Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikain

Wybieramy grę Gamescomu!

Wybieramy grę Gamescomu 2016  

433 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą z gier czekacie z największą niecierpliwością?

    • Battlefield 1
      94
    • Divinity: Original Sin 2
      19
    • For Honor
      26
    • Gwint
      51
    • The Legend of Zelda: Breath of the Wild
      28
    • Mafia III
      70
    • Shadow Warrior 2
      29
    • Sniper Elite V4
      3
    • Tekken 7
      12
    • Titanfall 2
      16
    • Torment: Tides of Numenera
      51
    • Tyranny
      6
    • Watch Dogs 2
      27


Polecane posty

Titanfall 2, choć w 1ynce mnie wkurzał brak singla + pistolet zabijający jednym shotem gra była bardzo przyjemna. Na liście brakuje Dishonored 2 bo bym zagłosował bez zastanowienia. Legend of Zelda BOTW też super ale na razie nie planuje nowej konsoli NINNY mam new3DS i mam na niej 5 gier z czego może 3 gry nie są indykami i czekam na nowe Poksy aby je obadać, reszta to sztampa i "klisze" za "kliszami"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niech bedzie Torment. W singlu obecnie porywaja mnie raczej juz tylko indyki, bo wielkie produkcje zrobily sie strasznie wtorne i licze, ze torment to zmieni. W multi natomiast wsrod strzelanek rzadzi Overwatch, ktory zabierze kase EA, bo w zwiazku z istnieniem gry Blizza nie kupie Battlefielda. A Fify 17 nie daliscie w ankiecie, wiec nie mam na co zaglosowac :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście nie widzę interesujących mnie tytułów. Chętnie zagłosowałbym na FFXV(pomimo słabego przyjęcia ostatniego gameplayu w mediach) i nowego south parka. dziwi mnie obecność na liście Gwinta(już czuję na sobie wściekły wzrok fanów wieśka) - karcianka F2P oparta na słabym mechanizmie rozgrywki, ewidentnie nastawiona na trzepanie kasy z boosterów, temat niejednokrotnie przerabiany. Tu nie będzie żadnej rewolucji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczac nadchodzacego Deus Exa to najbardziej czekam na Tormenta (no i na Cyberpunka oczywiscie ale to melodia przyszlosci :D ). Co do wielu gier mam rozne obawy ktore mam nadzieje sie nie spelnia (np Mafia 3, Mass Effect Andromeda, For Honor)  albo musze koniecznie nadrobic poprzednie czesc (Divinity Original Sin 2, Watch Dogs 2) lub zagram w nie jak stanieja (South Park, Shdow Warrior 2). Na pewno takze z uwaga bede sledzil Tyranny, Dishonored 2 i Vampyra. Generalnie jak teraz sie nad tym zastanawiam to mam jeszcze tyle tytulow potencjalnie do ogrania, ze o zagospodarowanie swojego wolnego czasu w najblizszych kilkunastu miesiacach chyba nie mam sie co martwic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką niecierpliwością czekam na Gwinta oraz Mafię 3 chociaż równie mocno oczekuję Forzy Horizon 3 (której tak przy okazji dodam brakuje mi w ankiecie). Poza tym z takich mniej oczekiwanych gier na pewno Watch Dogs 2 w którym dobór miasta chyba najbardziej mnie do tej gry zachęcił, no i For Honor który zapowiada się całkiem przyzwoicie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...