Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grawitonowy

Gdzie wpisac ten kod z płyty ?

Polecane posty

Dnia 3.10.2016 o 16:04, grawitonowy napisał:

kupiłem wczoraj gazetke gdzie jest kod do wota i tylko ze względu na ten kod to kupiłem i mam ten kod z płyty zalozylem konto na tej stronie nic o niej nie wiem ale luj z nia wchodze w kody cdaction.pl chce sie tam zalogowac i nie moge dlaczego ? i skąd wziasc ten kod do wota ? 

mam ten sam problem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kody.cdaction.pl i cdaction.pl to dwie rozne strony i nie korzystaja ze wspolnego konta. Innymi slowy zeby moc zalogowac sie na kody.cdaction.pl trzeba zalozyc tam sobie oddzielne konto, bo to z cdaction.pl dzialac nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie za bardzo odkopany :P

Ponieważ mam problem, że po zalogowaniu wpisuje kod z płyty na stronie kody.cdaction.pl i dostaje komunikat: 

" Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

Kod jest jest w miarę czytelny i nie zawiera dwuznacznych znaków.

Jakieś pomysły ktoś coś? :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2016 o 14:57, matiii napisał:

mam nadzieję, że nie za bardzo odkopany :P

Ponieważ mam problem, że po zalogowaniu wpisuje kod z płyty na stronie kody.cdaction.pl i dostaje komunikat: 

" Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

Kod jest jest w miarę czytelny i nie zawiera dwuznacznych znaków.

Jakieś pomysły ktoś coś? :)

 

Może pomyliłeś O z 0 albo inny podobny znak 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03/10/2016 o 16:04, grawitonowy napisał:

kupiłem wczoraj gazetke gdzie jest kod do wota i tylko ze względu na ten kod to kupiłem i mam ten kod z płyty zalozylem konto na tej stronie nic o niej nie wiem ale luj z nia wchodze w kody cdaction.pl chce sie tam zalogowac i nie moge dlaczego ? i skąd wziasc ten kod do wota ? 

neznam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...