Skocz do zawartości

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]


Gość Blaster

Polecane posty

NL jest zajefajne. najlepszym gadżetem do CDA powinien być nocnik, bo jak się czyta AR i NL... to można się przypadkowo opróżnić. nie wyrobiłem z historycznych nagród Darwina... ale kpt. Zbik i tak jest najlepszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Tsavong Lah

nic dodac nic ujac:) cos poprostu super :) podajcie mi nr faxu to przesle do was kilka ciekawych zgloszen reklamacyjnych:) - pracuje na serwisie i nie raz zwijamy sie z kumplami ze smiechu jakie to ciekawe rzeczy ludzie wypisuja:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
nic dodac nic ujac:) cos poprostu super :) podajcie mi nr faxu to przesle do was kilka ciekawych zgloszen reklamacyjnych:) - pracuje na serwisie i nie raz zwijamy sie z kumplami ze smiechu jakie to ciekawe rzeczy ludzie wypisuja:)

Taaa... popieram! Mnie najbardziej bawi głupota ludzka i różnego rodzaju absurdy. W Na Luzie lubię sobie poczytać o różnych "ciekawostkach z kodeksu prawnego" lub o "przestępczości niezorganizowanej".

Czytałem w gazecie, że ostatnio (nazwy miejscowości nie pamiętam) trzech gości wykorzystało nieuwagę kelnerki i wytoczyli z baru... beczułkę z piwem! Chwilę później złapała ich policja. Panowie, swoją drogą wstawieni, toczyli ją po chodniku! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Matt_Entor

Hehehe.. :lol: jakby to powiedzieć:

spadło mi na głowę takie wielkie pudło i uważam, że NL rulez (zaraz po AR of kozz :wink: ) :!: :!: :!:.

No i Majstersztyx rządzi, ale też rewelacyjny jest spis najkrótszych książek z numeru 10/2004.. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam wszystkim podoba się dział NL w katalogu bonus 1?? Według mnei jest świetny, zwłaszcza filmiki. Ostatnio troszkę rozbawił i przeraził mnie filmik pt. "raczej tragiczne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział Na Luzie jest najleprzym działem w jakimkolwiek piśmie jai widziałem i czytałem. W NL zdażają się bardzo śmieszne i mniej śmieszne odcinki ale po przeczytaniu każdego można spaść z krzesła :P

Popieram! Na Luzie bywa co prawda bardzo nierówne, ale zawsze znajdzie się tam coś fajnego. Super, że od pewnego czasu ten dział się nieco rozrósł! Tak jak raczej nie popieram poszerzenia AR (myślę, że utraciłoby wiele ze swojego klimatu), tak jestem za poszerzeniem NL. Myślę, że cztery strony to byłoby optimum.

P.S.

Arnie, naprawdę GENIALNE zdjęcie! Gratuluję! Masz mój głos!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fajno by było gdyby Nl zawsze miało 4 strony. Ja takze zawsze znajdę coś ciekawego. Raz mniej raz więcej, ale ZAWSZE.

A i mam taką wątpliwość. Czy Arni nie narusza regulamini, gdzie napisano, że nie reklamujemy tu NICZEGO?? Ale zdjęcie jest fajoskie, oddałem już głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Luzie jest extra, jednak moim zdaniem najzabawniejszy rysunek jaki był w CDA, nie znalazł się w NL, lecz takim artykule o tytule bodajże "redakcja od kuchni". Nad biurkiem Huta wisiały takie buźki Bolka & Lolka oraz podpis: "Stały partner. Większe bezpieczeństwo". :lol: :lol: :lol: Uśmiecham się ilekroć go sobie przypomnę! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -=!MAX!=-

he, he no ogólnie jest Cool Jeżeli chodzi o wersję w gazecie, :oops: sory czasopiśmie Wszystko OK, a na CD dajcie więcej śmiesznych filmików, zdjęć jest dość :P , a więc adios amigos and goodbye. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)P.S.

Arnie, naprawdę GENIALNE zdjęcie! Gratuluję! Masz mój głos!

To nie moje zdjecie, a kolezanki :). Jest bliska wygranej, wiec postanowilem jej pomoc.

Freeze -> a jak ktos sobie ustawi w podpisie adres do swojej strony www, to czy to nie jest reklama? Odpowiedz jest chyba oczywista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naluzie jest the best!! Ogólnie tak jak całe CDA. (Ale zawsze są jakieś wady i kilka rzeczy które mi sie nie podoba ale żadko) Ogólnie to pozdro dla moich ulubieńców Suglera i Jediego. (tak w ógle to co sie z Jedim stało??) Pozdro dla całej ekipy cda i oby tak dalej!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)P.S.

Arnie, naprawdę GENIALNE zdjęcie! Gratuluję! Masz mój głos!

To nie moje zdjecie, a kolezanki :). Jest bliska wygranej, wiec postanowilem jej pomoc.

Freeze -> a jak ktos sobie ustawi w podpisie adres do swojej strony www, to czy to nie jest reklama? Odpowiedz jest chyba oczywista.

No to uściskaj tą koleżankę! :) Więc jednak słusznie coś mi nie pasowało, że podpisałeś się jako Weronika W. :lol: Moich czterech kolegów również zagłosowało. Powiadam nas, czy owa Weronika wygrała.

Chetnie :). Dzieki za glosy, jak tylko sie dowiem, czy wygrala, dam znac.

A odnośnie reklamy, to chociaż nie znam się na prawie, to jednak nie wydaje mi się, by taka zachęta do obejrzenia zdjęcia była reklamą. Przecież Arni niczego nie sprzedaje...

P.S. OKROPNIE przepraszam za potrójny post (celowo wykasowałem treść poprzednich, żeby chociaż wizualnie nie zajmować tyle miejsce - gdzie się podziała opcja usuń!?).Internet coś mi nawala. Będę wdzięczny za usunięcie dwóch poprzednich. Jeszcze raz przepraszam wszystkich!Nie ma sprawy, czasem sie zdarza. Usunalem tamte

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeze -> a jak ktos sobie ustawi w podpisie adres do swojej strony www, to czy to nie jest reklama? Odpowiedz jest chyba oczywista.

No tak, tylko że w tedy odpowiedzialnośc spada na tego kogoś a nie na mnie, w końcu bez mojej wiedzy wstawił. Ale w regulaminie jest, ze nie można reklamować niczego, no a to, że w profilach mozna podać swoją stronkę to już wy sami wymyśleliście (w sumie sami sobie zaprzeczają, ci co szykowali regulamin i ci co układali dane w profilach). No miałem tylko taką małą watpliwośc tym bardziej ze dałeś to nie w profilu tylko na wierzchu i to DUUUŻE:). Sorki za tę całą dyskusję off top ale wątpliwości trzeba rozwiewać.

A widziales inny punkt regulaminu, ze moderator ma zawsze racje? :) Szczerze mowiac, nikt mi na to uwagi nie zwrocil, wiec mniemam, ze nie jest to sprzeczne z regulaminem.

Musze te dyskusje zakonczyc, poniewaz nie jest ona na temat watku. Niniejszym uznaje te dyskusje za zakonczona.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeze, musze ci przyznac racje. Rozmawialem wczoraj z Ghostem na temat mojego podpisu i uznal, ze w sumie to lamie to w jakis sposob regulamin, ale warunkowo (zmiejszylem czcionke) moge to zostawic. Napisalem do niego, poniewaz zasiales we mnie ziarnko niepewnosci co do mojego postepowania, a poniewaz moderator musi byc poza wszelkimi podejrzeniami, poprosilem o rade admina. Dlatego wiec mowie: miales racje. Ale coz, nikt nie jest nieomylny, a ja bardziej cenie ludzi, ktorzy potrafia sie przyznac do bledu, niz takich, ktorzy w nim tkwia, ale sie do tego nie przyznaja. Chcialbym ci jeszcze podziekowac za czujnosc jaka zachowales i fakt, ze napisales swoje watpliwosci, a z moich obserwacji wynika, ze wiele osob nigdy by nie zwrocilo uwagi moderatorowi. Nie wiem, moze sie boja? W kazdym razie dzieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu wzruszyłem się:). Ciesze się Arnie, ze moderatorzy też potrafią przyznać się do błędu, a nie udawać, ze nic się nie stało. To duży plus, zwłaszcza gdy ktoś jest moderatorem. Oni nie mogą nawet nadgiać regulaminu. Ale jak sam napisałeś nikt nei jest nieomylny. A jaki byłem przerażony gdy na gg zawitał do mnie moderator (drugi raz w tygodniu):).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retro321

NL Rulez :!:

Texty kul, kawały też...

Najlepsze było o tej grupie hackierowej Bajt i to z robieniem strony internetowej :):) Ja nie mogę... to było "aż tak" dawno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n00bster™

NL IS OWNAGE! fajna rubryka kiedyś chciałem wam poprzesyłać smieszne texty itp. ale przecież nie bede sie smiał z WŁASNYCH zartów itp które czytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n00bster™

NL IS OWNAGE! fajna rubryka kiedyś chciałem wam poprzesyłać smieszne texty itp. ale przecież nie bede sie smiał z WŁASNYCH zartów itp które czytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n00bster™

sory za 2 posty wykasujcie 1 bo mi napisało zeniemoge wysłać posta i żebym zrobił to potem to ja poczekałem chwile i napisałem i zobaczyłem ze to sie wtedy zamiesciło i sory naprawde skasujcie 1 z nich a potem ten! PLZ i sry. ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...