Skocz do zawartości
mujo70

kody.cdaction.pl

Polecane posty

Kod do Heroesów VI był ważny do 31.05. Może w tym problem.

Więcej na PW.

Swoją drogą, to czy strona logowanie zostanie w końcu zabezpieczona przez SSL? Bo jeden problem faktycznie udało się rozwiązać

{"status":-4,"message":"To nie jest Tw\u00f3j kod!"}

Edytowano przez 2real4game

Witam.
Wygląda na to, żę strona kody.cdaction.pl nie wysyła maili z trescia odnośnie aktywacji świerzo zarejestrowanego konta.
Probowałe kilkukrotnie, niestety bez efektu (zmiana hasła, dla przykladu, działa instant).

Widzę że nie tylko ja mam problem z kodem do Heroesów. Pisało że nie ma już kodów i mam z tym o napisanie do admina na tam podany e-mail No nic trudno.
Kody z tych numerów poniżej dobrze że działają jeśli chodzi o gry :) bo tak dostałem te numery na święta od wujaszka i jakoś nie miałem okazji ich wklepać.
02/2016
01/2017

Edytowano przez NomadP

15 hours ago, 1stLord said:

Witam.
Wygląda na to, żę strona kody.cdaction.pl nie wysyła maili z trescia odnośnie aktywacji świerzo zarejestrowanego konta.
Probowałe kilkukrotnie, niestety bez efektu (zmiana hasła, dla przykladu, działa instant).

Sprostowanie: otrzymałem maila i aktywowałem konto.

Dobra ludzie :) już mam wklepany kod do Heroesów. Wiec macie jeszcze miesiąc czasu na aktywacje kto tego nie zrobił.
Po godz 18 dostałem informacje na maila że powinno działać już jak należy bo pewnie jakaś tymczasowa mała usterka była.

Mam poblem, chciałem zresetowć hasło na swoim koncie, niestety strona wygląda na to, że strona nie wysyla maili na temat zresetowania hasła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.