Jump to content
wojtusz

Pożyczka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Sermaciej napisał:

>pożyczkodawca
>krwiopijca

czy ma pan chwilę, aby porozmawiać o Marksie?

O Marksie zawsze. 

14 minut temu, kiceg napisał:

ooooo, to ten kochany zeszyt ćwiczeń :3 

strasznie lubię kartkę z Warrenem Buffetem
kolorowanka2.jpg

no ten to rak, bo jego zarobki to głównie dochód z kapitału, a nie z pracy

3 minuty temu, Elano napisał:

O Marksie zawsze. 

Czy zgadzasz się z tezą Rothbarda, jakoby Marks był religijnym eschatologiem?

@Sermaciej Załatwiłeś mnie pierwszym pytaniem. Niestety nie czytałem Rothbarda. Przyznam też, że nie wiem, kim jest religijny eschatolog. 

Widziałem wiele reklam, w sumie sporo tych ulotek w skrzynce pocztowej się u nie znajduje. Jednak nie wiem czy sam zdecydowałbym się na coś takiego. Jeśli pozycza się pieniadze, to trzeba liczyć się z tym, ze w koncu trzeba będzie je zwrócić. A zabawa w chwilowki tania nie jest. Oprocentowanie takich pożyczek jest o wiele wyższe niż w przypadku pożyczek w banku.

Jedyna opcja jaka wydaje mi się tutaj sensowna to pożyczenie pieniędzy na maks miesiąc oraz szybkie ich oddanie.  Ewentualnie skorzystanie z promocji darmowej pożyczki. 

Te darmowe pożyczki wydaja się ok jednak mają jeden duży minus.Mianowicie są udzielane na krótki czas.Widziałem pożyczki na maksymalnie 2 miesiace a jednak jak pozyczasz tysiaka czy dwa to oczekujesz dłuższego terminu spłaty bo trudno jest to spłacić w tak krótkim czasie. 

Z drugiej strony sam widzę, jak dużo jest w moim mieście punktów prywatnych firm pozyczkowych, firm pośredniczących czy lombardów, tak więc popularność tych pożyczek jest duża. Bo jednak firmy istnieją a do istnienia potrzebne są im klienci.  Dobrze jest je sobie na pewno porównać https://gotowka.org.pl/

Edited by kamdo