Skocz do zawartości

Co sądzisz o Na Luzie? [archiwum]


Gość Blaster

Polecane posty

Na Luzie RULEZ! Ale czemu tak rzadko s? takie teksty jak Majstersztyx? (ostatni rok temu)

Bo arcydziela nie sa powszechne, to chyba oczywiste...

The Facto ciężko znaleźć coś tak wspaniałego jak Majstersztyx. To też zależy od autora textu :P. A Smuggler i tak szuka fajnych Txt do a luzie. Zresztą Joe Monster też ma kilka lepszych artów w stylu owego Majstersztyx'a/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To pytanie jest po prostu retoryczne.Co mozna innego sądzić o Na luzie niż genialne!Uwielbiam czytać ta rubrykę i zawsze mnie powala swym humrem.Jak dla mnie to ten dział moze mieć nawet 5 stron!(no m oże trochę przesadzam :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Na luzie jest poprostu genialne :D :D :wink:

A jesli szukac tu jakiejs wady (przynajmniej wedlug mnie) troszeczke za malo fajnych obrazkow , ale to zabardzo nie przeszkadza:D

POZDRO!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE... NL jest OK, ale człowiek (a przynajmniej ja) się po nim czuje jak po jeździe próbnej jakimś wypasionym wozem. NL jest tak małym działem

(choć zdaję sobie sprawę z tego, że CDA to nie tylko LN (i AR) - to są

tylko dodatki), że ledwie się toto zacznie czytać, a tu już koniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord_Pietreck

Na luzie jest jednym z działów, od których zaczynam lekturę CD Acton, więc chyba nie trzeba pisać co o nim sądzę :P . Pandrodor pisząc

ledwie się toto zacznie czytać, a tu już koniec.
ma rację. Ledwie minie pare minut a dział Na Luzie juz przeczytany... wszysto co dobre powinno trwać dłużej... :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="S@dohi

Świetne i ciekawe komiksy robisz Marek. Skąd bierzesz tyle pomysłów????? (wiem ' date=' że z głowy).

Tak z boku mówiąc , próbowałem rysować jakiś komiks w szkole. I większość klasy była za i czytała z przyjemnością je. Ale rysunki były takie sobie , bardziej im pasował humor zawarty w nich. Styl mam odrobinkę podobny do twojego.

Pomysły z głowy i tego, co poza nią :D . Czekam na jakieś rysunki, pomysły :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadką najnowszego NL byl ten test gimnazjalny. Pierwszy raz gdy widzialem cos takiego, oczywiscie ze mnie to bawilo, ale teraz... to coś jak ten sam kawal opowiadany w kolko tylko ze na 10 roznych sposobów.

Powalil mnie natomiast tekst o pasazerach samolotów, a szczegolnie to, co ludzie wypisywali w rubrykę "płeć":D Nie dotyczy - bueehehehehe!:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadk? najnowszego NL byl ten test gimnazjalny. Pierwszy raz gdy widzialem cos takiego' date=' oczywiscie ze mnie to bawilo, ale teraz... to co? jak ten sam kawal opowiadany w kolko tylko ze na 10 roznych sposobów.

>>>OK ale nie kazdy go zna ']jeszcze[.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aidan Sarkiss

W NL czasem trafiają się jakieś "perełki", które mnie rozbrajają.

W AR natomiast prawie co numer mam wypowiedzi antyfanów i dopiski Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Hahahahahahahahahahahahaahahahhaa :lol: :lol: :lol:

Na luzie jest zawsze genialne ale w tym miesiacu wyjątkowo mnie rozsmieszyl. Szczególnie spodobaly mi sie teksty z "Czas na dietę?". To dopiero przy nich rotflowalem.

O wariactwie czytelników Na luzie i CDA swiadczy chociazby to ze kolega mojego kuzyna kupuje CDaction tylko po to aby przeczytac wlasnie Na luzie... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Nal Luzie był , jest i bedzie w czasach Mr.Jediego . Wtedy czytane po raz pi?ty NL mnie ?mieszyło

Akurat Mr Jedi (pomijajac swoje Opowiesci ktore snul czaem na lamach) nawet palcem NL nie dotknal. Wiec co ma do rzeczy "za czasow Jediego"?

Rownie dobrze moglbys tu napisac "gdy Beckham mial te kitke, to NL byl lepszy" :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miszczunio89

NL jest moim ulubionym działem zaraz po AR, a podczas czytania Na Luzie normalnie niewytżymuje i dopadają mnie ataki śmiechu!! A jak już duża część przyznała..... MAJSTERSZTYX jest de best!! Więcej tego typu Textów!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Makrela

NL jest jednym z najlepszych działów! Przydałoby się go powiększyć, tak do 4 stron, jak to jest w jakichś numerach specjalnych,wtedy jest to nie za długo, nie za krótko, tak w sam raz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość van Lucaas

NL daje mi odpocząć po trudach dnia. Świetny relaks, a gdy mam już nowe CDA to nawet najciekawsze książki idą w odstawkę dopóki nieprzeczytam CDA z NL na czele :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...