Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vimes

Obniżenie wydajności w grach po aktualizacji win 10

Polecane posty

Dzień przed updatem wszystko śmigało, zostawiłem go na noc, po aktualizacji (wersja 1607) mam o połowę mniej fpsów w GTAV (50->27) i kilka klatek mniej w Wiedźminie 3 (koło 25 zamiast 30). Dodatkowo po kliknięciu na grę wyświetla mi się komunikat:

Cytat

"Twój komputer nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących taktowania procesora. Jeśli kontynuujesz gra może mieć problem z działaniem"

Mój ultrabook ma 840m, i5-5200u 2.20GHz ~2.2GHz, 8gb ram i ssd. Może i słabo, ale grało mi się komfortowo.
Wyłączyłem DVR w opcjach xboxa ale to nic nie dało. Zużycie CPU w normie. Co mogę zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odświeżam, bo problem zrobił się bardzo poważny i nie dotyczy już tylko grania (od tamtego czasu gram już tylko w Gwinta, to karcianka a i tak się często przycina) a płynności w ogóle. Spadła wydajność w trakcie korzystania z przeglądarki, przeglądania folderów, ładowania zdjęć, dosłownie wszystko. Używam tak kompa już pół roku i mam szczerze dość. 

Jakieś rady? Puściłem antywirusa Avasta i nic nie znalazł, regularnie używam ccleanera, a reinstalacji systemu chciałbym uniknąć. Może defragmentacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...