Skocz do zawartości
wojtusz

Pożyczka

Polecane posty

14 minut temu, kiceg napisał:

ooooo, to ten kochany zeszyt ćwiczeń :3 

strasznie lubię kartkę z Warrenem Buffetem
kolorowanka2.jpg

no ten to rak, bo jego zarobki to głównie dochód z kapitału, a nie z pracy

3 minuty temu, Elano napisał:

O Marksie zawsze. 

Czy zgadzasz się z tezą Rothbarda, jakoby Marks był religijnym eschatologiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wiele reklam, w sumie sporo tych ulotek w skrzynce pocztowej się u nie znajduje. Jednak nie wiem czy sam zdecydowałbym się na coś takiego. Jeśli pozycza się pieniadze, to trzeba liczyć się z tym, ze w koncu trzeba będzie je zwrócić. A zabawa w chwilowki tania nie jest. Oprocentowanie takich pożyczek jest o wiele wyższe niż w przypadku pożyczek w banku.

Jedyna opcja jaka wydaje mi się tutaj sensowna to pożyczenie pieniędzy na maks miesiąc oraz szybkie ich oddanie.  Ewentualnie skorzystanie z promocji darmowej pożyczki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te darmowe pożyczki wydaja się ok jednak mają jeden duży minus.Mianowicie są udzielane na krótki czas.Widziałem pożyczki na maksymalnie 2 miesiace a jednak jak pozyczasz tysiaka czy dwa to oczekujesz dłuższego terminu spłaty bo trudno jest to spłacić w tak krótkim czasie. 

Z drugiej strony sam widzę, jak dużo jest w moim mieście punktów prywatnych firm pozyczkowych, firm pośredniczących czy lombardów, tak więc popularność tych pożyczek jest duża. Bo jednak firmy istnieją a do istnienia potrzebne są im klienci.  Dobrze jest je sobie na pewno porównać.

Mogę polecić również Lombard na Złotej w Warszawie https://www.lombardnazlotej.pl/ Dają dobre wyceny. 

Edytowano przez kamdo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firm pożyczkowych prywatnych jest bardzo wiele, jednak pożyczać warto jest z głową i dobrze zastanowić się nad konkretną firmą. Bo łatwo jest wkopać się w duże oprocentowanie ( w sumie nie dotyczy to jedynie pożyczania w firmach prywatnych, w bankach równiez koszta mogą byc spore - bo koszt pożyczki to nie tylko oprocentowanie ale prowizja oraz inne dochodzące opłaty dodatkowe....).

Nie wiem czy masz możliwośc, ale warto jest zastanowić się również nad założeniem karty kredytowej. Do takiej karty trzeba mieć zdolnośc kredytową ale jest to praktycznie darmowy kredyt na 2 miesiace.... Bo taki jest w wiekszości banków okres bezodsetkowy.

Dobrze jest zwykle przed wzięciem pozyczki w firmie prywatnej albo w banku, skontaktowac się z doradcą kredytowym, który przedstawi możliwe rozwiązania.  Polecam tego doradcę z Łodzi https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy/

Edytowano przez chances
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie jestem tak negatywnie nastawiony do pożyczania w firmach prywatnych. Moim zdaniem wszystko tak naprawdę zależy od sytuacje Są momenty, w których pieniądze sa nam potrzebne oraz pożyczka moze się okazać całkiem pomocna. Jesli nie mamy możliwości uzyskania finansowania z banku albo po prostu nie mamy na to czasu ( bank wymaga skomplikowanej dokumentacji jeśli chcemy wziąć pożyczkę).

Dla własnego bezpieczeństwa polecam jednak dobrze porównać sobie poszczególne firmy pozyczkowe, szczególnie,ze w sieci jest wiele dobrych porównań 

http://pozyczyconline.pl/2018/07/10/zalety-chwilowek-online/

Edytowano przez dyczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...