Skocz do zawartości
mujo70

kody.cdaction.pl

Polecane posty

Dzień Dobry więc tak kupiłem waszą gazetkę z grą south park kijek prawdy i żeby mieć tą grę trzeba wejść na str wasza gdzie podaje kod do gry i jest problem że [beeep] NIE MOGĘ SIE ZALOGOWAĆ BO NON STOP WYSKAKUJE ZE JESTEM PODEJRZANY [beeep] MAĆ przepraszam ale no ta wasza str z kodem za przeproszeniem jest chujowa bo zalogować się normalnie nie można a ja wydałem hajs nagre w którą nie mogę zagrać wiec byłbym miły gdybyście mi powiedzieli co i jak xDDDD DZIEKUJE :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kupiłem magazyn wraz z grami. Rejestracja na stronę kody.cdaction.pl przebiegła pomyślnie jednak nie mogę pobrać kodu do gry south park. Inne gry mi normalnie wyświetliło, kod zaś do south parka pokazuje jako już pobrany w chwili pierwszego zalogowania. Mimo ponownego zalogowania się wciąż nie mogę wyświetlić nawet kodu który już niby został użyty. Do innych gier bez problemu mogę sprawdzić jak kod wyglądał. Czy jest jakiś sposób aby wyświetlić ponownie kod do tej gry? Najbardziej na niej mi zależało :).

 

EDIT: Kod wyświetlił się po kilku godzinach :3. Do zamknięcia lub niech pozostanie dla innych z podobnym problemem :3.

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Edytowano przez konradx30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie dzisiaj kupiłem nowe wydanie CD-Action przeczytałem je, usiadłem do komputera włożyłem płytę do napędu, uruchomiłem Menu CD-A chce zainstalować grę i jest tam napisane że jest potrzebne połączenie z stroną https://www.kody.cdaction.pl, wchodzę na stronę główną CD-A i klikam kody a tu co? Błąd! Nie wiem co mam z tym zrobić. Mam nadzieje że ktoś coś na to poradzi. Z góry dzięki.

Spoiler

niedziala.PNG.f39748d0bd603c9c1e1fbc72787b29fe.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z płytą kupiłeś pismo CD-Action. Gdzieś na końcu pisma są dwie strony poświęcone War Thunderowi. Są tam też dwie ramki - "Kod bonusowy do War Thundera - Jak i gdzie go zdobyć?" i "Jak i gdzie go użyć?".

Polecam się zapoznać z tym, co jest tam napisane.

Od razu uprzedzę, że według tego, co jest napisane w ramce, nie aktywujesz kodu na Steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kodem do CD-ACTION wyskakuje mi (Wystąpił błąd!
Ten kod jest już przypisany do innego użytkownika. Skontaktuj się z adminem.) NR 02/2016(252) co z tym zrobić jak che lkucze do stama :angry: i zainstalowac ale nie mogę KOLEJNY KOD MI NIE DZIAŁA Z 08/2017(271)

Edytowano przez DOMINOS901
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...