Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HurtT

Problem Restarty PC

Polecane posty

Witam, mam problem polegający na losowym restartowaniu się komputera podczas grania. Zaczęło się to dziać, gdy zaktualizowałem sterowniki do najnowszej wersji 16.9.1, niemal od razu gdy uruchamiałem GTA 5, komputer się resetował, tak więc odinstalowałem je i zainstalowałem te których używałem wcześniej, a więc 16.7.3. Myślałem już że wszystko działa, gdy nagle losowo komputer wyłączył mi się podczas grania w FIFE 17, co może być tego powodem (jeżeli chodzi o same sterowniki grafiki mam te, których używałem wcześniej)? W GTA5 narazie nie doświadczyłem resetu, ale grałem w to ok. 15 minut, zaś w FIFie 3-krotnie. Temperatura karty(r9 380) dochodzi do 65C(gdy wymusiłem wyższe obroty chłodzenia, spadła do 50 i się nie restartował, ale zostawiłem to przez 10 minut, potem wyłączyłem, bo w sumie nie chciałem zostawiać uruchomionego programu myśląc, że wszystkio jest ok. Restarty są totalnie losowe, raz po 10, raz po 30, raz po 45 minutach. Procesor(i5 6500) 55C max, ogólnie wszystko w normie. Zasilacz corsair vs450w. Mam komputer już od 7 miesięcy i dopiero teraz takiego czegoś doświadczam. Co reklamować, co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...