Jump to content
Sign in to follow this  
MrWeedhead

Problem z zakłóceniami w grach.

Recommended Posts

Od niedawna posiadam komputer zamówiony w morele.net z podzespołami: Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache, Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W,  Obudowa MODECOM B24, Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB),  Procesor Intel Core i5-6400, 2.7GHz, 6MB, BOX,  Płyta główna MSI B150M NIGHT ELF, Karta graficzna Asus Radeon R9 380X 4GB GDDR5 (256Bit)

Wszystko działa jak należy, komputer działa bardzo sprawnie, gry też, ale tylko w trybie single-player, bo gdy łączę się z jakimś serwerem aby pograć z innymi mam straszne zakłócenia, lagi. Nie wiem czego dokładnie jest to wina, ale ważne może być to że zapomniałem zamówić karty sieciowej i na obecnym komputerze zamontowałem jakąś starą i kiepską, znalezioną w starych rzeczach. Gdy grałem na serwerach z innymi na swoim dawnym laptopie nie było żadnych zakłóceń, a internet mam ciągle ten sam, o tej samej prędkości, od tego samego dostawcy (UPC) i z tego samego dekodera (Też od UPC). Więc może być tak że laptop ma wbudowaną lepszą kartę sieciową i dlatego nie ma na nim żadnych zakłóceń w grach multi-player. (to znaczy jakieś tam na pewno ma, ale da się z nimi przyjemnie i bez problemu grać, jednak laptop ma słabe podzespoły) Jeżeli kupię i zamontuję jakąś lepszą kartę sieciową to nie będzie już tych problemów z zakłóceniami? Wybaczcie jeżeli napisałem coś głupiego i teraz łapiecie się za głowę, ale jestem zielony w tym temacie. xd A jeśli potrzebujecie koniecznie jakichś innych informacji, na przykład o szybkości internetu w umowie, o modelu dekodera, karty sieciowej itd. to powiedzcie. Z góry szczerze dziękuję za pomoc.

To może zacznij od podania modelu tej karty sieciowej. Jak rozumiem chodzi o kartę WiFi?

Tak swoją drogą, mam nadzieję, że ta obudowa została Ci po poprzednim komputerze i myślisz o jej rychłej wymianie?

To trochę za mało informacji (przydałby się dokładny model). W każdym razie, jeśli masz coś na USB, albo jakiś bardzo starożytny model, to TP-Link TL-WN751ND.

Jeśli masz Horizona jako urządzenie dostępowe to wyrazy współczucia (zasięg bywa kiepski), ale przed zakupem, mimo wszystko przydałoby się przeskanować kanały inSSIDerem i odpowiednio skonfigurować twoją sieć.