Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DamianoEg1990

Wiedzmin. Pakiet dodatkow z ps store. Gdzie one sa?

Polecane posty

Witam. Zakupilem pakiet dodatkow za 99zl z ps store. W opisie jest wyraznie napisane ze znajduje sie tam "serce z kamienia" i " krew i wino ". Problem polega na tym ze po wykupieniu tego jedyne co tam bylo do zainstalowania to jakies motywy. Zero dodatkow... Sciagnalem rowniez sobie darmowe dodatki i sa niby zainstalowane ale w dzienniku zadan nic nie przybylo. Gre juz przeszedlem i chcialem grac dalej na tym samym stanie gry. Martwi mnie ze nie mam glownych dodatkow za ktore zaplacilem. Ktos spotkal sie z taka sytuacja? Napisalem wczoraj z rana do obslugi ps store ale nikt mi nie odpowiedzial. Bede wdzieczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zawartość może zostać pobrana z PlayStation®Store albo z samej gry gdy tylko ta będzie dostępna."

Taka informacja przy tym pakiecie. Zobacz w PS Store w dziale Pobierz czy nie masz do pobrania, albo w samej grze może będzie. A zadania z darmowych DLC trzeba po prostu znaleźć, tak jak inne questy, na tablicach, od postaci, same się w dzienniku nie pojawią. A część tych DLC to inne stroje dla postaci albo alternatywne wyglądy kart. Te uruchamiasz w menu głównym gry, w opcjach lub były w bonusach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...