Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

Ok. Sory za pomyłkę. Mam ojca w Belgii. Ale wiadomo on nie ma obywatelstwa Belgijskiego, jest tam tylko zameldowany. Czy mógłbym się za niego podać? Kupiłem pre-order a tu [beeep]. Proszę o szybką odpowiedź. -_-

Aha. To nie tylko wina Microsoftu ale także Polski, dlatego że jest 100 lat za murzynami. żal

Pouczyłbyś się trochę historii to byś wiedział, czemu jest tak, a nie inaczej. Najlepiej zwalić winę na kogoś, a nic nie zrobić w tej sprawie.

Może napisz maila do MC? Może pomyślą i wprowadzą to w naszym kraju? Pewnie myślisz, że teraz bzdury gadam i że to nie pomoże, no tak, z takim podejściem do sprawy zawsze nas olewać będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ile już było takich e-maili? M$ Polska nie ma chyba z tym nic do zrobienia a o rozszerzaniu decyduje "centrala" a przynajmniej tak słyszałem. A ogólnie to skoro można było jakoś pogierzyć w Kane & Lynch i Gears'y to GTA też się jakoś da, bądźmy dobrej myśli ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, uniosłem się, ale nie lubię bezsensownego gadania, nawet jak się tematu nie zna :)

A co do Games for Win to na 100% da się pograć po sieci. Taki GoW, CoD5 normalnie działają, a są objęte tym Games for Windows.

Tu coś dla onlinowców http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45527.0 :) Jak grać po sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie z serii czy mi pójdzie, a więc:

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ 2.51GHz, 2GB RAM, GeForce 8600 512MB

Ale wy macie pytania. Jasne że pójdzie. Mam podobną konfigurację, tylko grafika MSI 9600gt o/c i procek podkręcony na 2.9GHz. Jestem prawie pewien że gierka będzie mi chodziła na wysokich ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na takie pytania jest chyba osobny temat "czy pójdą". Ten temat jest raczej do rozwiązwania problemów technicznych...

O ile się nie mylę temat jest zatytułowany "GTA IV", więc wymaganie tej gry też są graczom potrzebne z obawy przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy będzie jakieś spolszczenie do GTA 4?

Niestety nie będzie polonizacji. Jest polska edycja, ale po angielsku, znaczy się że mapa jest po polsku, opakowanie i inne dodatki. Prawdopodobnie będzie podobnie jak w przypadku GTA SA (oficjalne spolszczenie pojawiło się dopiero 2 lata po premierze. Jeśli znajdę w GTA 4 pliki z tekstem, spróbuję go przetłumaczyć na nasz język. Będzie tego bardzo dużo, ale czego się nie robi dla innych graczy i satysfakcji. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa pytania dotyczace GTA IV. Pierwsze skierowane do posiadaczy gry. Co z ta rejestracja? Mozna to normalnie zrobic i grac w trybie single oraz multi czy trzeba jakosc "obejsc" zabezpieczenia i kombinowac z ta rejestracja? Drugie to, czy napewno niedlugo nie ukaze sie wersja w pelni spolszczona(nie tylko zawartosc opakowania). Kilka dni przed premiera czytalem gdzies, ze kilkanascie dni po premierze ma juz byc wersja spolszczona i planowalem poczekac te kilkanascie dni. Jesli sie ktos w tym orientuje to prosilbym o informacje, bo jesli wersja ze spolszczonymi instrukcjami to finalna wersja PL to nie mam na co czekac :P chyba, ze z rejestracja i gra po sieci moze byc problem..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem (szczęśliwym?) posiadaczem gry i mam problem. Podczas uruchamiania gry wyłącza mi się monitor LCD, po zmianie monitora na CRT jest to samo. Czy ma ktoś jakieś propozycje naprawy? Z góry dzięki

Myślę że to wina sterownika do grafiki, zaktualizuj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem krzaczki w pierwszym okienku. Teraz gra nie chce się uruchomić - włączam, płyta chwilę pracuje w napędzie, nic się nie dzieje. Czy ktoś ma podobny problem? A przede wszystkim, czy ktoś wie w jaki sposób sobie z tym poradzić?

Mój komputer spełnia zalecane wymagania gry.

Próba odpalenia gry z pliku .exe w folderze, do którego została zainstalowana, kończyła się błędem mówiącym o braku jakiegoś xlive.ddl (lub .dll, nie pamiętam). Ponowna instalacja gry miała naprawić problem - dam znać, gdy skończę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy klikam dwukrotnie na ikonkę gry wyskakuje mi GTA IV FATAL ERROR: RMN40

Czy jest to wina nie posiadania jeszcze SP3 czy mam lecieć do empika składać reklamację?? Miał już ktoś w ogóle coś takiego?? Proszę o szybką odpowiedź.

PS. Już aktywowałem itp. itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...