Skocz do zawartości

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]


Gość Blaster

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Slade_Biały

Korzystając z okazji, że Pan Marek Lenc jest jednym z czynnych forumowiczów chciałbym pochwalić jego działalność na łamach czasopisma. :wink:

Tworzone przez Pana komiksy są miłą ozdobą magazynu, prezentują naprawdę znakomite poczucie humoru, mówiąc szczerze nie ma historyjki z której bym się po cichu nie chichotał, a trafiają się również momenty w których mojego rechotu poprostu nie sposób powstrzymać :wink:

Spore podziękowania dla Pana ze strony czytelników, że w tak cudowny sposób urozmaica nam pan sztampową niekiedy lekturę CDA.

Dziękujemy !! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panu rysownikowi ( respect for Lenc :) ) dział ten zyskał dodatkowo na " luzie " , jest po prostu jeszcze lepszy , ciekawszy itp. Pytanie do pana Marka : myślałeś o własnym zbiorze komiksów ? ( tak na serio :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no ostatnio Nl wraca do wysokiej formy (Klara joł!)

Czy ja jestem zgryźliwy, czy Twoje posty są nieco zbyt skromne? Proponuję wygłosić jakąś opinię i ją uargumentować, a nie rzucać jakimiś sloganami eksperta na emeryturze - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panu rysownikowi ( respect for Lenc :) ) dział ten zyskał dodatkowo na " luzie " , jest po prostu jeszcze lepszy , ciekawszy itp. Pytanie do pana Marka : myślałeś o własnym zbiorze komiksów ? ( tak na serio :))

Czy myślałem? Ja o tym marzę!!! Na razie brak śrofków i możliwości, materiału niue brakuje (wyrzywam sie twórczo na stronie i w paru czasopismach). Na szerszą publikację nie liczę, choć zbieram potężny materiał na własną stronę www :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zupelnie offtopicznie :). Wlasnie znalazlem cos, co w zalozeniu bylo pisane serio ale idealnie nadaje sie do NL :).

Enjoy it

"Noworoczny numer czasopisma dla graczy [CIACH :) - ale chodzi o pismo, ktore wydaje pewna hurtownia :)] jest już w kioskach.

Znajdziecie w nim dużą ilość zapowiedzi i recenzji najnowszych gier. Kilka z

nich udało się uzyskać na wyłączność jak Tytus, Romek i A'Tomek czy Kurczaki

3D."

>>>jakby jeszcze dostali ekskluziwa na - hm - Wnerwionego Dzialkowicza 2, tobym sie wsciekl z zawisci :)

Nie zabrakło opisów programów oraz działu sprzętowego. Pojawił się

również kącik "Listy", w którym redaktorzy w zabawny sposób odpowiadają na

mądre i głupie listy od czytelników.

>>>CZuje ze skopiujemy ten pomysl. Bardzo przypadl mi do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Smugg, nawet sie nie waz bo ci jeszcze dom spala i okradna! I dla wlasngo dobra wywal z CDA AR bo jeszcze za to od [ciach- dla mojego dobra] oberwiesz za kradziez intelektualna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się

również kącik "Listy", w którym redaktorzy w zabawny sposób odpowiadają na

mądre i głupie listy od czytelników.

>>>CZuje ze skopiujemy ten pomysl. Bardzo przypadl mi do gustu.

Czyli wynika na to że tam ktoś odpowiada na te listy tak samo jak ty czy czymś cię to zaciekawiło skoro o tym napisałeś ? :> No bo inaczej po co byś o tym pisał. NIe myśl że tylko ty umiesz odpowiadać na listy czytelników :) Pozdrawiam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się również kącik "Listy", w którym redaktorzy w zabawny sposób odpowiadają na mądre i głupie listy od czytelników.

>>>CZuje ze skopiujemy ten pomysl. Bardzo przypadl mi do gustu.

A skąd! Zaufajcie mi - coś takiego się nie przyjmie. Po kilku miesiącach przestaną kupować pismo, które będzie nabijało się z głupoty czytelników. Poza tym, nie masz do tego, Smugglerze, żadnych predyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Ale SMG, ta hurtownia raczej podziela wasze opinie o grach - nienawidzi fatalu pokroju Nitro Family i publicznie to ogłasza że kicz itd. Pismo raczej szybko padnie - kopiują tylko ;).

Sol - czemu pod awatarem masz "Liczba ostrzeżeń: 1". Co przeskrobałeś? ;)

Ty masz jakieś urojenia :) Pokaż mi, gdzie :) - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to prawda, ze Smug pracuje dla dwoch pism to moze byc fajne dla cztelnikow. Trzeba bedzie znalezc tylko to drugie pisemko i porownywc wypowiedzi Smuga z CDA i "tego drugiego" magazynu 8)

Jeeeeeeezzzz... A skądś Ty wytrzasnął tą informację o pracy Smugga dla dwóch pism? Domorosły detektywie za dychę... Col.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M_U_R_D_O_C
Sol - czemu pod awatarem masz "Liczba ostrzeżeń: 1". Co przeskrobałeś? ;)

Ty masz jakieś urojenia :) Pokaż mi, gdzie :) - SolariS

Przepraszam, ze sie wtracam [trzema groszami :wink: ], ale jeszcze wczoraj, czy moze przedwczoraj widzialem ten tekst/opis pod Twoim awatarem Sol. Powaznie. Dzisiaj juz tak nie jest, ale na 100% tak bylo.

Ech, człowiecze, przestań żyć przeszłością :) A tak serio - to jakaś techniczna usterka (nie wiem czy forum, czy jednego z moderatorów), czyli przypadek, ale Ghost mnie zbanował i wszystko wróciło donormy - SolariS

Poza tym dzieki Colidorowi siegnalem do slownika i dowiedzialem sie co to znaczy "domorosly" :D . Koniec offtopiku.

Co od NL to uwazam, ze za kazdym razem dostarcza mi wiele powodow do smiechu i do [czasem] myslenia :wink: . Rysunki pana Marka wspaniale uzupelniaja pusta przestrzen miedzy tekstami. Ostatnio duzo sie nasmialem [nr 01/05], czytajac listy do Sw. Mikolaja :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master rotl

Powiem krótko. NL jest najlepsze z całego CDA (zaraz po AR) i zawsze się z niego leję do łez. Najlepsze były listy do św. Mikołaja. Pogratulować autorowi tego tekstu inwencji twórczej. :twisted:

CDA nie obniżajcie poziomu NL ani AR i klijentów napewno nie stracicie.

(mnie nigdy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Master rotl

Powiem krótko. NL jest najlepsze z całego CDA (zaraz po AR) i zawsze się z niego leję do łez. Najlepsze były listy do św. Mikołaja. Pogratulować autorowi tego tekstu inwencji twórczej. :twisted:

CDA nie obniżajcie poziomu NL ani AR i klijentów napewno nie stracicie.

(mnie nigdy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do NL to poza bardzo dobrej jakości komiksami o Klarze szczególnie spodobały mi się (z ostatniego CDA) Archiwum X, jak zawsze autentyki oraz mikołajowe AR. Nie wiem czemu ale nie wszystkie sms-ki mnie bawiły, ale to pewnie kwestia gustu.

Co do objętości NL, to sądzę, że cztery strony to w sam raz. Więcej mogłoby pewnie niejednemu zaszkodzić ;) Myślę, że również komiksów z Klarą jest wystarczająco dużo. I mam nadzieję, że autorowi nie skończą się za szybko pomysły, bo jak wspomniałem wyżej bardzo polubiłem jego komiksy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...