Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12_2008

Polecane posty

Cztery posty Smugglera i jeden Cormaca, a do wyssanej z palca daty wydania DX3 żaden się nie odniósł. A posty o czym? O miniówach, gazetach, czasopismach i pierdołach. Cudnie. ^_^

A co ja mam Ci odpisac, skoro nie ja bylem odpowiedzialny za wymieniony artykul? Nie jestem rzecznikiem CDA, nie mam obowiazku odpowiadac na pytania, szczegolnie na te, ktore mnie nie dotycza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.2. to nie jest moja formułka po prostu czasopismo jest gazetą a raczej na odwrót gazeta to czasopismo wydawane cyklicznie sprawdź sobie formułkę najbliżej masz pod hasłem "gazeta" w Wikipedii :).

Kazda gazeta jest - formalnie - czasopismem, ale nie kazde czasopismo jest tym samym gazeta. Kazdy czlowiek jest ssakiem, ale nie kazdy ssak jest tym samym czlowiekiem. Tak trudno to pojac?

Więc łacina tutaj nic nie da nadal CDA z racji miesięcznego okresu wydawniczego może być nazywana miesięcznikiem, gazetą lub czasopismem na wymiennie.

Zatem kazdy kot moze byc nazywany: ssakiem, zwierzeciem albo czlowiekiem "na wymiennie" (jak na dziennikarza i absolwenta UJ, to troszke dziwnej polszczyzny uzywasz...).

Tak się przypadkowo składa, że w języku polskim można jeden przedmiot, zdarzenie etc. określić kilkoma wyrazami o tym samym znaczeniu.

Wow! Ze ja na to nie wpadlem. Ale jesli dla ciebie synonimami "czlowieka" moze byc: stworzenie ,istota, ssak, krowa, to wtedy nie ma sprawy.

Mam nadzieję, że to wyjaśnienie utnie już bezsensowne przepychanki słowne. :) hehehehe.

Mam nadzieje, ze w koncu zaczniesz sie zachowywac powaznie...

Wracając do tematu, chciałem zgłosić, że dostałem płytkę, która nie działała, dopiero po wyczyszczeniu udało mi się zainstalować dwie gry, z czego jedna nie działa a instalacja trwała chyba z pół godziny :/. Więc jeszcze raz zadaje pytanie czy jest jakiś prostszy sposób by załatwić tą sprawę niż reklamacja? Bo jest czasochłonna i wkurzająca.

Nazwij plytke kaseta i uruchom w magnetofonie, hehehehehe. (Bo przeciez plytka to kaseta...)

A calkiem serio: skoro na twoim kompie nie dziala, to jedyna metoda jest reklamacja, bo co innego mozna wymyslec? Modlitwe?

Cztery posty Smugglera i jeden Cormaca, a do wyssanej z palca daty wydania DX3 żaden się nie odniósł. A posty o czym? O miniówach, gazetach, czasopismach i pierdołach. Cudnie. ^_^

Sie nie odniosl, bo nie ma w redakcji autora tekstu w tej chwili, a sam nie wiem czy to literowka czy moze jednak autor wie cos, czego nikt inny nie wie? Autor wroci w poniedzialek, wtedy sie zapytam.

Ja się tylko zastanawiam czy nie można by na coverka wrzucić jakiejś tapety z tą panienką z King's bounty... (coś ciężko na necie znaleźć... w dobrej jakości) a nie tylko Conan i Wiedźmin.

Wszystko mozna. Ale akurat jest jak jest, wiec gdybolenie "czy nie mozna bylo..." mija sie troszke z sensem, bo co ci da, ze powiem "mozna/nie mozna". Plakat jest, jaki jest, nastepnym razem jak bedzie, bedzie inny i wtedy tez beda waty "a czemu to, a nie tamto". Po co dzielic wlos na czworo?

Smugg, ten artykuł w tipsomaniaku o przyszłości komputerów serio napisałeś w czasach przedpotopowych, przed pojawieniem się CDA? To gdzie to pierwotnie miało się znaleźć?

Pisalem go do zina, ktorego wowczas tworzylem. Na Amige zreszta.

A co do numeru, to zaskoczyła mnie tak wysoka ocena polonizacji RA3, której jedyną zaletą jest to, że...jest :/

Autor skoncetrowal sie na bledach, ale zauwaz, ze sa to babole wkurzajace ale w wiekszosci nie majace wplywu na grywalnosc, odbior gry itd. Tyle, ze osoby wyczulone na jezyk polski moga cierpiec. :)

Brakuje mu szlifu i polerki, ale dziala i role swa spelnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że nie bardzo miałem jak sprawdzić zawartości (tzw. międzyczas w trakcie pracy) więc szybki look na folię czy nienaruszona i powrót - a w domu lekkie rozczarowanie :(

No nic spróbuję napisać do Ghosta. Może jednak coś to da.

Prawdę mówiąc to... miałeś IMO szczęście.. ja się jeszcze bardziej rozczarowałem.. bracki miał kupić CDA jak wróci ze szkoły (ja nie wybywałem, bo miałem robotę w domu).. no i w końcu (jakoś przed godziną) wraca, otwiera folie, a tu... zonk.. nie ma płyty!!

(...)

tak samo trudno było wyczuć przez folię, bo przeszkadzał twardy tipsomaniak.. =(

Edit: jest szansa.. zachował się paragon.. zobaczymy co da się załatwić u sprzedawcy... =/

Jak nie podziała u sprzedawcy to napisz do Ghosta - mi on pomógł ;) Więc może i Tobie da radę?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o flame:)

a ja tu tylko wpadlem podziekowac za spellforce jako pelniak. w zeszlym tygodniu juz sie na to w empiku gapilem ale po przeliczeniu ze imieniny na dniach uznalem ze bedzie bezpieczniej jak kupie po wyplacie. a tu ot - siurpryza - cda kupilem jak co miesiac a w srodku to w co ostatnio mialem straszna ochote pograc :) dzieki chlopaki:) gj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugler rozbawiłeś mnie do łez hehehehehehe nie będę komentował pierdół które wypisałeś, bo były one stworzone na jednej szalenie śmiesznej i dziecinnej teorii, że każda gazeta to czasopismo a nie każde czasopismo to gazeta lol a czym może być jeszcze czasopismo??(kilka przykładów z twojego poziomu) krową, rowerem, ssakiem czy może jeszcze czymś innym hehehehehehehehehe ale żeś się człowieku ośmieszył tym tekstem, nic dziwnego, że czytelnicy CDA cię nie lubią. Trzeba być naprawdę zakompleksionym człowiekiem żeby bronic racji o której primo nie ma się pojęcia, secundo nie zrozumiało się prostej regułki. Możecie mnie banować za naplucie na świętą krowę. Jest mi już wszystko jedno dziękuje za miłe, profesjonalne i szalenie sprawiedliwe traktowanie klienta/czytelnika. Pozdrawiam hehehehehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugler rozbawiłeś mnie do łez [blablabla] Pozdrawiam hehehehehe

Chłopie weź nie pitol ok? Nie wiem co kończyłeś na UJ (wykładać kafelki chyba), ale że tak Ci zacytuję Twoją skarbnicę wiedzy jaką jest Wikipedia:

"Gazeta ? rodzaj wydawnictwa ciągłego, czasopismo ukazujące się częściej niż raz w tygodniu, najczęściej codziennie - w rozumieniu wszystkich dni roboczych."

Specjalnie podkreśliłem, pogrubiłem, przekrzywiłem i zmieniłem kolor czcionki na czerwony, żebyś to zauważył.. czy CDA wychodzi częściej niż raz w tygodniu? NIE? No to nie jest to gazeta.. i to Ty przestań się kompromitować dziecko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugler rozbawiłeś mnie do łez hehehehehehe nie będę komentował pierdół które wypisałeś, bo były one stworzone na jednej szalenie śmiesznej i dziecinnej teorii, że każda gazeta to czasopismo a nie każde czasopismo to gazeta lol a czym może być jeszcze czasopismo??(kilka przykładów z twojego poziomu) krową, rowerem, ssakiem czy może jeszcze czymś innym hehehehehehehehehe ale żeś się człowieku ośmieszył tym tekstem, nic dziwnego, że czytelnicy CDA cię nie lubią. Trzeba być naprawdę zakompleksionym człowiekiem żeby bronic racji o której primo nie ma się pojęcia, secundo nie zrozumiało się prostej regułki. Możecie mnie banować za naplucie na świętą krowę. Jest mi już wszystko jedno dziękuje za miłe, profesjonalne i szalenie sprawiedliwe traktowanie klienta/czytelnika. Pozdrawiam hehehehehe

Nie wracaj hehehehe A jesli naprawde masz papier z dziennikarstwa z UJ, w co watpie hehehehe to przynosisz tej uczelni wstyd hehehehe Koniec tematu hehehehe Z matolkiem (tak, to o tobie) nie ma sensu dyskutowac hehehehe bo najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu hehehehe a potem przebije doswiadczeniem w rznieciu glupa hehehehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugler rozbawiłeś mnie do łez hehehehehehe nie będę komentował pierdół które wypisałeś, bo były one stworzone na jednej szalenie śmiesznej i dziecinnej teorii, że każda gazeta to czasopismo a nie każde czasopismo to gazeta lol a czym może być jeszcze czasopismo??

Ale ty jesteś głu.... eeee niemądry. Nic ci nie będe tłumaczył bo jakoś szkoda mi czasu. Tłumaczyło ci już kilka osób a ty i tak nie rozumiesz.

Moja rada jest taka. Przeczytaj sobie wszystkie kierowane do ciebie posty jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze, i jeszcze, i jeszcze... tak w kółko dopóki nie zrozumiesz...

z matmy to na pewno mocny nie jesteś bo to co ci sie w kółko tłumaczy jest analogiczne do tw że każdy kwadrat jest prostokątem itd...

A teraz wracamy do meritum (nie lubię tego słowa... ciągle kojarzy mi sie z politykami. Też tak macie? Oni wciąż wracają do meritum i nigdy im sie nie udaje).

Już dawno nie nabyłem CDA (wstyd sie przyznac ;p ale zrozumcie: wybiedniałem odkąd zacząłem studia) ale ten numerek trafi do kolekcji bo zapowiada sie ciekawie. Nafaszerowaliście go bajerami jak Payne oponentów ołowiem ;p

No i dobrze, bo bede miał jakis prezent od Mikołaja (np. w postaci kalendarza) i bedzie co robić na wykładach ;p (az 170 str hohohohoho ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugler rozbawiłeś mnie do łez hehehehehehe nie będę komentował pierdół które wypisałeś, bo były one stworzone na jednej szalenie śmiesznej i dziecinnej teorii, że każda gazeta to czasopismo a nie każde czasopismo to gazeta lol a czym może być jeszcze czasopismo??(kilka przykładów z twojego poziomu) krową, rowerem, ssakiem czy może jeszcze czymś innym hehehehehehehehehe ale żeś się człowieku ośmieszył tym tekstem, nic dziwnego, że czytelnicy CDA cię nie lubią. Trzeba być naprawdę zakompleksionym człowiekiem żeby bronic racji o której primo nie ma się pojęcia, secundo nie zrozumiało się prostej regułki. Możecie mnie banować za naplucie na świętą krowę. Jest mi już wszystko jedno dziękuje za miłe, profesjonalne i szalenie sprawiedliwe traktowanie klienta/czytelnika. Pozdrawiam hehehehehe

Jedyną osobą, która się tutaj ośmiesza jesteś Ty. I pisząc takie głupoty jeszcze chwalisz się dyplomem UJ? To tylko źle świadczy - o uczelni.

Satheru - nie jesteś jedynym ;) Ja tez tak miałem - strona wcześniej. Poczytaj i zrób jak mi poradzono ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, wyśpisz się, dema szybko się kończą. ewentualnie obrazisz się na to i będziesz nazywał World of gó... Heh.

Spellforce 2 coraz bardziej mnie hipnotyzuje w celu dostania się na dysk twardy. I chyba mu zezwolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmugler rozbawiłeś mnie do łez hehehehehehe nie będę komentował pierdół które wypisałeś,

Dla takich jak ty: PAN oraz SMUGGLER.

A "dyskusji" w takiej formie prowadzic nie zamierzam. Jesli jestes pijany, to wytrzezwiej, jesli jestes trzezwy to sie upij, wedle woli. Moze ci sie odmieni na lepsze.

A na razie masz 3 dni urlopu na przetrawienie tej informacji. Jesli nie wrocisz, to nei bede plakal ani troszke, a jesli wrocisz to lojalnie uprzedzam, ze za kolejny post w podobnej poetyce dostaniesz bana na amen. Jak to mowiai: HEHEHEHEHEHEHEHE.

A taki z ciebie student UJ jak ze mnie jego rektor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XIII rewelacyjne, sam sie kiedyś zastanawiałem, czemu nie robią gry jak komiks skoro nawet film już powstał (sin city chyba sie zwał)... a tu ci niespodziewanka :D

spellforce mi na laptopku przycina :| nie rozumiem, czemu nie ma niskich detali tylko średnie jako najniższe ;). A twórcy mogli pomyśleć i dać możliwość wyłączenia różnego rodzaju poświat czy to od ognia, czy czarów. Bez filtrowania textur i innych duperelek czasem miał kolorowe błyski ... od białego do niebieskiego hehe. Dobrze, że kreskówka śmiga.

ps. Ad. brakujące rzeczy w "worku": bo takie gazetki to trzeba kupować w przydrożnych kioskach :) sprzedawca nie wyjmie zawartości - bo go raczej nie interesuje. Wszelkiego rodzaju relay'e, empiki itd, gdzie gazety można przeglądać podatne są niestety na grabieży polskiej młodzieży :D. Nie tylko z CDA wyciągają płyty... eh

ps2. czy wydawnictwo nie mogłoby jakoś zgrzewać folii a nie tylko sklejać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2. czy wydawnictwo nie mogłoby jakoś zgrzewać foli a nie tylko sklejać?

Mogloby ale zgrzewanie srebnrego wora jest ponoc mocno skomplikowane i kosztowne, w przeciwienstwie do klasycznej folii, a poza tym (po pierwsze: nie mamy armat...) nie ma w drukarni maszyny, ktora by to mogla zrobic. A zateudnic 10.000 ludzi z lutownicami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie nie podoba kalendarz...

dlaczego nie zrobiliscie wszystkich miesięcy na wiedzminie??/

Nie dość że babka ma zły makijaż (musiałem domalować wąsy) to jeszcze jest brzydka;/

Ps ja umiem się posługiwać lutownicą tyle że musicie mi zapłacić za cynę i jeszcze kalafonie... i jeszcze prąd;]

Edycja: Chodziło mi o to żeby zrobić wszystkie miesiące na wiedźminie i na AoC ;]

Według mnie ona jest brzydka...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...