Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamina20

xbox 360 dysk

Polecane posty

Witam. Planuje zakup dysku do konsoli xbox 360 ( ponieważ w moim xbox nie mam dysku). Wiem że do 2 TB konsole odczytują dyski. I nasuwają mi się kilka pytań. 

1. A co jeśli zakupił bym dysk zewnętrzny podzielił go na partycje np. 2x po 1.5 TB ponieważ zamierzałem kupić https://www.morele.net/dysk-zewnetrzny-intenso-memory-box-3tb-6032511-741033/ Czy to zadziała ? . Zależy mi na szybkim dysku i w miarę możliwości przystępnej cenie który mógłbym wykorzystać nie tylko do konsoli ale także do zrzucania filmów z komputera,zdjęć itd. 
2.Czy jest duża różnica miedzy prędkością dysku zewnętrznego z usb 3.0 a dysku wewnętrznym podpiętym do konsoli? Czy nie odczuje tego przy wczytywaniu gier z dysku zewnętrznego ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. FAT32 z sektorami 512 którego używa X360 nie może zaadresować więcej niż 2 TB. Może da się to obejść, ale może być też tak, że Xbox będzie chciał zrobić jedną 2-gigową partycję na cały dysk i żadnej innek kombinacji nie przyjmie.

2. Xbox 360 ma porty USB 2.0, więc dysk będzie pracował z taką prędkością. SATA 2 ma szybkość 3 Gbps, USB 2.0 to 480 Mbps. Rzeczywista różnica szybkości będzie około sześciokrotna, dlatego radziłbym dokupić dysk wewnętrzny. Najlepiej WD, one działają z konsolami najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...