Skocz do zawartości

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]


Gość Blaster

Polecane posty

Gość M_U_R_D_O_C

Jestem zdecydowanie za, poniewaz Klarze moglby ktos towarzyszyc. Dzieki temu pomyslow i koncepcji na inne, nowe przygody bedzie jeszcze wiecej, a nowe odcinki moga stac sie ciekawsze, np z udzialem dwoch roznych postaci. Tylko kto moglby byc jej towarzyszem - zapewne, powiadam wam, intrygujace pytanie :) . Klara = Lara i np Klarry = Larry :wink: .

PS 100 post - za plecami ostrzezenie, upomnienia, a co bedzie dalej? Tego nie wie nikt - oby bylo lepiej :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Pogromca z Lublina

Na luzie jest po prostu zajefajne powinno mieć minimum 6 stron, a rysunki pana Marka Lenca o Klarze są po prostu śmieszne i poprawiają chumor 8) . Uważam, że rysunki Lenca to jest to. Właśnie o to powinno chodzić w NL zabawne i jest z AR najlepszym działem w CDA. Nie wiem czy bez tych 2 działów nadal bym to pismo kupował. Kupuję CDA od 12004 i od tamtego czasu wszystko się zmieniło na lepsze włącznie z nowym stylem pisma i NL oczywiście. Dobrze rozpisałem się jeszcze dodam, że tych 8 reniferów to sam używam i je rozpowszechniam a teraz papa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie za, poniewaz Klarze moglby ktos towarzyszyc.

Myślałem raczej o jakiejś innej serii (nie powiem, mam coś na oku, ale wolałem się najpierw poradzić). A z Klarą w jednej serii nikogo (na dłużej) nie planuję, bo osłabi to jej osobowość i unikalność.

Pogromco, kupuję CDA od 1998 roku i od tego czasu wiele poprawiło się na plus w xzasopiśmie :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pogromca z Lublina

Lenc mam fajną propozycję. Zrób klarze rodzinę tzn

:arrow: Żona czyli Klara

:arrow: Mąż czyli Larry

:arrow: Córka czyli Marry

:arrow: Syn czyli Harry

:arrow: Bobas czyli Barry

I co ty na to:)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rózni ludkowie psizą, że NL powinno być powiększone. Ja jednak myslę, że lepiej zamiast na ilość postawić na jakość i trochę je zmniejszyć, bo praktycznie w każdym NL obok genialnych i śmieszny jest też conajmniej jednen buracki/nieśmieszny/tępy tekst dodany chyba tylko po to żeby zapełnić miejsce na stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jędza1_11

NL dla mnie jest extra,ponieważ

-HA ha ha,chi chi chi,ho ho ho.

-dla niego kupuje CDA

I lepieje tego uargumentować nie umiem :D

Aha, no rozumiem. A co umiesz w takim razie? - SolariS

PS spróbujcie powidzieć "uargumentować" szybko i trzymając za język :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Lenc napisał: Myślałem raczej o jakiejś innej serii

Co do nowej(ych) postaci to czemu nie? Jeżeli komiksy z nimi będą równie śmieszne jak te z Klarą to jestem zdecydowanie za.

Marek Lenc napisał: A z Klarą w jednej serii nikogo (na dłużej) nie planuję, bo osłabi to jej osobowość i unikalność.

Mi tam towarzysze Klary tacy jak Sculy i Mulder bardzo odpowiadają. Wiadomo, że jeżeli będzie ich za dużo to mogą się znudzić, ale jak na razie niczego takiego u siebie nie stwierdziłem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze Klara to bohaterka gier komputerowych. Po prostu mogłaby "być" w miesjcach, w których byli bohaterowie z gier takich jak np SoF II (kolumbijska dżungla) itp. Niekoniecznie musi to być Europa. Ale to tylko moja propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam niektóre ramki to mam wrażenie że są wciskane na siłę lub tęż pare ramek powiela ten sam schemat i wiadomo czego się spodziewać... teraz nie przytoczę przykładu bo nie mam swojej archiwki przed sobą... ale tak utkwiło mi to w pamięci... jeśli kogoś to zainteresuje to jak zdobędę dowody za swoją tezą to uzupełnię ten post. Jeśli wg moderatorów ten post jest zbyteczny i nic nie wnosi do topiku to proszę go usunąc bez komentowania. Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Skoro Ty widzisz schematyczność i liniowość tego, co już wybrała redakcja- nie jest dobrze! Średnio z przesłanych prac do druku idzie 1/3. Mogę Ci jednak z całą pewnością obiecać, że nic nie jest wciskane na siłę (ani tym bardziej by zapchać miejsce). Raz rysunków jest mniej, raz więcej. Zawsze dawane są najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na luzie to duży dział... są tam nie tylko rysunki ale teksty i to o nich się wypowiedziałem... bywają numery iż pękam ze śmiechu z wszystkich tekstów... a bywają numery że niektóre teksty (...podobne w formie) już były albo w tym samym numerze trzaskane są na jedno kopyto. Do Twoich rysunków nic nie mam - choć nie są one "mleczkami" to mają tą małą krótką puentę. Ostatnio nawet się ubawiłem jak korespondowałem ze Smugglerem i komentowałem danie drugiego etui na 10 CD (Po co znowu takie małe? itd...) i całośc tych moich wypocin i argumentów zobaczyłem w Twoich rysunkach. Nie wiem czy ktoś Tobie mówił o nastrojach czytelnikow (...trochę chyba sobie wlewam że moje argumenty są komentowane gdzieś za kuluarami) czy też sam na nie wpadłeś... ale było to dobre... naprawdę dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, trochę mi ulżyło :mrgreen:

Staram się nie plagiatować. A co znaczy to "staram się"? Tak jak Ty, czasami zastanawiam się, czy ja już tego gdzieś nie widziałem? A może to tak oczywistę, że nie warto tego rysować? I te dylematy nie dają mi spać, a potem siadam i rysuję hurtem wszystko na temat. Jeżeli rysunki opowiadały Twoim myślom, zamierzeniom- to chyba dobrze?

Korzystam z pomysłów czytelników/forumowiczów, ale tylko wtedy, gdy na to zezwolą i prześlą mi swe pomysły. Ale ten temat eksploatowany jest w "Co sądzicie o rysunkach w CDA?" i tam zapraszam do jego kontynuacji. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No NL jest spoko, co prawda czasem są tam teksty które do zbyt śmiesznych nie należą aczkolwiek może komuś się podobają, chodzi głównie o te dłuższe i niezrozumiałe :P Najlepsze to są najkrótsze czasem normalnie boki zrywać ;) i jeszcze bardzo mi sie podobają historyjki z życia wzięte, swoją drogą ciekawi mnie czy naprawde są autentyczne 8) no ale jeśli nawet nie prawdziwe to ładnie wymyślone :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Deniorek Mocny

Na Luzie jest spox. Humor jest taki, że jednym się coś podoba, a innym nie. CD-ACTION tak to dobiera, że nie mal każdy tekst jest uniwersalny. Jak dochodzą jeszcze rysunki Klary robi się ciekawiej. A im więcej wejdzie śmiesznych fotek tym lepiej. Moim faworytem wśród tekstów jest "Przestępczość nie zorganizowana". Myślę, że nawet możnaby powiększyć ten dział. Im więcej śmieszku tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C

Mam jeszcze jedna uwage, dotyczaca NL. Otoz czasem niektore fotki wcale mnie nie smiesza, ani [bron Boze :) ] "podniecaja". Chodzi mi tu oczywiscie o te panienki z "duzymi oczami". Moze na pierwszy rzut oka jest to smieszne, ale na kolejne przerzuty :) jakos mnie to nie bawi. Te "kobiety" nie dosc, ze nie grzesza uroda, to na dodatek zaslaniaja polowe NL swoimi [nazwijmy to] piersiami. Fuj! :? Nie lubie tak ogromnej ilosci [w ogole co to ma byc - "identyczne z naturalnym?" :) ] sylikonu i innego badziewia :? . Ani to ladne, ani zgrabne, ani nawet nie smieszne - poprostu ==> :? . Jestem oczywiscie hetero, ale to mnie nie bawi itp. IMO lepsze by byly jakies zdjecia skapo ubranych kobiet, tak jak np kiedys w Clicku :twisted: . Moze troche przesadzam, ale warto na to zwrocic uwage [chyba, ze reszta czytelnikow tym zyje :wink: ].

PS NL ma rozsmieszac, a nie "podniecac", ale te "kobiety" nie spelniaja w moim odczuciu zadania [odsunac sie bedeee!!! Blee!!! :wink: ].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już to napisał, ale że przeglądanie poprzednich stron i czytanie setek postów do fascynujących nie należy... :D

Kiedyś Smugg napisał coś w stylu "2 strony na ludzie to w sam raz". wtedy wydawało mi się to jakieś takie.. niedorzeczne. Ale jakiś czas temu ( nie pamiętam nawet już kiedy ;) ) NL zwiększyło swoją objętość. I nie wiem jak inni, ale troszkę spadła jakby od tego czsu jakość. ( Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie) Może wieć wywalić tę jedną stronę...Albo nawet dwie... Możliwe, że po prostu ja robię się bardziej gburowaty :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie jest pierwszą rzeczą którą w CDA czytam. Może czasami NL jest słabe ale to są wypadki przy pracy :)

Nie wystawiam ci ostrzezenia przyciskiem, ale oficjalnie cie ostrzegam, ze musisz sie poprawic. Nie bedziemy tolerowac pisania bez sensu i na sile. Jesli nie masz co napisac, najlepiej nie pisz nic.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...