Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Perfidulo

Pixel: Kultura Gier Video | Nowy numer za pasem

Polecane posty

Juz za tydzien premiera 20stego numeru znanego w pewnych kregach czasopisma Pixel. Tematu o tym pismie nigdzie tu nie widziałam, niniejszym zakladam temat na ktorym bedzie mozna podyskutowac o pismie celujacym w dziadkow gejmingu, starszych graczy, bądź zajawionych tematami starych komputerow i gier. Wrazenia z poprzednich numerow? Ktos czyta, komus cos szczególnie się podoba? Albo nie podoba?

Z newsow dotyczacych nowego numeru wiemy na razie tylko, ze będzie cos o Ecstatice i Bioshocku.

 

PS. Nie, nikt mi nie placi, zeby reklamować Pixela. Czysty altruizm.

 

PiA — kopia.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo prenumeruję od 6 numeru. Dobry papier, zawartość jeszcze lepsza. Nie licząc kilku wyjatków świetne okładki, które pozbawione i tak minimalnej ilości napisów, można by oprawić i powieść na ścianie. Dla mnie tylko dział Settings tam niepotrzebny.

No i redakcja potrafi akceptować także krytyczne uwagi, czego inni nie potrafią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tu Łapusz, wydawxa Pixela. Miło mi się przywitać :) Nie - nikt go nie sponsoruje, AFAIK. Gierki czasem dajemy, ale rzeczywiście sporadycznie. Ale staramy się dostarczać dobre pismo, jakoś się razem z CDA pomieścimy na tym rynku :)

17 minut temu, Tesu napisał:

Pixel? W przeciwienstwie do CDA u mnie  w kiosku tego pisma nie sprzedaja.

To prawda, nie w każdym kiosku nas dostaniesz, jest ich za wiele w PL jak dla nas. Zawsze można natomiast iść na pewniaka do Inmedio, Relaya, Empiku czy innego większego salonu prasowego. Oczywiscie "tradycyjne" kioski też - ale nie wszystkie i nie wszędzie. A zawsze i wszędzie na shop.pixel-magazine.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tesu napisał:

@lapusz

Z tym ze do najblizszego Empiku czy Relaya mam blisko dwa tysiace kilometrow, wiec ten, tego... ;)

no to do shop.pixel-magazine.com zdecydowanie bliżej :)

6 minut temu, 47 napisał:

Nie ma to jak promować swoje pisemko na forume pisemka konkurencji.

Ale przyznam, że reklama udana, bo jak tylko dopiję yerbę, to idę zobaczyć, czy dostanę w okolicy tego piksela całego. :D

Nie reklama, tylko zaczynek do dyskusji. Jestem bardzo ciekaw odbioru przez czytelników CDA i też ewentualnych odniesień do Retro. Pisma co prawda się różnią, w Pixelu retro jest, ale często w nawiązaniu do spraw bieżących w świecie gier, o których głównie piszemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JamesVoo napisał:

Koleś dzisiaj dołączył i zakłada w LJ temat o czasopiśmie. 
Godzinę później rejestruje się wydawca i udziela w tym temacie.

Brzmi zupełnie jak przypadek, nie jak reklama 

Dotarło do mnie info poprzez naszą fejsbukową grupę Secret Level, że jest wątek - to i jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lordeon napisał:

W bociany też mamy uwierzyć? Znaczy koleś z zerową liczbą postów wbija do lj, tworzy osobny (OSOBNY!) temat o innej gazecie (huehs) z grami (HUEHS) i nikt go nie sponsoruje?!

A do tego w ciagu godziny od powstania tematu pojawiaja sie w nim wpisy z trzech innych, dopiero co zalozonych kont z zerowa iloscia wczesniejszych postow. Pszypadeg? 

Cos mi sie wydaje, ze ten "czysty altruizm" chyba zostal odpowiednio rozreklamowany na pikselowym forum, ze sie ludzie zlatuja wlaczajac w to samego wydawce pisma. ;)

@lapusz

Szczerze? Nie ufam prenumeracie i wysylaniu prasy poczta za granice. Poczty nie kontrolujecie, a ja juz mam dosyc doswiadczen w stylu zaginionych, opoznionych albo pomietych przesylek. Mialem w pdf wydania ozywionego Secret Service, ale raz, ze szczerze nie przepadam za czytaniem w formie elektronicznej prasy drukowanej, a dwa ze po tej calej aferze z prawami do nazwy pisma (ponownej zreszta, bo przeciez wiele lat temu bardzo przeze mnie lubiany SS musial sie zmienic w NSS!) pozostal mi tylko wielki niesmak i postanowilem ograniczyc sie do kupowania tylko jednego tytulu o grach. 

Oslo, poniewaz ten temat zostal zalozony w dziale Luzna Jazda, to z obowiazku napisze:

Podaj nazwe i model zasilacza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SilentBob napisał:

Perfidulo, Micz, lapusz, wnuczuss

 

Więcej was mama nie miała?

Tylko czekać, aż temat zostanie wywalony w kosmos, a powyższe nicki nagrodzone banem za multikonto. :P

wątek już raz był dziś wywalony, aż sam Jerzy Poprawa musiał interweniować, coby go przywrócić. co do pytania o mamę - trudno mi się odnieść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...