Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariuszenko

Stranger Things (2016 -)

Polecane posty

HX76VvVu.jpg

 

Jest to serial stworzony dla platformy Netflix, opowiada on o Joyce która chce za wszelką cenę odnaleźć swojego 12 letniego synka Willa Byersa która zaginął w tajemniczych okolicznościach. Cała akcja serialu dzieję się w latach 80 w stanie Indiana, na obecną chwilę wyszedł pierwszy sezon w skład którego wchodzi osiem odcinków i jest pewne, że pojawi się sezon drugi dla ciekawych tutaj zwiastun. W obsadzie są takie osoby jak Winona Ryder, David Harbour czy też Millie Bobby Brown. Od siebie dodam, że oglądam dość sporo seriali ale żaden mnie nie wchłonął tak jak ten - całość obejrzałem w jeden dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 30.03.2017 at 10:46 PM, Ged24 said:

Co tak mało opinii ? Podobno jeden z najlepszych seriali ubiegłego roku, sam mam zamiar obejrzeć.

Ja generalnie nie przepadałem za tematyką, ale faktycznie fajny. Nie powiedziałbym, że jest jakiś najlepszy z najlepszych, ale widać, że ktoś kto pisać tą fabułę, czy jak zwał tak zwał - napracował się trochę. Ja obejrzałem 2 sezony w weekend ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serial natknąłem się przypadkiem. Obejrzałem pierwszy odcinek i "wsiąkłem". Moim zdaniem sezon pierwszy jest lepszy, ale nie oznacza to, że drugi jest zły. O co to, to nie :) Dodam tylko, że włączając pierwszy odcinek nie wiedziałem czego się spodziewać. Jak nie trudno się domyślić, byłem BARDZO zaskoczony widząc wyjątkowe umiejętności Jedenastki. Finał pierwszego sezonu rozłożył mnie na łopatki. Miałem wrażenie, że oglądam perfekcyjnie zrealizowanego Silent Hilla, a nie Stranger Things. 

Swoją drogą słyszałem, że sezon trzeci ma skupić się na dojrzewaniu Jedenastki. Może być ciekawie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...