Skocz do zawartości
mujo70

kody.cdaction.pl

Polecane posty

Dnia 29.06.2017 o 19:26, 2real4game napisał:

Masz napisane na płycie. Zarejestruj się na stronie, wklep kod i pobierz kody do gier.

TEŻ MI TO NIE DZIALA KUPILEM W KIOSKU I WYSKAKUJE ZE JEST JUSZ UŻYTY

18 minut temu, DOMINOS901 napisał:

TEŻ MI TO NIE DZIALA KUPILEM W KIOSKU I WYSKAKUJE ZE JEST JUSZ UŻYTY

jestem zarejestrowany i nie działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Man ten sam problem Kod nie działa ile razy bym nie wpisywał już próbowałem na wszelkie sposoby a specjalnie poleciałem po gazetke bardzo wcześnie-----> Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki.  gdzie wam wysłać fotke płytki??

no wpisałem wszytko jak należy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ghost napisał:

A jesteś pewny, że to był kod zaproszeniowy a nie bonusowy?

tak bo był podawany tylko jeden kod podczas rejestracji, zresztą jakbym pomylił kody to bym nie dostał t-127 tylko matilde IV. Oprocz ilości dni premium dostałem to co powinienem dostać z kodu zaproszeniowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nie mogę się zalogować na stronę gdzie się wpisuję kod z płyty .

Zarejestrowałem się i zalogowałem na główną stronę CD ACTION i po kliknięciu na listę z prawej strony wybieram KODY.CDACTION.PL pojawia mi się okno z ponownym logowaniem niestety ciągle wyskakuje mi błąd Niepoprawna nazwa użytkownika, email lub hasło. zmieniałem email  i chasło i nic co robić ?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim. Mam problem z kodem seryjnym do gry Heroes VI. Mianowicie wpisałem kod z płyty na kody cd-action. Wyskoczył mi numer seryjny do gry, po czym chciałem dodać grę do biblioteki. Zamknąłem przez przypadek okienko z numerem seryjnym gry i nie mam do niego dostępu. Piszę że już pobrałem numer seryjny. W innych przypadkach jak dodawałem gry na stronce kody cd action mam podgląd na kody seryjne w tym przypadku nie ma takiej możliwości. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja mam problem z kodem do Heroesów. Pisało że nie ma już kodów i mam z tym o napisanie do admina na tam podany e-mail No nic trudno.
Kody z tych numerów poniżej dobrze że działają jeśli chodzi o gry :) bo tak dostałem te numery na święta od wujaszka i jakoś nie miałem okazji ich wklepać.
02/2016
01/2017
 

Edytowano przez NomadP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, 1stLord said:

Witam.
Wygląda na to, żę strona kody.cdaction.pl nie wysyła maili z trescia odnośnie aktywacji świerzo zarejestrowanego konta.
Probowałe kilkukrotnie, niestety bez efektu (zmiana hasła, dla przykladu, działa instant).

Sprostowanie: otrzymałem maila i aktywowałem konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie :) już mam wklepany kod do Heroesów. Wiec macie jeszcze miesiąc czasu na aktywacje kto tego nie zrobił.
Po godz 18 dostałem informacje na maila że powinno działać już jak należy bo pewnie jakaś tymczasowa mała usterka była.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2016 o 23:24, Demonxus napisał:

Pomocy!!! Wyświetla mi się coś takiego:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy?

wszyscy zginiemy

Dnia 28.10.2017 o 12:49, cioma napisał:

Mam problem nie mogę się zalogować na strone gdzie mam tam potwierdzić ten kod żeby pobrać ją na steamie , wpisuje wszytsko poprawnie i albo wyskakuje mi błąd że mam złe hasło lub email lub nazwe albo że zbyt wiele prób logowania spróbuj pózniej co z tym zrobić ?? 

 

to prawda

Dnia 23.11.2017 o 19:27, PentagonKING napisał:

Witam, właśnie dzisiaj kupiłem nowe wydanie CD-Action przeczytałem je, usiadłem do komputera włożyłem płytę do napędu, uruchomiłem Menu CD-A chce zainstalować grę i jest tam napisane że jest potrzebne połączenie z stroną https://www.kody.cdaction.pl, wchodzę na stronę główną CD-A i klikam kody a tu co? Błąd! Nie wiem co mam z tym zrobić. Mam nadzieje że ktoś coś na to poradzi. Z góry dzięki.

  Ukryj treść

niedziala.PNG.f39748d0bd603c9c1e1fbc72787b29fe.PNG

przegrałes zycie                                                                                                                                smutek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...