Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

combomaster

GTA IV

Polecane posty

Witam, z góry mówię że nie do końca wiedziałem w jakim dziale się o to zapytać :P

Chodzi mi o cenę nadchodzącego GTA na blaszaki.

:rolleyes:

W googlach były różne informacje.. a mi chodzi o taką oficjalną, taką jaka będzie jak pójdę w środę do sklepu :)

Proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo do premiery już tylko 2 dni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie NIE ale... Gra będzie obsługiwała Windows LIVE które jest niedostępne w naszym kraju ale teoretycznie mozna zarejestrowac sie w innym kraju ale Microsoft podobno ma banowac takich uzytkowników a takze nakładac inne konsekwencje. Więc legalnie raczej NIE

Cena detaliczna wynosi 159,90 zł ale na ultimie mozna znalezc juz za 129 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cenedze pisze ze 159.90 ale obnizona do 139. Więc nie wiem

Combomaster nie martw się :P Konsolowcy nie mają lepiej u nas nie ma XBOX LIVE, i tak mi się zdaje ze Microsoft traktuje nas jak taki "Trzeci Swiat Gier" kompletne zadupie gdzie nie warto troszczyć się o klienta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zapytam: jest możliwość grania w GTA IV na PC w przypadku nie posiadania netu? Mam nadzieję, że Rockstar nie okaże się kolejnym producentem, który wpadł na debilny pomysł tych aktywacjia, ale wolę się upewnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn;/

Ale z tego co napisali:

jeśli osoba pragnąca zagrać w GTA 4 nie ma u siebie ów połączenia, będzie musiała iść z dyskiem do kolegi,kafejki itp. do którego jest podłączony internet, aby tam zainstalować i aktywować grę.

wynika, że po prostu wystarczy pójść do kumpla. W sumie nie wiem jak to by miało działać, ale mam nadzieję że tak będzie.

No nic, dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z cyklu "Czy pójdzie ?":P

Mam kompa : Intel Celeron D 3,06 GHz, 2 GB RAM i kartę GeForce 9600GSO 768 mb. Czy GTA 4 pójdzie mi na takim kompie i na jakich detalach ??(Grałem na niej w Crysis i Far Cry 2 na średnich)

W linku są podane wymagania. Są oficjalne. (Kiedyś było pełno fałszywych wymagań GTA IV w sieci)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre-Order GTA IV kupiłem na allegro za 120zł + przesyłka, a dziś otrzymałem informację, że jeśli dopłacę 5zł, dostanę polską edycję. Niestety bardzo mnie rozzłościła informacja o niemożliwości grania w multiplayer w Polsce z powodu, że w naszym pieprzonym, zacofanym kraju, który jest 100 lat za murzynami, nie działa Windows LIVE!!! żal.rockstar.com Nie wiedziałem że mogą zrobić takie świństwo. Najlepiej, jeśli wyjadę na granicę, załatwię sobie tamtejsze obywatelstwo. Wtedy legalnie, bez problemu będę mógł grać w GTA 4 w sieci. ŻAL!!!!!!!! :mellow: <_< <_< :unsure::angry::blink::huh: :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pre-Order GTA IV kupiłem na allegro za 120zł + przesyłka, a dziś otrzymałem informację, że jeśli dopłacę 5zł, dostanę polską edycję. Niestety bardzo mnie rozzłościła informacja o niemożliwości grania w multiplayer w Polsce z powodu, że w naszym pieprzonym, zacofanym kraju, który jest 100 lat za murzynami, nie działa Windows LIVE!!! żal.rockstar.com Nie wiedziałem że mogą zrobić takie świństwo. Najlepiej, jeśli wyjadę na granicę, załatwię sobie tamtejsze obywatelstwo. Wtedy legalnie, bez problemu będę mógł grać w GTA 4 w sieci. ŻAL!!!!!!!! :mellow: <_< <_< :unsure::angry::blink::huh: :o

Błąd! To nie wina R* tylko Microsoftu że LIVE nie działa w Polsce. Kupiłem preorder i bardzo mnie to nie cieszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Sory za pomyłkę. Mam ojca w Belgii. Ale wiadomo on nie ma obywatelstwa Belgijskiego, jest tam tylko zameldowany. Czy mógłbym się za niego podać? Kupiłem pre-order a tu [beeep]. Proszę o szybką odpowiedź. -_-

Aha. To nie tylko wina Microsoftu ale także Polski, dlatego że jest 100 lat za murzynami. żal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...