twarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie spis błędów które mogą się wyświetlić jeszcze przed wyświetleniem się gry .....

MMA10 Out of memory - Please re-boot your system

RMN20 Windows Vista: Need to have Service Pack 1 or higher to proceed.

RMN30 Windows XP 64 / Server 2003: Need to have Service Pack 2 or higher to proceed.

RMN40 Windows XP: Need to have Service Pack 3 or higher to proceed.

DD3D50 D3D Error - DirectX 9 video card required

TEXP110 D3D Error - Failed to create texture - Please restart the game

DWIN20 D3D Error - Failed to query memory. Please re-start the game.

DD3D10 D3D Error - Please re-boot your system

DD3D10 D3D Error - Please re-boot your system

DD3D30 D3D Error - Please re-boot your system

DWIN30 D3D Error - Please re-boot your system

DD3D20 D3D Error - Please re-install the game and/or re-install DirectX

DWIN10 D3D Error - Please restart the game

DD3D60 D3D Error - Shader Model 3.0 or higher is required

DD3D70 D3D Error - Unable to retrieve D3D Device. Please re-boot your system

GPUP10 D3D Error - Unable to retrieve D3D Device. Please re-boot your system

TEXP20 D3D Error - Unable to retrieve D3D Device. Please re-boot your system

TEXP30 D3D Error - Unable to retrieve D3D Device. Please re-boot your system

TEXP80 D3D Error - Unable to retrieve D3D Device. Please re-boot your system

DD3D40 D3D Error - Unable to retrieve device capabilities. Please install latest video card driver and/or re-install DirectX

TEXP10 D3D Error - Unable to retrieve device capabilities. Please install latest video card driver and/or re-install DirectX

DD3D80 D3D reset failed - Please restart the game.

STRB10 Failed to delete file - Please re-boot your system

RMN10 Failed to read file - Please re-boot your system

STRM10 Failed to read file - Please re-boot your system

STRM20 Failed to read file - Please re-boot your system

BNDL10 Failed to write file ? Please re-boot your system

STBF10 Failed to write file ? Please re-boot your system

VOIC10 Fatal voice chat error - Please restart the game

RESC10 Out of video memory - Please re-boot your system

BA10 Out of virtual memory - Please re-boot your system

EA10 Out of virtual memory - Please re-boot your system

TEXP60 Unable to create color render target - Please re-install DirectX and/or install the latest video card driver.

TEXP70 Unable to create depth render target - Please re-install DirectX and/or install the latest video card driver.

AE10 Insufficient Memory to Start Game - Please close some applications and restart the game

PC10 Unable to retrieve D3D Device - Please reboot your machine or reinstall your display driver

TF10 Unable to write to disk - Please restart the game

WS20 InitWinSock failed - Please re-boot your system and/or re-install the game

WS30 InitWinSock failed - Please re-boot your system and/or re-install the game

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do waszego problemu nie możliwości zmiany tekstury na wyższe lub rozdzielczości na wyższą to wiem o co chodzi...

na dole macie ilość zużywanego RAMu z karty grafiki która zwiększa sie wraz z ustawieniem dalszego zasięgu widzenia, jakości tekstur czy rozdzielczości..

Jeśli osiągniecie np 510/512 MB to gra już nie pozwoli wam niczego zwiększyć co przekraczało by pamięć waszej grafiki tak więc musicie zrezygnować z jednego żeby zwiększyć drugie, sprawdzałem u siebie

trochę grałem wczoraj i było tak:

800x600 prawie że płynnie działa, zwiększam zasięg widzenia na full ile tylko mi gra pozwoliła, wszystko na MAX (oprócz rozdziałki) i co? gra nadal chodziła tak samo, nic nie zwolniła... ja już głupieje z tą grą... raz chodzi tak, a raz siak....

poza tym mam jeszcze jedno pytanie:

Jak wyglądaja u was cienie?? bo u mnie są takie trochę... ziarniste... i tam gdzie kończy się cień widzę takie ziarno jak by sprayem z painta dokładnie własnie jak ktoś wcześniej napisał było narysowane...

Da sie to jakoś zmienić żeby było normalnie?? cokolwiek bym nie grzebał w opcjach, nawet w panelu sterowania nvidia..

no NIC nie daje... strasznie brzydkie cienie

tak sie napaliłem na tą grę... kupiłem w dzień premiery i ogólnie mam potężnie mieszane uczucia... i sam nie wiem czy to kasa w błoto wywalona czy nie bo gra jest super, w lepszą chyba nie grałem moim zdaniem, ale ta optymalizacja.... zabiera mi uśmiech z twarzy

co zrobisz. widocznie te cioty z rockstar nie wiedzieli co wypuszczaja na rynek. tez sie napalilem na gre, szukalem kasy i kupilem pre-order. a tu co?? [beeep]. jestem w takiej samej sytuacji co ty. w takim razie czekamy na patcha :((

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...