mujo70

kody.cdaction.pl

Dzień dobry

Chciałem się dowiedzieć czy jest jakieś rozwiązanie na problem że po wpisaniu kodu z płyty z grą Splinter Cell Blacklist oczywiście w serwisie kody.cdaction.pl pokazuje mi że już ktoś z niego korzystał a ja po kupieniu od razu go wpisałem

Tutaj screen 

Myślę że jest jakieś rozwiązanie na ten problem

BŁONT.png

Edytowane przez mujo70
0

Nie wiem czy wiesz, ale na ss'ie nie ma wgl gry  Splinter Cell Blacklist, która była w 13/2015, a ty masz tam tylko 07/2016 aktywowany...

0

1 godzinę temu, Squaller napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale na ss'ie nie ma wgl gry  Splinter Cell Blacklist, która była w 13/2015, a ty masz tam tylko 07/2016 aktywowany...

Czyli coś już się wyczerpało?

0

Nie, to wygląda tak jakbyś aktywował kod z 07/2016 a chciał mieć kod do gry z 13/2015. Zobacz sobie na koncie że masz wgl inne gry.

0

4 godziny temu, Squaller napisał:

Nie, to wygląda tak jakbyś aktywował kod z 07/2016 a chciał mieć kod do gry z 13/2015. Zobacz sobie na koncie że masz wgl inne gry.

No bo wcześniej aktywowałem inne gry

0

No dobra ale czemu na ss'ie nie ma innych numerów aktywowanych? I wracając co Sprinter Cell'a: Gdzie wklepywałeś kod? Bo owa gra dostępna jest na uPlay'u od Ubisoftu, nie na steamie.

Edit: Aaa już czaje po prostu kod nie wchodzi na stronę haha omg myślałem że aktywowałeś na kody a kod do sprintera nie działał, po pierwsze sprawdź czy dobrze wpisujesz a jak nie to dobijaj się i na jakąś gwarancję ;p

Edytowane przez Squaller
Żeby nie robić double posta
0

Żeby nie robić 2 posta o tym samym - kupiłem nowe CDA - 10/2016, kod do serwisu włączyłem, aktywuję gry. 2 nowe na koncie. Litil Divil dodałem do konta, to samo chciałem zrobić z DI: Riptide. Problem jest taki, że gry nie da się dodać do steam - wyskakuje informacja o nieprawidłowym kodzie. Kod skopiowałem, nie przepisywałem, więc o moim błędzie raczej nie ma mowy.

CDA.jpg

0

Pomocy!!! Wyświetla mi się coś takiego:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy?

0

11 godzin temu, Demonxus napisał:

Pomocy!!! Wyświetla mi się coś takiego:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy? 

Witaj w klubie bejbe! Nam dwóm ukradli kody

Edytowane przez mujo70
0

witam mam problem jestem nowy i nie wiem jak to ogarnac. Mianowicie chce pobrac kody z kody.cdaction .pl i nie wiem jak chodzi mi o kod do etutor mozesz pomoc?

0

A ja cały czas nie potrafie sie zalogowac mimo tego ze mail i hasło są poprawne  . O co chodzi ???? Kupiłem cd action dla excelsiora .......

Mogę liczyć na jakąś  pomoc ????

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.