Skocz do zawartości
mujo70

kody.cdaction.pl

Polecane posty

Dzień dobry

Chciałem się dowiedzieć czy jest jakieś rozwiązanie na problem że po wpisaniu kodu z płyty z grą Splinter Cell Blacklist oczywiście w serwisie kody.cdaction.pl pokazuje mi że już ktoś z niego korzystał a ja po kupieniu od razu go wpisałem

 

Tutaj screen 

 

 

 

Myślę że jest jakieś rozwiązanie na ten problem

BŁONT.png

Edytowano przez mujo70
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale czemu na ss'ie nie ma innych numerów aktywowanych? I wracając co Sprinter Cell'a: Gdzie wklepywałeś kod? Bo owa gra dostępna jest na uPlay'u od Ubisoftu, nie na steamie.

 

Edit: Aaa już czaje po prostu kod nie wchodzi na stronę haha omg myślałem że aktywowałeś na kody a kod do sprintera nie działał, po pierwsze sprawdź czy dobrze wpisujesz a jak nie to dobijaj się i na jakąś gwarancję ;p

Edytowano przez Squaller
Żeby nie robić double posta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić 2 posta o tym samym - kupiłem nowe CDA - 10/2016, kod do serwisu włączyłem, aktywuję gry. 2 nowe na koncie. Litil Divil dodałem do konta, to samo chciałem zrobić z DI: Riptide. Problem jest taki, że gry nie da się dodać do steam - wyskakuje informacja o nieprawidłowym kodzie. Kod skopiowałem, nie przepisywałem, więc o moim błędzie raczej nie ma mowy.

CDA.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Wyświetla mi się coś takiego:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Demonxus napisał:

Pomocy!!! Wyświetla mi się coś takiego:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy? 

 

Witaj w klubie bejbe! Nam dwóm ukradli kody

Edytowano przez mujo70
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z zalogowaniem się na swoje konto kody.cdaction.pl Z jakiegoś powodu wyskakuje mi okienko, że nie potwierdziłem swojego konta  e-mailowo (mimo że mam je już od ponad roku zarejestrowane i już wielokrotnie było używane). Żaden mail u mnie w historii nie został przesłany ani w skrzynce odbiorczej, ani w skrytce SPAMu. Błąd pojawił się dziś i nie mogę zalogować się na konto gdzie mam kody do wielu gier z Waszego pisma. What should I do? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie. z tym że nie dostalem meila aktywujacego konto... nic. Nawet zakizykem drugie na drugim meilu i takze nie otrzymalem meila aktywujacego konto... działa ta strina kody.cdaction.pl ????

"Twoje konto nie jest potwierdzone. Sprawdź skrzynkę pocztową i kliknij w link potwierdzający. "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem dzisiaj aktywować kod z numeru 7/2017, ale nie mogę go aktywować. Wyskakuje błąd, że kod jest niepopranie wpisany. Sprawdzałem go 4 razy. Mógłby ktoś z tym pomóc, ewentualnie dać kontakt do osoby, która się tym zajmuje?

Edytowano przez noob700
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. jestem tu nowy i nie zabardzo sobie radze zeby zainstalowac gry z numeru 08/2017. Adminie pomożesz?

 

DSC_0044.JPG

5 godzin temu, Ghost napisał:

reklamacje@cdaction.pl

Piszesz w czym problem, dołączasz zdjęcie płyty z widocznym kodem i pomożemy prawidłowo odczytać.

Mogę liczyć na pomoc z Waszej strony?

 

Edytowano przez Shada
Źle napisane słowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wysyłaj płyt z kodem na forum tylko na reklamacje@cdaction.pl cebule i złodzieje mogą być wszędzie a teraz tak wchodzisz na stronę kody.cdaction.pl tam się rejestrujesz (KONTO Z FORUM NIE DZIAŁA) i wpisujesz kod ze strony wtedy otrzymasz kody na uplay i steam twój kod to WYBG-SY74-TDB5-TATW

Edytowano przez ProVaX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołłkej...

Chciałbym zauważyć, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że mógłbym doświadczać podobnych problemów z logowaniem jak użytkownicy skarżący się powyżej... mógłbym doświadczyć podobnych problemów... gdyby nie fakt, że od jakiegoś tygodnia nie mogę wejść na stronę ..kody.. Wyrzuca mi time out'a.  Jakoby zero responsywności ze strony strony. Zerkałem tu na forum oraz na cda czy nie pojawiają sie zgłoszenia/informacje odwołujące się do tego faktu ale nic. Wygląda na to, że tylko mnie problem dotyczy. Nie posiadam firewall'a, w którym przez przypadek mógłbym znoobić połączenia ze stroną.

Chciałbym prosić o jakieś tips & tricks w danej sprawie. Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...