Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

Witam,

Z góry przepraszam jeśli było już takie pytanie ale ja nie znalazłem. Otóż czy można w jakiś legalny sposób ominąć te aktywacje i inne pierdołki, które tak wyzywaliście po kupnie GTA? Czytałem, że trzeba się rejestrować, ściągać patche itd. Aż mnie kusi aby wziąć od kumpli pirackie GTA i grać bez żadnych durnych zabezpieczeń. Czy wystarczy się zarejestrować, a ściągnie plików jest niekonieczne? Na którejś z płyt z Clicka! jest patch do GTA więc mógłbym go zainstalować z tej płyty. Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi,

Z góry dzięki za odpowiedź,

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja Ci powiem, że chociaż ta cała aktywacja jest wyjątkowo poronionym pomysłem, to ja w sumie nie miałem z nią większych problemów, przynajmniej od momentu w którym podłączyłem się do sieci;) Konta na Social Club nie założyłem (ogólnie wszystko odnosnie jakichs rejestracji itp traktowałem przyciskiem skip;)), chociaż samą aplikację zainstalowac musiałem, a Games For Windows tym bardziej - wystarczy włączyc grę jak nie jestes podłączony do netu i przy pierwszym savie kiedy będzie pytanie o konto na GFW wybrac konto offline. Oczywiscie, to wszystko jesli chcesz grac w singla, przy MP już pewnie sprawa wygląda gorzej;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mam już konto Games for Windows offline (Gears of War, The Club) to mogę je wykorzystać? Na laptopie nie mam internetu i chodzi mi tylko o single player. Mam Vistę SP1 więc myślę, że nie powinno być problemów. A czy patch 1.0PL, który został zamieszczony na płycie Clicka! zwiększa wydajność? Albo te komendy, które niektórzy podawali w tym temacie. One działają? Nie chodzi mi o maxymalne detale i rozdzielczości tylko żeby gra działała płynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł już ktoś może sposób na te kafejki internetowe po patchu 1,02? Bo chciałem zacząć grę jeszcze raz a bez komputerów to trochę bezsensu...

Htmm..., trochę to dziwne. Też mam patcha 1.02 i kafejki internetowe "chodzą" bez zarzutów, i z komputerów też mozna bez problemu korzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mack00

A jeśli mam już konto Games for Windows offline (Gears of War, The Club) to mogę je wykorzystać?

Prawdopodobnie tak, bo w sumie czemu by nie?;) Tylko z tego co wiem to nie możesz być zarejestrowany na Polskę...

Ja sam nie grałem bez patcha i bez komend, więc nie mam porównania, ale myślę, że pomagają:) Co do patchy to podobno druga łatka powoduje niemożność korzystania z internetu w grze co uniemożliwia skończenie jednej misji, ale kolega wyżej jak widać twierdzi coś innego. Ja sam nie ryzykowałem i gram na pierwszym patchu więc niestety nie pomogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, bo GTA IV mi się zacina (zainstalowałem patcha i nawet używałem tych komend, ale to nic nie pomogło).

Mój sprzęt:

Intel Core 2 Duo 2,2 Ghz

GeForce 8600GT 256 Mb

2 Gb RAM

Windows xp

Proszę o szybką odpowiedź.

PS. Może to coś z moim sprzętem, ale mam nadzieję że nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewidentnie o sprzęt chodzi.n Procek i karta grafincza nie są za mocne. Zależy na jakich detal grasz bo jak waidomo GTA IV potrafi położyć nawet najmocniejsze konfiguracje . Proponuje zmniejszenie detali i rodzielczości bo ta karta do wysokich detali i rozdzielczości się nie nadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie w tej chwili gram na średnio-wysokich detalach na 1 patchu i teraz nasuwa się moje pytanie czy instalować 2 patch który teraz wyświetla się na konsoli social club'u z góry dzięki za odp. POZDRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze jak chwile pogram to zaraz na ekranie pokazuje sie duzo malych kwadracikow i caly komputer sie wiesza na jakich detalach bym nie gral. Probowalem reinstalacji, patchy itp

Moj sprzet;

Q6600

4870 512mb

2GB ram 1066

I pograc nie moge bo gra co chwile sie wiesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. :unsure:

Gram w GTA IV na takich ustawieniach:

- tekstur na niskich

- rozdzielczość 1280x1024

- paski na 50 %

- reszta ustawiona na medium

Gdy gram czasami doczytują się tekstury na blokach lub ulicy.Jeśli zna ktoś rozwiązanie tego problemu proszę o odpowiedz. :)

i jeszcze jedno, po zainstalowaniu patcha 1.0.2.0 nie mogę skorzystać z komputera w kafejce naciskam E i E i nic

PS:jak się wstawia takie obrazki pod postami (pod tym ----------------) :D jestem nowy i nie za bardzo się w tym łapie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...