Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeSon

World in conflict soviet assault - spolszczenie

Polecane posty

Podpinam się pod pytanie ;)
I tak jak pisali wyżej. Chyba w piątek 8 grudnia Ubisoft udostępnił za darmo World in Conflict Complete Edition ale w wersji angielskiej. Podczas instalacji Był wybór języka ale polskiego brak. Angielski, Francuski, Niemiecki chyba i Rosyjski. Pytanie #1 czy istnieje spolszczenie do tego w ogóle?

Pytanie #2 Skoro mam kopię na UPlay World in Confict i pobiorę torrenta których pełno w necie z polską wersją i podmienię pliki to będzie to piractwo czy nie bo już mam swoją kopię? Pytanie jak z modyfikowaniem samej kopi. Podchodzi pod pod mody? :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jutro poszukam, aktualnie kończę remont i póki co mam komputer schowany w szafie :)

Niestety remont mi się przedłużył o ponad tydzień :( (konieczna okazała się wymiana instalacji elektrycznej), ale o plikach pamiętam, malowania skończone i dziś zakończymy wiercenia więc pozostaje tylko zrobić porządek i podłączyć stacjonarkę ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na nową wypowiedź tuż pod swoją poprzednią wypowiedzią skoro temat troszkę przestygł :)

Więc tak - u mnie folder z grą znajduje się w innym miejscu niż podaje kolega wyżej i niestety nie ma w nim folderu o nazwie support.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...