Jump to content
DeSon

World in conflict soviet assault - spolszczenie

Recommended Posts

Podpinam się pod pytanie ;)
I tak jak pisali wyżej. Chyba w piątek 8 grudnia Ubisoft udostępnił za darmo World in Conflict Complete Edition ale w wersji angielskiej. Podczas instalacji Był wybór języka ale polskiego brak. Angielski, Francuski, Niemiecki chyba i Rosyjski. Pytanie #1 czy istnieje spolszczenie do tego w ogóle?

Pytanie #2 Skoro mam kopię na UPlay World in Confict i pobiorę torrenta których pełno w necie z polską wersją i podmienię pliki to będzie to piractwo czy nie bo już mam swoją kopię? Pytanie jak z modyfikowaniem samej kopi. Podchodzi pod pod mody? :D 

Panowie dziwne rzeczy piszecie, u mnie na UPleju WiC jest również w wersji PL, nie mniej jeśli ktoś mi powie jaki pliki odpowiadają za nasz ojczysty język to wrzucę wam je tutaj do podmianki. 

• Upvote 1

Jeżeli dobrze znalazłem pliki powinny znajdować się w: Ubisoft>Ubisoft Game Launcher> games > World in Conflict> support > inst > data 

Niestety nie jest to pewne źródło ale patrząc po zawartości tam właśnie powinny być ,,języki"

• Upvote 1

Dobrze jutro poszukam, aktualnie kończę remont i póki co mam komputer schowany w szafie :)

Niestety remont mi się przedłużył o ponad tydzień :( (konieczna okazała się wymiana instalacji elektrycznej), ale o plikach pamiętam, malowania skończone i dziś zakończymy wiercenia więc pozostaje tylko zrobić porządek i podłączyć stacjonarkę ;) 

Edited by tauri
  • Upvote 1

Pozwolę sobie na nową wypowiedź tuż pod swoją poprzednią wypowiedzią skoro temat troszkę przestygł :)

Więc tak - u mnie folder z grą znajduje się w innym miejscu niż podaje kolega wyżej i niestety nie ma w nim folderu o nazwie support.