Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Noobirus

Nintendo Przełącz

Polecane posty

W komentarzach na głównej CDA będzie panował ostry rak, więc wolę to obgadać tutaj - co sądzicie o nowej konsoli N? Ja jestem pozytywnie zaskoczony. Nie wygląda na przekombinowaną, budowa zgrabna i wygląda na to, że będzie mieć dobre wsparcie.

Myślę nad sprzedaniem 3DSa i zakupie...

 

 

eyJ1cmwiOiJodHRwczovL3Bicy50d2ltZy5jb20vbWVkaWEvQ3ZOMnBVSVdJQUFjeFEtLmpwZzpsYXJnZSJ9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii wygląda w ciekawie, ale w praktyce to ma być jakaś forma streamowania przez net na konsolkę? Jeśli tak to lagi, a może to ma być handheld i jednocześnie stacjonarna konsola? W tym wypadku podzespoły będą jeszcze słabsze niż WiiU. 

Nie wiem. Porozmawiajmy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi mnie to

Mam nadzieję że nie ma za dużo rzeczy w tej bazie i nie będzie gierek tylko do ogrywania stacjonarnie bo w tablecie brakuje mocy. Nie przeszkadza mi nieunikniony downgrade jeśli chodzi o stacjonarne/przenośne granie, ale stawiam że bateria będzie trzymać jakieś dwie godzinki, co będzie trochę smutne.

Wyglądem jest okropnie nijakie, już ten białoszary fejk który latał po internecie miał więcej duszy :D

Jeszcze to że zawsze masz dwa pady do coopa - rewela

 

Mam sporo emocji jak na razie, poczekam na więcej informacji, release i opinie ludzi, ale na ten moment kandydat do kupna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Abyss napisał:

W tym wypadku podzespoły będą jeszcze słabsze niż WiiU. 

Niekoniecznie, obecne mobilne technologie są całkiem niezłe i myślę że przy dedykowanym systemie* jest się w stanie mobilnie osiągnąć jakość +/- X1. Bardziej bym się martwił o to o czym wspomniał nasz forumowy zajączek, jeśli chcą osiągnąć zadowalającą jakość gier to bateria padnie po 2-3 godzinach gry.

*Przez dedykowany sprzęt mam na myśli konsolę do gier a nie jakiś badziew na androidzie z milionem kombinacji sprzętu i nakładek systemowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba. Wiadomo coś na temat ceny? Tytułów startowych? Akcesoriów? Cokolwiek poza tym trailerem?

Generalnie miałbym tylko obawy czy grafika prezentowanych gier nie jest podrasowana (Skyrim?) na potrzeby trailera. Jeśli nie, a wśród tytułów startowych będzie coś z Zeldą/Linkiem, to biorę.

Odnośnie baterii - w sumie racja. Ciekawe czy już na starcie w ramach akcesoriów do dokupienia będzie "extended battery" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SilentBob napisał:

No akurat na razie tam, gdzie zaglądam w internetach, to wszyscy narzekają.

Link? Bo pod oficjalnym filmikiem są same łapki w górę i pozytywne komentarze.

43 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

Mi się podoba. Wiadomo coś na temat ceny? Tytułów startowych? Akcesoriów? Cokolwiek poza tym trailerem?

Generalnie miałbym tylko obawy czy grafika prezentowanych gier nie jest podrasowana (Skyrim?) na potrzeby trailera. Jeśli nie, a wśród tytułów startowych będzie coś z Zeldą/Linkiem, to biorę.

Odnośnie baterii - w sumie racja. Ciekawe czy już na starcie w ramach akcesoriów do dokupienia będzie "extended battery" :D

Z tytułów startowych to chyba na razie tylko nowa Zelda, Mario, Skyrim (remastered?). Nadal bardzo mało wiadomo, Nintendo siedzi cicho.

 

1 godzinę temu, Accoun napisał:

Jak nie, jak tak? Cały pomysł na nią jest w sumie przekombinowaniem.

Inaczej: nie wygląda na zbyt przekombinowaną. Jest tylko jeden motyw: dwa w jednym, czyli można grać w domu albo zabrać konsolę ze sobą i grać dalej na małym ekranie. Nie ma żadnych podwójnych ekranów dotykowych, 3D, Virtual Reality, wmontowanych wibratorów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie, brak drugiego ekranu to IMO dobra zmiana (he) - część przenośna ma mieć jeden, więc nie będzie problemu z grami w których dwa ekrany mogły być niezbędne (nie wiem czy takie sytuacje zdarzały się na WiiU, ale zakładam że tak XD)

i tak naprawdę interesuje mnie praktycznie wyłącznie przenośne granie - telewizora ani monitora przez większość czasu nie mam, więc domniemana fuzja bibliotek i granie w pełnoprawne konsolowe gry pod kołdrą to nęcąca myśl c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Noobirus napisał:

Nie ma żadnych [...] wmontowanych wibratorów itp.

 

Zainteresowanie Switchem właśnie spadło u mnie do zera.

Tak bardziej na poważnie to obejrzałem trailer i szczerze Switch nie wywołał na mnie żadnego wrażenia, zarówno pozytywnego jak i negatywnego.
Jakbyś poważnie kiedyś sprzedawał 3DS-a to daj znać (całkiem serio, no może niekoniecznie teraz, ale kiedyś)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deffik napisał:

Zainteresowanie Switchem właśnie spadło u mnie do zera.

Tak bardziej na poważnie to obejrzałem trailer i szczerze Switch nie wywołał na mnie żadnego wrażenia, zarówno pozytywnego jak i negatywnego.
Jakbyś poważnie kiedyś sprzedawał 3DS-a to daj znać (całkiem serio, no może niekoniecznie teraz, ale kiedyś)

 

Mój problem z 3DSem jest właśnie taki, że jest zdecydowanie za mało premier. Ostatnia gra którą męczę to Mario Bros Dream Team. A czekam jedynie na dwa erpegi od Atlusa (zapowiedziane chyba dzisiaj...) i Ever Oasis... które jest w przyszłym roku.

Dragon Quest mnie nie interesuje, bo rozgrywka zbyt staroszkolna i archaiczna :-/ Pokemony - gdybym miał graczy innych w pobliżu to tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vigor napisał:

mam nadzieje, ze producenci smartfonow i tabletow zaczna kopiowac rozwiazanie z bocznymi joypadami.

Biorąc pod uwagę fakt, mody na jak najmniejsze ramki, plus niewypały wszelakich typowo "graczowych" telefonów(patrz seria N-Gage, Xperia Play czy brak szału na uchwyty do padów), to nie sądzę, że jakiś producent pójdzie w tym kierunku. 
Do tego, takie boczne doczepki, to albo większy smartfon, albo mniejsza bateria. A i teraz są to już patelnie bez baterii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abyss napisał:

W teorii wygląda w ciekawie, ale w praktyce to ma być jakaś forma streamowania przez net na konsolkę?

Scena z graniem w samolocie raczej wskazywałaby na to, że jednostka obliczeniowa jest w ekranie. Więc bez lagu, ale rodzi się pytanie o moc obliczeniową. A potem o pojemność baterii.

Taki sprzęt to mokry sen akcjonariusza - jeden sprzęt na rynek handheldów i stacjonarek, a do tego całe wiadro akcesoriów do sprzedania (inb4 ludzie gubiący "boczki" od ekranu).
Sprzętu pewnie nie kupię, ale ciekawie będzie oglądać jego poczynania.

 

5 minut temu, JamesVoo napisał:

A i teraz są to już patelnie bez baterii

Widać ludzie wolą nosić klockowate powerbanki niż mieć te parę milimetrów więcej w kieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sergi napisał:

Widać ludzie wolą nosić klockowate powerbanki niż mieć te parę milimetrów więcej w kieszeni.

Bo noszenie powerbanków jest teraz takie modne, że ja cię... Widzę po mojej nastoletniej kuzynce. Paraduje z tym ustrojstwem jak z jakimś najnowszym (s)hitem mody.

37 minut temu, Noobirus napisał:

Link? Bo pod oficjalnym filmikiem są same łapki w górę i pozytywne komentarze.

Napisałem, że w miejscach internetów, do których zaglądam, a to obejmuje dwa fora, których nie można podejrzeć bez zalogowania się. :P Szczerze mówiąc, to staram się omijać pierdółki społecznościowe jak komentarze na yt czy łapki w górę, czy co tam jeszcze. Jeśli ludzie są podekscytowani, to fajnie. Ale wiadomo, zawsze się znajdzie jakiś czarnowidz.

Ja tam nie jestem targetem tej konsolki, więc mnie to raczej nie dotyczy.

>inb4 "to co robisz w tym temacie?" xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, fajne. I tak pewnie będę grał na tym w domu, ale zawsze można iść na tron i nie przerywać gry, co na Wii U jest niemożliwe, bo ściana i już [beeep].

Najważniejsze to: jedna konsola dla wszystkich gier i kilku ciekawych devów wśród oficjalnego wsparcia. Wygląda na to, że od marca wystarczy mi jeden sprzęt do grania. 

Żadnych negatywów, bo nie znam ceny i czasu działania na baterii :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S7 Active, Xperia T2 Ultra, Xiaomi Mi Max, Huawei Mate 8. High-endowy sprzęt trzymający długo na baterii. Wybór jest, tylko dla ludzi co innego jest priorytetem.

A wracając do Nintendo - GPU to nowa Tegra, można więc oczekiwać mocy porównywalnej do nVidia Shield. Mam nadzieję że sprzęt będzie lepszy od ostatniej konsoli z Tegrą na pokładzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...