Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noobirus

Nintendo Przełącz

Polecane posty

6 minut temu, Sermaciej napisał:

biała skórka jest najlepsza

 

edit: tu miał być obrazek smutnego Murzyna, ale nie chce się wkleić

użyję zatem zamiennika:

:-(

edit2: zamiast żółtej emotikonki, miał być tylko dwukropek i nawias w kolorze czarnym, ale nie działa... pamiętam, że kiedyś była opcja, żeby wyłączyć emotikony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku mnie ten Switch nawet interesował ale po wgłębieniu się w temat to ta konsola to będzie jakiś niewypał. Śmieszny line-up złożony z popierdółek i remastertów które niejednokrotnie działają gorzej niż oryginały (co nie zmienia tego że sama Zelda i Mario sprzedadzą sporo sztuk tej konsoli), jakieś sekrety co do tego jakie parametry mają podzespoły, kompletnie idiotyczna subskrypcja do grania online która nie jest nawet cieniem PS+/GWG, dziwaczne decyzje w stylu braku obsługi słuchawek z mikrofonem i zastąpienie tego aplikacją na androida i jeszcze trochę innych rzeczy. Nie skreślam tej konsolki ale na razie nic mnie nie zachęca do zakupu, prędzej poszukam używanego WiiU żeby zagrać w Zeldę. Zobaczymy za jakiś czas jak się ułoży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszna cheć kupić Switcha, ale w sumie głównie przez design/nadzieję na przyszłe Pokemony i inne Xenoblade/Mariany. Ogólnie konsolka wygląda bardzo średnio. Jak napisał @b3rt, nieznane podzespoły, kilka gier rozłożone na kilka miesięcy, krótki czas działania, peryferia (pady itp) drogie w cholerę, sama konsolka droższa niż pierwsza wersja PS4, 32GB dysku, płatne multi, które jakościowo ssie. Im dłużej piszę tym bardziej... Chyba jedyny powód kupna to gry, które W PRZYSZŁOŚCI na Switcha wyjdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat taki link mi się skopiował, bo je sobie porównywałem. Jest tam też wersja szara.

Mnie tam ta dwukolorowa nawet się podoba (może nie do końca dobrze postrzegam kolory, welp), ale w sumie to nie kupiłbym tej wersji pewnie dlatego, że te dwa kolorki padów to JEDYNA różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...