Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nico95

Tablet lub 2w1 do 2k

Polecane posty

Witam, 

zbieram sie do kupna urządzenia na studia. Potrzebuje czegoś mniej wiecej 10calowego (Max 13). Priorytetem jest dobry ekran i wytrzymała bateria. Urządzenie będzie używane do przeglądania prezentacji, czytania książek, przeglądania internetu. Zależy mi też na dość wytrzymałej obudowie, ale w tej cenie  wydaje mi sie, że nie będzie chińskiego plastiku. Myślałem nad iPad Air 2 64gb, przemawia za nim też to, że mam iPhone. Jestem raczej za iOS lub windowsem. Jak macie cos ciekawego z Androidem możecie polecić. Oprócz tego na oku mam Hp paviliona x360 13(znalazłem wersje z ssd i i3 oraz 8gb ram)  tylko, że ekran jest ponoć słaby. Widziałem go na żywo i wydaje mi sie, zmęczyłoby mi oczy szybciej niż iPad. Jak znacie coś podobnego to polećcie, bo nie ukrywam, że jest to mój faworyt.

 

edit Do gry wchodzą propozycje Dell'a: inspiriony 3148 lub 3162 obie z ssd 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra deadline się zbliża, a ja doszedłem już do ostatecznego wyboru pomiędzy Ipad Air 2 64gb(wifi+cellular) i Ipad Pro 32gb(wifi). Już nawet nie zważając na pojemność, chciałbym wiedzieć czy kupno Air2 ma sens, w obliczu powiedzmy najbliższych 3 lat. Ostatni Ipad jakiego miałem to 1 i apple zabiło go softem :( Z tego okresu pamiętam gorącą obudowę, zacinający się internet, crash'e i reboot'y. Boje się, że kupując Air 2 sytuacja szybko się powtórzy :( Tablet będzie głównie używany do internetu i prezentacji, sporadycznie jakaś apka. Z tego co widze na Iphone dokumenty zajmują mi ok 5GB a programy 15GB, z tym, że z roku na rok coraz więcej. 32gb byłoby wystarczające narazie ale na pewno nie przyszłościowe :( Czy jest może ktoś kto jest w stanie rozwinąć moje wątpliwości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nowych produktach spod logu Jabłka czytałem ostatnio że potrafi się zacinać tak jak to wspomniałeś  nie jest to więc produkt jak to śpiewał Mieczysław Wojnicki "Jabłuszko Pełne Snu" Jeśli szukasz czegoś z solidną bateria i dobrym ekranem 14 cali nie 13 jak chciałeś 4gb ram fhd cena trochę ponad podaną  lub Bateria 10200!  QHD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zadowolenie.pl/komputery-i-laptopy/tablety/kruger-matz-tablet-2in1-edge-1161-11-6-windows-10-1 - jeśli chodzi o coś z systemem Win 10. Dobry, wygodny, porządny i stosunkowo tani jak na tę wydajność oraz klasę matrycy. Polecam także z tego względu, że bateria jest naprawdę wytrzymała, a oprócz tego podstawka umila oglądanie filmów czy też czytanie przy jego pomocy. Polecamy! :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...