Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Denimek

Komputer resetuje się.

Polecane posty

Witam.

Więc mój problem polega na tym że w momencie gdy gram w jakąś grę (FIFA 16, ARMA 3, Survarium a także inne gry[oprócz Tibii]) komputer gaśnie, i uruchamia się od nowa. 

Przy ARMIE 3 dzieje się to w trakcie wejścia na serwer. Przy FIFIE 16 w czasie meczu losowo, przy Survarium czasami w czasie meczu, czasem po pierwszym meczu a na początku drugiego.

Zrobiłem parę testów:

- zmieniłem kabel od zasilacza (takie podstawy ale jednak),

- wypiąłem kartę graficzną : gdy jeszcze była wpięta ustawiłem FIFE 16 na najniższe ustawienia, komputer i tak się zresetował, następnie wypiąłem kartę graficzną i korzystając z karty z procesora uruchomiłem FIFE 16 na tych samych ustawieniach i działała normalnie mogłem zagrać nawet 5 meczy,

- przeczyściłem wszystkie wentylatory, radiatory powypinałem wszystkie kable i podpiąłem jeszcze raz dokładnie bo mogło się coś poluzować,

- aktualizowałem wszystkie chyba możliwe sterowniki

Moje obawy:

- Zasilacz pod dużym obciążeniem przestaje dostarczać wystarczająco energii, przez co komputer się resetuje dla bezpieczeństwa.

- Karta graficzna w jakiś sposób powoduje reset komputera (temperatury są w stałej obserwacji i są w porządku, wentylatory wszystko chodzi normalnie)

- Mam niewystarczający zasilacz na posiadany sprzęt

Sprzęt:

Płyta Główna: MSI Z170A GAMING PRO

Procesor: INTEL CORE I7 6700K 

Chłodzenie CPU: SILENTUM PC FORTIS 3

RAM: HYPERX 2x 8GB DDR4 FURY X 2133MhZ

Karta Graficzna: MSI GTX 970 GAMING 4G

Zasilacz: COOLER MASTER G550M 550W 80+ BRONZE

Obudowa: ZALMAN Z11

System: WINDOWS 10 64-bit

Z góry dziękuję za wszelkie opinie, propozycje, pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...