Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perfidulo

Pixel: Kultura Gier Video | Nowy numer za pasem

Polecane posty

14 minut temu, SilentBob napisał:

Hehehhe, to w Pixelu numeracja idzie do tyłu? xD

Jeśli uznać dwa numery  Serect Service po reaktywacji jako protoplasta Piksela to tak:) 

 

Nie rozumiem czemu tyle nienawiści. Czy coś źle zrobiłem, że się  wypowiadam na temat innego czasopisma?  Zluzujcie porty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli regulamin nie jest lamany, to chyba nie ma powodow wywalac tematu. Z tym, ze ja modkiem tu nie jestem i do skladzika sprzataczy dostepu nie mam, wiec sie na mnie nie powoluj,. :P bo niezbadane sa wyroki kolorowych (nie liczac blekitnych).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lapusz napisał:

Jestem bardzo ciekaw odbioru przez czytelników CDA i też ewentualnych odniesień do Retro.

Niby wydawca, a czytanie ze zrozumieniem leży, jak widzę? Polecam spojrzeć na główną stronę tego działu forum i pod całkiem sporym napisem "Luźna jazda" przeczytać pogrubioną informację na temat powagi zadawanych tutaj pytań. (EDIT: Aj Bobe, szybciej enter wcisnąłeś :<) Dotyczy to również nierozgarniętego autora tematu @Perfidulo (no chyba, że zrobiłeś to perfidnie i z premedytacją (hehe)) oraz spamerów @wnuczuss i @Micz. Idźcie sobie spamić gdzieś indziej, my tutaj o niepoważnych rzeczach piszemy, a wy nam z jakimś pixelem wyskakujecie. Phi!

Dodatkowo, tak jak napisał chociażby @lordeon z obowiązku należy napisać:

22 minuty temu, lordeon napisał:

PEEEENIIIIISSSSS!!!!

A tak odnośnie samego pisemka - w ramach bardzo polskiego "nie znam się, to wypowiem się" - myślę, że zawartość jest bardzo słaba i w ogóle nietrafiająca w mój gust. Argumentuję to jakże oryginalnym "Bo tak". Uważam też, że pokazujecie słaby profesjonalizm taką denną krypto-reklamą, do tego reklamy na waszej stronie też świadczą o nieogarnięciu ("Następny numer - premiera 25.05.2016")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SilentBob napisał:

Ale w luźnej nikt CDA nie czyta.

Ej, ja nie jestem nikt, ja jestem jak ten rodzynek w ciescie, co to potwierdza prawdziwosc tego stwierdzenia. 

I to nawet pomimo tego, ze ktos mi niedawno doniosl, iz widzial jak @ZygfrydQ wieczorowa pora w okularach przeciwslonecznych, kowbojskim kapeluszu i futrze z nutrii przemykal chylkiem od kiosku do auta z CDA pod pacha. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tesu napisał:

Ej, ja nie jestem nikt, ja jestem jak ten rodzynek w ciescie, co to potwierdza prawdziwosc tego stwierdzenia. 

I to nawet pomimo tego, ze ktos mi niedawno doniosl, iz widzial jak @ZygfrydQ wieczorowa pora w okularach przeciwslonecznych, kowbojskim kapeluszu i futrze z nutrii przemykal chylkiem od kiosku do auta z CDA pod pacha. 

Kłamstwo.

(kupuję w sklepiku w pracy, więc nie mogłem przemykać z kiosku do auta)

@TomcioM po pierwsze uważaj ze słówkiem na d, bo tutaj osty i takie tam za to lecą, a po drugie ów ból pojawia się dlatego, że ktoś ewidentnie założył tutaj konto tylko po to, żeby pospamować i nawet nie wie gdzie temat założyć.

Also - to takie piękne, że tutaj ludzie mają różne poglądy i w ogóle, ale jak przyjdzie do hejtowania jakichś obcych randomów, to wszyscy przyjmują wspólny front.

hqdefault.jpg

(forume, zamiast kraj; nie chciało mi się przerabiać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moderatorzy, sprawa taka. Sam wchodzę na forum Pixela (acz niewiele się tam dzieje...) i na ich stronę  na FB. Nieraz pewnie doprowadzam swoimi postami tamtejszą ekipę do białej gorączki. 

Tym niemniej nie blokują mnie i nie banują. Zgrzytają zębami  zapewne - ale tolerują.

Ergo - obowiązuje reguła wzajemności. 

Dopóki postujący przestrzegają regulaminu naszego forum - serdecznie witamy. A gdyby były wątpliwości - dajcie mi znać zanim zaczniecie ten wątek blokować.

Dziękuję za zrozumienie.

PS. A forumowiczów proszę by gości z Pixela traktować uprzejmie, jak to gości. To goście redakcji, to moi goście. Uszanujcie to. Nie musicie się z nimi zgadzać - ale róbcie to z klasą. 
Bo różnić się można pięknie...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Mimo wszystko proponowałbym odwiedzających z Pixela ugościć w innym temacie dziale. To jest jedno z najmniej odpowiednich miejsc do dyskusji w merytoryczny i cywilizowany sposób.

Ps. Jeśli pomogłem to daj plusa. Ciebie to nic nie kosztuje, a ja będę miał plusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JamesVoo napisał:

Koleś dzisiaj dołączył i zakłada w LJ temat o czasopiśmie. 
Godzinę później rejestruje się wydawca i udziela w tym temacie.

Brzmi zupełnie jak przypadek, nie jak reklama 

Brzmi to zupelnie jak moje zaproszenie redakcji na to forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Smuggler napisał:

Który dział byś propnował?

A między nami nie ma złych działów. Są tylko zli dyskutanci. Tak szacumek jak i pogardę da się okazać wszędzie.

Kiedyś takim tematem był FoS. Umieszczając dyskusję gdziekolwiek poza tym działem można potraktować temat poważnie. Osoby z zewnątrz mogą mieć problem z dostosowaniem się do specyficznego humoru jaki tu towarzyszy od początku istnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...